Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Повернення товару

Головна — Повернення товару

Умови повернення косметологічного обладнання і грошових коштів

Права споживача в межах ст. 9 чинного Законодавства України «Про захист прав споживачів»:

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, в тому випадку, якщо товар не задовольнив споживача за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин, через які не може бути використаний за призначенням.

Споживач має право запросити обмін товару належної якості протягом 14 днів (не рахуючи дня покупки) або в більш тривалий термін, якщо такий був заздалегідь заявлений продавцем.

Споживач має право обміняти товар належної якості на аналогічний у тому випадку, якщо придбаний ним товар не використовувався, повністю зберіг свій товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережений розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Правила повернення (обміну) косметологічного обладнання належної якості

Якщо Ваш випадок відповідає нормам, наведеним у ст. 9 чинного Законодавства України «Про захист прав споживачів», то заміна або повернення косметологічного обладнання належної якості нашого виробництва проводиться згідно з такими правилами:

 1. Будь ласка, повідомте Вашого персонального менеджера про необхідність заміни або повернення косметологічного обладнання належної якості (або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом >> Контакти).
 2. Надішліть косметологічне обладнання разом з заповненим бланком в наш сервісний центр (адреса сервісного центру можна уточнити у персонального менеджера).
 3. Протягом 48 годин з моменту отримання косметологічного обладнання за адресою нашого сервісного центру, фахівці компанії ухвалять рішення про повернення або обмін обладнання.

Зверніть увагу!

 • Транспортування косметологічного обладнання належної якості в наш сервісний центр оплачує покупець.
 • Для повернення грошових коштів Вам необхідно мати при собі паспорт (або інший документ, що засвідчує особу), а також документи, що підтверджують факт покупки косметологічного обладнання.
 • Повернення грошових коштів можливий в день повернення товару або протягом семи днів в разі відсутності необхідної суми в касі підприємства.
 • Повернення грошових коштів здійснюється способом, яким здійснювалась оплата за косметологічне обладнання.

Права споживача в межах ст. 8 чинного Законодавства України «Про захист прав споживачів»:

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або виявлення факту фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач у встановлений законодавством порядок і терміни, на підставі обов’язкових для сторін правил ( або договору), має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:

 • розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;
 • заміни товару на такий же товар або аналогічний товар продавця (виробника).

Зверніть увагу!

 • Транспортування косметологічного обладнання неналежної якості в наш сервісний центр оплачує продавець.
 • Для повернення грошових коштів Вам необхідно мати при собі паспорт (або інший документ, що засвідчує особу), а також документи, що підтверджують факт покупки косметологічного обладнання.
 • Повернення грошових коштів можливий в день повернення товару або протягом семи днів в разі відсутності необхідної суми в касі підприємства.

Повернення грошових коштів здійснюється способом, яким здійснювалась оплата за косметологічне обладнання.

phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup