Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Відкриваємо власний салон краси

ГоловнаБлог — Відкриваємо власний салон краси

Такий вид бізнесу, як салон краси, є дуже популярним серед підприємців-початківців. Це пов’язано з тим, що в даній сфері ніколи не буде відсутності клієнтів, а мода диктує свої правила постійно. Чи жінки хоч коли-небудь припиняти доглядати за собою. А ті ж анти-ейдж послуги з кожним днем ось стають все більш затребуваними. Б’юті-бізнес – це та сфера, де попит існує постійно. І саме тому, вже можна до нього звертатися. Але в цій статті ми б хотіли, все ж, трохи більш докладно поговорити про те, в чому полягають основні переваги та недоліки власного салону краси.

Основні переваги власного б’юті-бізнесу: в чому вони полягають?

 1. Процес відкриття такого бізнесу надзвичайно цікавий і дуже творчий. Безумовно, до цієї ідеї набагато частіше звертаються жінки-підприємці, ніж чоловіки: це цілком природно, адже в темі б’юті набагато краще розбираються саме жінки, вони можуть практично відразу, навіть без тривалих маркетингових досліджень оцінити, буде користуватися популярністю та чи інша б’юті-послуга чи ні. Це – хороший шанс створити власний простір, в відповідності зі своїми особистими смаками.
 2. Володіти салоном краси або косметологічної клінікою – це дуже престижно і статусно.
 3. Бухгалтерія в такому бізнесі, як правило, цілком нескладна. Вести її можна і самостійно, а бухгалтера наймати в міру зростання бізнесу.
 4. Малобюджетний салон економ-класу можна відкрити і при мінімальних вкладеннях. Поріг входу в такому бізнесі досить низький. Але для салону преміум-класу з якісним обладнанням, дорогими расходниками, великим приміщенням і дуже кваліфікованими майстрами, все ж, буде необхідно витратитися.
 5. Величезна кількість можливостей для розвитку. Надалі, ви зможете розширитися до мережі салонів, або ж використовувати новітні, самі високотехнологічні розробки в косметології, проводити на базі салону тренінги та майстер-класи. Безумовно, б’юті-бізнес не стоїть на місці.

Головні недоліки власного салону краси: що потрібно знати?

 1. Дуже велика конкуренція. Тут треба розуміти, в який геолокації планується відкриття. Якщо в центрі міста, з населенням понад 1000 000 чоловік, то швидше за все кожні 200 метрів у вас будуть конкуренти. Тому доведеться постійно проводити моніторинг цін конкурентів, а також підвищувати якість своїх послуг. Безумовно, це – той бізнес, в якому складно постійно залишатися на плаву. Якщо в маленькому населеному пункті планується відкриття, то питання з конкуренцією стоїть менш гостро, але це і менш рентабельно. Саме тому, неважливо, де ви відкриваєте – в маленькому місті або великому мегаполісі, найбільше значення має те, чим саме буде відрізнятися саме ваш салон від всіх інших для ваших клієнток. І мова тут йде не тільки про вигідне, горезвісне поєднання ціни та якості, обов’язково повинні бути присутніми і чисто концептуальні відмінності.
 2. Низька маржинальність. Мабуть, це основний мінус даного бізнесу. Високі витрати на витратні матеріали, зарплату співробітникам, комунальні послуги та оренду з’їдають майже весь прибуток. Потрібен потік клієнтів, щоб триматися на плаву і розвиватися. Тому надзвичайно важливо вкластися в розкрутку салону: в соціальних мережах, в рекламі, використовувати можливості сарафанного радіо. Якщо потоку немає, то це бізнес на межі рентабельності. Пам’ятайте, що важливо утримувати ціни на оптимальному рівні і про конкуренцію також не забувайте. При високому ціноутворенні знижується кількість клієнтів, при вкрай низькому – безглуздо відкривати салон, працювати він буде в мінус. Баланс тут надзвичайно важливий. Щоб уникнути цього ефекту, дуже важливо заздалегідь розробити якісний бізнес-план і врахувати всі можливі ризики.
 3. Сезонність бізнесу. У б’юті індустрії місяць місяця ворожнечу в плані виручки. У пікові місяці (грудень, березень) салон здатний приносити хороший прибуток, в низький сезон (жовтень, листопад, січень) власнику бізнесу доводиться придумувати додаткові способи залучення клієнтів (акції, знижки).
 4. Дуже сильна текучка кадрів. Справа в тому, що майстри в б’юті-сфері – теж люди і вони, як правило, йдуть туди, де їм запропонують більш вигідні умови. Саме тому, щоб уникнути цього ефекту і відчутно знизити плинність, дуже важливо надати максимально вигідні умови роботи для ваших майстрів.
 5. Важливість дотримання санітарних норм. Це – особливість бізнесу, про яку не можна забувати. Норми суворі, перевірки – регулярні, але це важливо для здоров’я ваших клієнток і для вашої ж репутації.
(3 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Відкриваємо власний салон краси
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup