Професійне обладнання для клінік та салонів краси
×

Найпоширеніші питання дерматологу: що потрібно знати?

ГоловнаБлог — Найпоширеніші питання дерматологу: що потрібно знати?

Як починати правильний догляд за шкірою? Як боротися з акне? Як боротися із розацеа? Чи впливає вживання молочних продуктів на загострення висипів? Іноді у нас так багато питань, але при цьому так мало відповідей. У цьому матеріалі ми вирішили зібрати досить поширені питання, які жінки часто задають дерматологам – і, звісно, ​​відповіді на них.

 

Чи впливає харчування на загострення акне?

Це одне з найчастіших питань, з якими стикаються дерматологи. Для переважної більшості людей стан шкіри залежить виключно від гормонів та генетики. Але все ж таки деякі можуть бути чутливі до молочних продуктів і рафінованих цукрів. Здебільшого ми рекомендуємо виключати зі свого раціону все поспіль. Так, однозначно є тип харчової поведінки, що може провокувати акне. Йдеться про надмірне споживання жирного, смаженого, солодкого, простих вуглеводів. Але якщо ви помічаєте, що шкіра покривається висипаннями, коли ви вживаєте молочні продукти — ми говоримо не про краплину вершків у каві, а про більші кількості, — або якщо ви, наприклад, приймаєте добавки сироваткового протеїну — ймовірно, слід перейти на рослинну альтернативу із низьким глікемічним індексом. Наприклад, спробуйте несолодке соєве чи мигдальне молоко. Лікарями прийнято вважати, що одних змін у харчуванні недостатньо для боротьби з акне. Певна дієта може бути лише частиною призначеного лікування, але вона не замінює її повністю. Крім цього, важливо спостерігати за собою та за станом своєї шкіри. Якщо ви бачите, що відмовившись від молочних продуктів, ви відчуваєте покращення у стані своєї шкіри, то це дійсно має сенс. Якщо ні – ні.

 

Чи може SPF у зволожуючому кремі повністю замінити сонцезахисний засіб?

SPF у зволожуючому кремі визначаються так само, як і у сонцезахисному. Основна проблема в тому, що склад зволожуючого крему менш стійкий до змивання, його слід наносити тоншим шаром, ніж сонцезахисний. Саме тому вони можуть не забезпечувати однаковий рівень захисту. Також варто відзначити, що зволожуючі креми з SPF можуть не містити захист від UVA-променів і, як наслідок, не захищати від фотостаріння. Також багато дівчат помилково вважають, що SPF у тональному кремі або ВВ-кремі замінює санскрин. SPF-30 у складі тональника та в міських умовах у нежарку (!) пору року, може і буде достатньо. А ось влітку і тим більше у приморських регіонах – однозначно немає.

 

У якому віці краще робити ін’єкції?

Багато хто запитує, чи вони занадто молоді чи старі для ін’єкцій. Як правило, люди, яким уже за тридцять, вважають, що це слушний час для початку процедури. Зазвичай у разі можна сказати, що справа над віці, а тому, як старіє шкіра. Це залежить від генетики, а також від того, скільки часу ви проводите на сонці, від вашого харчування, ментального стану та режиму сну. Дуже важливо розуміти, що ін’єкції необхідно робити не відповідно до цифр у вашому паспорті, а зі свідченнями до цих самих ін’єкцій. Деяким ботокс стає необхідним вже в 24 роки, деякі можуть без нього обійтися і в 37. Все це дуже індивідуально. Але якщо йдеться про контурну пластику, наприклад, губ, але не варто починати робити ін’єкції раніше, ніж у 18 років.

 

Як позбутися акне?

Перше і найголовніше, що ви можете зробити – звернутися до лікаря. Далеко не завжди виникненню акне сприяють зовнішні причини, найчастіше причина криється всередині і саме лікар може направити вас на здачу необхідних аналізів, щоб зрозуміти, у чому справа. У будь-якому випадку, ми дуже радимо вам не займатися самолікуванням, не використовувати так звані “народні методи”, часто вони лише погіршують поточну ситуацію. Єдине, що ви можете зробити самостійно, без рекомендації лікаря – це переглянути свою рутину очищення шкіри та демакіяжу. Висипання можуть з’являтися через недостатнє очищення, але це не означає, що вам потрібно купувати гель для вмивання, який очищає до скрипу, це навпаки дуже шкідливо. Використовуйте м’який гель або пінку, але першим кроком – гідрофільна олія, або міцелярну воду. Двоетапне очищення досить часто допомагає позбутися висипів. Але якщо це не допомагає і видимі покращення не наступають, то ваш шлях – виключно до лікаря.

 

Як позбутися ластовиння?

Як правило, ластовиння – це реакція шкіри на сонячне випромінювання. Багатьом ластовиння подобаються і вони дійсно можуть виглядати дуже мило. Але якщо ви не можете з ними упокоритися, то оптимальний варіант – це кислотні пілінги. Якщо говорити про літній період, то використовувати кислоти потрібно дуже акуратно, віддаючи перевагу коштам із найнижчою концентрацією кислот. І не забувайте про SPF захист. У будь-якому випадку, ми радимо вам спочатку звернутися до фахівця: і після очної консультації він призначить вам необхідні препарати.

 

Як позбутися пігментації?

З пігментацією шкіри обличчя стикаються дуже багато жінок. Це часто слнавчається від надлишку сонячного випромінювання, від нехтування сонцезахисними засобами, від сонячних опіків, а також гормональних змін. Наприклад, часто пігментація з’являється у період вагітності та лактації. Найкращий спосіб вирішення проблеми – це використання відлущувальних засобів; наприклад пілінгів, сироваток та тоніків з кислотами у складі. Вони сприяють швидкому оновленню шкіри, відлущуючи верхній ороговілий шар шкіри. Також від сильної пігментації добре допомагає така процедура, як лазерне шліфування шкіри. Але майте на увазі, що якщо невелику пігментацію ви можете звести поступово самостійно правильно підібраним домашнім кислотним доглядом, то лазерне шліфування – це досить серйозна процедура з не найприємнішим відновлювальним періодом, проте дуже дієва. Буде краще, якщо необхідні заходи для вас підбере спеціаліст під час очної консультації.

(Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

01.08.2022
Найпоширеніші питання дерматологу: що потрібно знати?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×







    ×







      ×
      Назва:
      Ціна:
      Потужність:
      Колір:


        Спосіб доставки:

        Нова поштаУкрпоштаСамовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)






        Спосіб оплати:

        Оплата на банківський рахунок












        ×
        ×
        Close popup
        Close popup
        Close popup
        ×
        error: Content is protected !!