Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як пережити кризу салону краси або косметологічної клініці?

ГоловнаБлог — Як пережити кризу салону краси або косметологічної клініці?

Криза, пов’язана з введенням карантину торкнувся, здається, абсолютно всіх галузей бізнесу, але саме салонний постраждав вельми і вельми відчутно. Будемо об’єктивні – ця криза переживе не кожен бізнес. Як мінімум, через конкуренцію від “домашніх” майстрів, через орендних зобов’язань, зобов’язань з виплат заробітних плат і повної відсутності клієнтів з об’єктивних причин, а значить – і відсутності доходу. Саме тому в цій статті ми б хотіли більш детально поговорити про те, як пережити кризу салону краси або косметологічної клініці.

Як пережити кризу салону краси або косметологічної клініці?

 1. В першу чергу, слід максимально урізати всі існуючі витрати. Наприклад, це стосується оренди приміщення для салону або косметологічної клініки. Спробуйте домовитися з орендодавцем про зменшення, відстрочення або розстрочення оплати оренди на 2-4 місяці. Форс-мажор не скасовує необхідності виконувати умови договору. Тому ваша задача – домовитися будь-якими способами. Пропонуйте варіанти, показуйте фінзвітність за період, показуйте ставки оренди в районі, прогнози, кількість вільних приміщень на ринку. Пояснюйте, що ви не вимагаєте поблажок в односторонньому порядку, зобов’язуєтеся виконувати умови, нові умови відразу фіксуйте письмово додатком до Договору. Все це можна робити віддалено. Зрозуміло, що у всіх різні відносини з орендодавцями і комусь домовитися не вдасться. Тут-то і потрібна та сама фінансова подушка з 2-х місячної виручки, яка дозволить вам знайти нову локацію і переїхати. Безумовно, ви втратите якусь суму, в залежності від вартості ремонту, і частина клієнтської бази.
 2. Далі дуже важливо не розгубити свій персонал. Адже як відомо, саме персонал забезпечує високу якість обслуговування в салоні і здійснення всіх необхідних послуг. І важливо, щоб майстри не пішли в інші місця, або ж і зовсім в “домашній” режим. Дуже важливо домовитися з персоналом про виплати на період карантину. Тут все індивідуально, хтось оплачує, наприклад, 50-80% зарплати за останній місяць, хтось – якусь фіксовану суму, хтось – нічого не оплачує, що, безумовно, неправильно і точно не підвищити лояльність співробітників.
 3. Як вже було сказано вище, необхідно зрізати всі витрати, які тільки можна. Платимо тільки те, що критично важливо для роботи – оренда, зарплати, IT-інфраструктура, телефонія. По податках – уважно стежимо за законами, прийнятими урядом, відстрочками, штрафами. Природно, оплата за комунальні послуги в салоні ліквідується сама собою – внаслідок непользованія комунальними послугами.
 4. Будь-яка криза може бути трампліном для зростання. Якщо ви готові протриматися 3 місяці зовсім, за фактом, без прибутку і маєте для цього достатню фінансову “подушку” – займіться маркетингом, переосмисленням і перебудовою системи роботи салону.
 5. Спробуйте розширити спектр діяльності салону. Наприклад, зараз ви не можете чинити будь-які б’юті-послуги, але зате ви можете продавати доглядають і декоративну косметику з доставкою додому. На цьому також можна зробити упор в ході карантину. Погодьтеся, таким чином, салон зможе отримувати хоч якийсь дохід і буде залишатися на плаву. А продавати косметику можна буде продовжити і після карантину – ще й вивести все це в самостійну нішу.
 6. Робіть попередній запис на посткарантінное час.
 7. Введіть продаж подарункових сертифікатів, а якщо вони у вас вже є – обов’язково зробіть їм додаткову рекламу. Природно, усі послуги, зазначені в сертифікатах ви зможете зробити потім. Але зараз кошти від їх продажу дозволять вам не втратити бізнес і залишитися на плаву.

Завжди важливо розуміти, що будь-яка криза може бути як згубним для бізнесу, так і може дати йому новий старт. І якщо все зробити правильно, то в подальшому, після виходу з кризи, прибуток і затребуваність салону може стати ще вище, ніж була раніше. Знову ж таки, якщо у вас є фінансова “подушка”, то ви можете зробити ваш бізнес ще більш продуманим, надавати послуги ще більш якісно. Почати можна, наприклад, з покупки нового, якісного косметологічного обладнання і апаратів. Саме таке обладнання ви можете знайти у PrimeLaser Systems. У нас – висока якість, великий вибір, апарати різного призначення, які допоможуть значно розширити спектр послуг в вашому салоні краси або косметологічної клініці. Плюс – навчання роботі на апаратах, представлених у нас, з наступною сертифікацією, а також рік сервісного гарантійного обслуговування.

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Як пережити кризу салону краси або косметологічної клініці?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup