Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Написати бізнес-план для відкриття салону

ГоловнаБлог — Написати бізнес-план для відкриття салону

Організація б’юті-бізнесу зараз – це досить модно і престижно. І, звичайно ж, дуже цікаво. Б’юті-технології не стоять на місці, технології постійно розвиваються і зараз є безліч процедур, які ще якихось п’ять-сім років тому могли бути абсолютною дивиною. Салонний бізнес – це недешево і перед тим, як почати його вибудовувати, важливо грамотно розрахувати всі сильні, слабкі сторони, можливі ризики і підводні камені. Саме в цьому вам допоможе грамотно складений бізнес-план.

Написати бізнес-план для салону краси: як?

Всі стверджують, що написання бізнес-плану – перший крок на початку роботи будь-якого підприємства, і салон краси не виняток. Однак, розробка бізнес-плану – досить трудомісткий процес, можливо, простіше обійтися без нього?

Дійсно, іноді засновники салонів краси нехтують написанням бізнес-плану на старті. Адже їхня ідея так хороша, що обов’язково спрацює і можна приступати до відкриття справи вже завтра. На жаль, однієї ідеї мало – такі салони часто прогорають і незабаром закриваються. Бізнес не може довго залишатися на плаву без планування і стратегії розвитку. Ідея може бути як завгодно геніальної, але для її реалізації необхідно детально розписати абсолютно всі кроки. У певному сенсі, бізнес-план допоможе вам не тільки прорахувати всі ризики, н а й стане чимось на зразок гайда, у міру виконання якого, ви будете дуже чітко відстежувати прогрес бізнесу.

Отже, бізнес-план – це документ, в якому міститься головна інформація про ваш бізнес: позиціонування, концепція, сума оренди або купівлі приміщення,

 Що повинно бути точно прописано в бізнес-плані для салонного бізнесу?

 • Продукти та послуги,
 • Виробництво,
 • Ринки збуту,
 • Аналіз ринку та конкурентів,
 • Маркетингова стратегія,
 • Організаційна структура,
 • Фінансова ефективність.

У бізнес-плані прописуються всі основні аспекти вашої підприємницької діяльності.

Особливості бізнес-планів: у чому вони полягають?

 • Бізнес-план дозволяє максимально докладно опрацювати вашу бізнес-ідею.Даже коли ви вже впевнені в тому, що ідея стовідсотково опрацьована, саме написання бізнес-плану дозволяє виявити деякі білі плями і значно проапгрейдить концепцію.
 • Бізнес-план допомагає контролювати хід реалізації вашого проекту. Як вже було сказано вище, це – в деякому сенсі гайд.
 • Бізнес-план допомагає визначити яких фахівців необхідно залучити в ваш бізнес. У вас буде готовий своєрідний “портрет” вашого співробітника.
 • Бізнес-план має внутрішнє і зовнішнє призначення. Бізнес-план для внутрішніх цілей пишеться як програма дій для вас і співробітників вашого салону. У той же час, зовнішнє призначення бізнес-плану – залучення інвестицій і потенційних партнерів. І, якщо ви не володієте стартовим капіталом досить розміру для того, щоб створити салон мрії, але при цьому у вас є ідея, яка точно “вистрілить”, то ви можете залучити інвесторів. І саме бізнес-план з розрахованими плюсами і мінусами проекту, його ризиками і можливостями, стане головною рекламою вашої задумки.

Чи можна написати бізнес-план самостійно?

Ми переконані, що можна і навіть потрібно. Звичайно ж, ви можете залучити до процесу сторонніх консультантів, але все ж, ніхто не опише вашу ж ідею так, як ви зробите це самі.

І так, як правильно написати бізнес план?

Для початку спробуйте вивчити сторонні приклади. Не потрібно використовувати їх як основу, фундамент, досить лише подивитися на приклади. Якщо ви будете робити варіант “під копірку”, то ваш проект ризикує втратити індивідуальність.

 • Проведіть аналіз ринку і визначте конкурентну здатність майбутнього салону. Маркетингове дослідження – це маст-хев в процесі написання бізнес-плану.
 • Проведіть аналіз конкурентів у вашій галузі. Як мінімум, необхідно проаналізувати конкурентів у вашому місті – салони з тієї ж цінової категорії, яка планується у вас, зі схожим позиціонуванням. Вивчіть, які послуги зараз там найбільш затребувані, які – менш.
 • Визначте концепцію салону краси: до якого сегменту буде ставитися ваш салон і які типи послуг надавати;
 • Проведіть SWOT-аналіз вашого потенційного бізнесу. Це означає, що вам потрібно детально розписати його сильні сторони, слабкі сторони, можливості і ризики. Це допоможе вам додатково опрацювати слабкі місця і захистити проект від ризиків.
 • Займіться неймінг.
 • Детально розпишіть всі витрати. Враховувати потрібно все: від “великих” витрат типу оренди приміщення та заробітних плат для працівників, покупки апаратури і якісної косметики до дрібниць на кшталт витратних матеріалів. Не забудьте закласти до витрат і юридичну сторону питання, оформлення всіх необхідних документів.
(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

24.07.2020
Написати бізнес-план для відкриття салону
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup