Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Про нас

Головна — Про нас

about

Prime Laser Systems – нам вигідно зробити вас успішними!

Виходячи на український ринок лазерних систем, ми поставили перед собою мету забезпечити українські салони краси та клініки обладнанням, інвестиції в яке максимально швидко б поверталося, а якість процедур залишало задоволеними як фахівців, так і клієнтів. Для цієї мети ми проаналізували потреби клієнтів і виставили 5 основних вимог до обладнання та обслуговування:

1. Інноваційні технології

Безпека і результативність безперечно є ключовими факторами при виборі устаткування, яке застосовується в сфері здоров’я та краси. У лазерних системах PrimeLaser використовуються оригінальні комплектуючі надійних світових брендів, що дозволяє досягти максимального ефекту при проведенні процедур. Збірка косметологічного обладнання здійснюється в м.Пекін (КНР), який по праву вважається локацією передових технологій. Китай – країна великого майбутнього! Це розуміють виробники провідних світових брендів, такі як: Apple, понад тридцять марок автомобілів, серед яких Volkswagen, Mitsubishi, General Motors, Hyundai, Nissan, Honda, Toyota і т.д.

2. Доступна ціна та короткий строк повернення інвестицій

Для кожного власника клініки або салону краси, крім задоволеності клієнтів, безумовно, важливі фінансові показники бізнесу. Ціна апаратів PrimeLaser в середньому в 5-10 разів нижче американських і ізраїльських аналогів, що значно скорочує термін повернення інвестицій.

3. Високий експлуатаційний ресурс обладнання

Початкова економія грошей при покупці апаратів може цілком нівелюватися в разі малого ресурсу функціональних елементів, таких як, наприклад, лампи в лазерних системах. Устаткування PrimeLaser має максимальний ресурс: модулі у доданих лазерів 808 нм для видалення волосся – 20-50 млн імпульсів, лазерне волокно діодних лазерів 980 мн для видалення судин – 5 тис годин роботи. Апарат для фотоепіляції методом SHR (AFT технологія) має ресурс 1 млн імпульсів – на даний момент це єдиний апарат на ринку України з такою кількістю імпульсів.

4. Сервісне обслуговування All inclusive

Навіть найякісніша техніка періодично вимагає обслуговування і заміни функціональних елементів, що мають обмежений ресурс. У ці моменти важливо наявність запчастин на складі, а також якість і швидкість сервісних робіт. Власний сервісний відділ компанії PrimeLaser дозволяє забезпечити оперативне вирішення технічних питань, виключаючи простої устаткування. Протягом 12 місяців після придбання апарату компанія PrimeLaser гарантує повне безкоштовне технічне обслуговування, допомога у всіх експлуатаційних питаннях. Ми підтримуємо в наявності на складі в Україні всі основні комплектуючі, а інженери компанії забезпечать професійний ремонт протягом 3-10 днів.

5. Навчання, сертифікація та інформаційно-консультаційний супровід персоналу

Чим складніше обладнання, тим важливіше кваліфікація працюючого з нею персоналу, особливо в сфері краси та здоров’я. При покупці лазерних систем надається безкоштовне навчання за програмою, розробленою лікарями-методистами та інженерами PrimeLaser спільно з науковим центром фабрики-виробника. У курс включені: принципи роботи обладнання, інструктаж щодо заходів безпеки, техніка проведення процедур з практичним відпрацюванням на запрошеної моделі. Залежно від типу апарату навчання триває 1-2 дні. При необхідності, за бажанням клієнта курс може бути продовжений. За результатами навчання видається іменний сертифікат фахівця.

Відгуки клієнтів

phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова поштаДоставка за адресою

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП


    ×
    ×