Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Підвищення кваліфікації у майстрів: яким воно має бути і як правильно організувати?

ГоловнаБлог — Підвищення кваліфікації у майстрів: яким воно має бути і як правильно організувати?

Якщо ви захоплюєтеся б’юті-сферою і хочете перетворити своє хобі в високооплачувану престижну професію, сміливо записуйтеся на б’юті-курси і починайте свій шлях до високого заробітку, займаючись улюбленою справою. Однак індустрія краси дуже багатогранна – тут існує безліч професій, які варті вашої уваги. Щоб вибрати, яка б’юті-сфера найприбутковіша і цікава саме для вас, розглянемо особливості кожної галузі.

Спеціаліст в області косметології вирішує проблеми, пов’язані зі шкірою людини. Це досить молода професія, але вона вже має кілька відгалужень:

 • Косметолог-естетист, який усуває зовнішні дефекти шкіри людини.
 • Косметолог-дерматолог лікує захворювання, які провокують появу дефектів.

Косметологія – це непроста і дуже відповідальна сфера. Вона вимагає наявності медичної освіти і відповідного рівня підготовки. Але є й винятки. Зокрема, фахівець з салонним процедурам не обов’язково повинен мати вищу освіту, однак навчання на курсах краси пройти необхідно. І не тільки пройти разове навчання, а й постійно підвищувати свої знання і, відповідно, власну цінність на ринку праці.

Природно, б’юті-індустрія – це не тільки косметологи. Це також майстри манікюру і педикюру, перукарі, лашмейкери, майстри епіляції, бровісти, візажисти, майстри роботи по тілу, – варіантів більш, ніж достатньо і навіть це – далеко не все. І в кожній з галузей необхідно розвиватися, щоб зберігати по максимуму свою затребуваність і мати можливість заробляти дійсно хороші гроші. Стереотип про те, що скажімо, майстра манікюру мало заробляють вже давно можна віднести до розряду дурних міфів.

Але при інших рівних, на жаль, зараз ринок б’юті-індустрії дешевшає, і робота майстрів з часом знецінюється. Однак є напрямки, в яких це виражено не так яскраво. Це косметологія і перманентний макіяж – сфери з високим порогом для входу. Однак є одна відмінність: для косметології необхідно медичну освіту, а фахівцем у сфері перманентного макіяжу можна стати навіть без відповідної освіти.

Кожна людина повинна самостійно вибрати, що для нього найбільш цікаво, зважити всі «за» і «проти», і тільки після цього вибирати свою професію. А найголовніше – постійно розвиватися в обраній професії. Підвищення кваліфікації необхідно також і в б’юті-сфері: але як же його правильно організувати?

Підвищення кваліфікації в б’юті-сфері: як організувати його правильно?

В цілому, найбільш популярні дві схеми організації підвищення кваліфікації. Перший варіант – коли працівник салону самостійно шукає для себе можливості для навчання. Цей же варіант працює тоді, коли майстер працює сам на себе, поза будь-якими салонів. Другий варіант – коли підвищення кваліфікації організовується повністю менеджментом салону: від конкретних напрямків до мінімальних організаційних моментів.

Якщо ви організовуєте підвищення кваліфікації собі самостійно, то дуже важливо проаналізувати і зрозуміти, які конкретно навичок вам не вистачає. Можливо, вам потрібно вдосконалити свою техніку, можливо – навчитися працювати з будь-якими новими для вас матеріалами. Намагайтеся вибирати кращих викладачів і кращі курси, насправді, навчання – це те, що себе виправдовує і окупає багато разів. А ось переучуватися після навчання від горе-майстрів також можна дуже довго. Використовувати для навчання можна як платні, так і повністю безкоштовні ресурси.

Якщо ж ви – менеджер салону, або ж у вас власний салонний бізнес, то ми дуже радимо вам не кидати всі можливості для навчання для ваших співробітників на самоплив. Насправді, навчання майстрів вигідно саме для салону, а не навпаки. Як мінімум тому, що чим більш кваліфіковано майстра – тим вище ціна на послуги, а чим вище ціна послуг, тим вище прибутковість салону. І, звичайно ж, важливо розуміти, що клієнтки приходять не стільки в конкретний салон, скільки до конкретного майстру, від якого очікують відмінних результатів виконання послуг. Для правильної організації важливо постійно моніторити дати проведення тематичних майстер-класів, вебінарів, різних курсів. Виявляти слабкі місця в роботі, стежити за б’юті-ринком і знаходити найбільш трендові процедури і найбільш трендовую косметику, трендовую техніку для краси і здоров’я, щоб постійно бути в струмені. Якщо мова йде про великому салоні, то бажано, щоб цим займався чоловік на окремої посади, а не просто менеджер або адміністратор. Намагайтеся організовувати підвищення таким чином, щоб кожен майстер “підвищувався” як мінімум раз на півроку. Якщо є можливість частіше, наприклад раз в квартал, то краще – частіше.

(4 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

24.12.2020
Підвищення кваліфікації у майстрів: яким воно має бути і як правильно організувати?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup