Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Ведення салонного бізнесу

ГоловнаБлог — Ведення салонного бізнесу

Салонний бізнес – досить непростий і дуже специфічний. І, найчастіше, власники салонного бізнесу концентруються на якості послуг і безлічі внутрішніх завдань. Але все змінюється з приходом карантину. Зараз – хороший час для того, щоб почати робити те, чого ви не робили до цього, – наприклад, створювати нові напрямки всередині салону / СПА / клініки. Такий крок дає можливість знайти нові ніші, розширити асортимент і – знизити ціни! Тобто в рамках нових напрямків ми можемо створювати послуги та ставити ціни нижчі, ніж в основному прайсі. Це дозволить нам не метатися, знижуючи ціни на основні послуги і граючи в нескінченні акції, а, запропонувавши нову послугу або анонсувавши і реалізувавши новий напрямок, дати клієнтам вибір і залучити нових.

Ведення салонного бізнесу: практичні ідеї

 1. Зараз – хороший час для того, щоб почати нарешті впроваджувати справжні сервісні програми для існуючих клієнтів салонів краси. Основне їхнє завдання – показати клієнтам, що ви про них дбаєте. Непоганий варіант длял косметологічних клінік – спільні програми з іншими, чисто медичними клініками. Наприклад, ви домовляєтеся з клінікою-партнером про програму безкоштовних оглядів мамолога протягом, скажімо, двох тижнів.
 2. У період нестабільності закривається і переформатується багато підприємств індустрії краси. На ринку з’являються «втрачені клієнти», які знаходяться в пошуку. Для вас це прекрасна можливість переключити їх на себе. Тому зараз не час знижувати рекламну активність – зовсім навпаки! Ведіть активну запис на посткарантінное час: а кількість тих, що записалися буде велике, можете повірити, якщо звичайно ж, ви будете застосовувати якісні рекламні канали. Багато в чому, тому, що жінки, які, буквально, кілька місяців не робили ніяких салонних процедур, вже точно хочуть нарешті до них повернутися. Тому обов’язково варто збільшувати рекламні зусилля.
 3. Створюйте нові напрямки або послуги. Можливо, ви давно хотіли ввести в салоні або клініці послугу масажу, будь-які косметологічні послуги. Зараз саме час!
 4. Обов’язково налаштуйте грамотний SMM для вашого салону. Це – прекрасний, не самий витратний, але дуже дієвий спосіб реклами.
 5. Збільште кількість акцій і знижок на послуги. Карантин – час, коли мало хто досяг успіху у фінансовому успіху, грошей у всіх менше, але бажання робити процедури, в будь-якому випадку присутня. А при наявності знижок, ви можете бути впевнені, що підуть саме до вас!
 6. Заохочуйте клієнтів не тільки знижками, але і подарунками. Наприклад, презентуйте невеликий набір косметики в “навантаження” до процедури, це може бути щось зовсім недороге начебто тканинних масок, але при цьому – ефективне і приємне для всіх. Природно, з такого роду “бонусами”, клієнтів у вашому салоні точно буде більше.
 7. Виявити слабкі сторони свого салону. Можна навіть залучити до виявлення цього сторонніх консультантів: так як з боку завжди видніше. І саме в карантинне час дуже здорово приступити до ліквідації всіх слабких сторін. Насправді, це може бути все, що завгодно – від ремонту або поліграфії, або ж підходу до реклами і надання послуг в цілому. До слова, якщо ви давно думали про капітальний ремонт, то саме карантин – це найкращий час. Погодьтеся, адже в будь-який інший час виділити кілька тижнів для цього заходу – не так-то просто.
 8. Консультування для бізнесу – це надзвичайно важливо. І саме зараз варто задуматися про такий вид послуг: як мінімум, ви отримаєте цінні поради, що стосуються розкрутки бізнесу, як максимум – зможете повністю його переформатувати. І в цілому, це точно не буде зайвим.

Життя людей змінюється, ринок змінюється і наші підприємства повинні змінюватися. Рух – це життя і чим краще ви зможете підлаштуватися під існуючі активні зміни – тим краще для вас і для вашого бізнесу. Тому розвиватися потрібно обов’язково, а особливо – в цей непростий час.

Крім усього перерахованого, карантин – це чудовий час для того, щоб обзавестися новою, якісною косметологічної апаратурою, а також для того, щоб навчитися на відповідних апаратах працювати. Зокрема, якісні апарати ви можете знайти у PrimeLaser Systems. Апарати з різних призначень – для роботи по обличчю, по тілу, для ліфтингу, для боротьби з акне, для чистої, для боротьби з целюлітом і поліпшення контурів тіла, а також для лазерної епіляції і видалення татуювань і татуажу. Вибір величезний – ви можете вибрати як варіанти для вже існуючих у вас процедур, а також знайти ті, що дозволять вам істотно розширити перелік послуг вашого салону краси або косметологічної клініки.

(4 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Ведення салонного бізнесу
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup