Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Доставка и оплата

Головна — Доставка и оплата

Способи доставки

 • Доставка в салон

  Доставка всіх апаратів здійснюється безкоштовно для наших клієнтів по всій території України. Навіть якщо ви замовили у нас найбільше обладнання вагою в 76 кг, вам не потрібно нікуди виїджати, ми його доставимо у ваш салон або клініку. Термін доставки складає 1-2 робочих дні в залежності від регіону. Якщо товар відсутній в наявності, необхідно почекати 3-4 тижні.

 • Експрес доставка по Києву

  При замовленні супутніх товарів (комплектуючих для апаратів, косметики, комлектуючих) ви можете скористатися експрес доставкою по Києву і отримати товар в день розміщення замовлення за допомогою нашого кур’єра. Вартість експрес доставки складає 50 грн. При доставці в інше місто ви отримуєте замовлення на наступний день. Оплата доставки здійснюється відповідно до цін обраної кур’єрської служби.

 • Гарантійні зобов'язання

  Компанія PrimeLaser Systems піклується про вас, надаючи розширені гарантійні зобов’язання. Тому в разі потреби обслуговування наших апаратів протягом гарантійного терміну доставка в обидві сторони здійснюється за наш рахунок.

Способы оплаты

 • Безналичный расчет

  Оплата обраних вами позицій може здійснюється будь-яким зручним для вас способом. Оплата на карту Приват Банк 4149 6293 0083 1229 Датченко Олександр

 • Через Privat24

  Оплата обраних вами позицій може здійснюється будь-яким зручним для вас способом. Оплата на карту Приват Банк 4149 6293 0083 1229 Датченко Олександр

 • Наложенный платеж

  Оплата выбранных вами позиций может осуществляется любым удобным для вас способом

phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup