Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як правильно наймати персонал в салон краси?

ГоловнаБлог — Як правильно наймати персонал в салон краси?

Салонний бізнес – досить вигідний і прибутковий, але тільки в тих випадках, коли зійшлося відразу кілька найважливіших чинників. По-перше, салон повинен перебувати в зручному місці. Якщо саме приміщення салону знаходиться на околиці міста, або ж в не благополучному районі, то варто розуміти, що навіть при цілком непогано послуги, що надаються, швидше за все, дівчата і жінки будуть робити вибір на користь іншого місця. По-друге, цінова політика салону повинна бути адекватною. Обов’язково проведіть аналіз цін на б’юті послуги в вашому регіоні: щоб і не продешевити і не завищити ціни так, щоб всі потенційні відвідувачки вибрали інший салон.

І, безумовно, важливий вплив має якість надаваних в салоні послуг. А якість послуг, як правило, залежить від якості використовуваної в салоні косметики, якості всього обладнання – наприклад, лазерів, апаратів для ліфтингу, епіляції і пілінгів, а також майстерності персоналу. Салон робить персонал – це складно заперечувати. Часто жінки знаходять “свого” майстра і ходять саме до нього: незалежно від того, де саме він працює в даний момент. Це стосується всіх: майстрів манікюру та педикюру, косметологів, перукарів, візажистів. Власне, в цій статті, ми б хотіли більш детально поговорити про те, як же правильно шукати і наймати персонал в салон краси

Як правильно шукати персонал в салон краси?

Не кожен керівник салону краси є фахівцем в наданні тієї чи іншої послуги. Разом з тим, щоб забезпечити її якісне надання, ще на етапі прийому на роботу фахівця потрібно знати, як перевірити кандидата на співбесіді. Зрозуміти, чи є він тим фахівцем, який потрібен салону. Тут потрібно розуміти як загальні, так і індивідуальні чинники. Природно, якість виконуваних послуг – найперший і найважливіший параметр, на який, в принципі, потрібно звертати увагу. Бажано ознайомитися з портфоліо майстра, оцінити виконання його робіт як з технічного боку, так і з естетичної. Пошук може здійснюватися через спеціальні “робітні” сайти, можна шукати приватних майстрів через соціальні мережі, а також пропонувати їм співпрацю в салоні, а також переманювати майстрів з інших салонів.

На що варто звертати увагу при наймі персоналу в салон?

Крім найму персоналу, що виконує, безпосередньо, процедури в салоні, особлива увага також варто звернути на найм адміністратора. Ця посада є ключовою для подібного підприємства з кількох причин. Головне – це перша особа, з яким контактує клієнт. Тому підбір персоналу в салон краси варто почати саме з цієї позиції. Багато в чому від того, наскільки привітний і дружелюбний адміністратор залежить, чи стане випадково заглянув відвідувач постійним клієнтом.

Вміння заручитися підтримкою, викликати довіру і розвіяти сумніви – обов’язкова умова при виборі співробітника, який претендує на цю посаду. Втім, ці якості не менш важливі і для всіх інших співробітників. Майстри також, обов’язково, повинні бути володіють. В ідеалі, крім уміння якісно зробити процедуру, майстри повинні її ще й “продати”.

Повернемося до посади адміністратора. Крім спілкування з клієнтами адміністратор виконує безліч інших функцій. Він становить графік роботи персоналу салону краси і стежить за його дотриманням, здійснює підбір співробітників на заміну в разі хвороби або інших непередбачених обставин. За фактом, адміністратор виконує функції заступника директора салону і бере на себе частину керівних, функціональних обов’язків. На ньому лежить обов’язок по грошовим розрахункам з клієнтами, а також з продажу товарів для домашнього використання. Від активності адміністратора залежить, наскільки добре відвідувачі будуть інформовані про пропоновані персоналом закладу послугах. При виникненні конфліктних ситуацій в салоні цього співробітника належить провідна роль. Саме тому, до підбору такого роду персоналу, варто поставитися з максимальною відповідальністю

Від адміністратора потрібне вміння згладити суперечності між персоналом і клієнтами і досягти компромісу, що влаштовує обидві сторони.

Важливо, щоб майстри були також зацікавлені працювати саме у вас. Тому, варто запропонувати їм вигідні умови роботи: адже, якщо їх не запропонуєте ви, майстер знайде їх без проблем в іншому місці. Для майстра умови повинні бути не просто прийнятними, а й досить мотивуючими, з добре продуманою системою бонусів і премій: щоб він працював ще більш ефективно.

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

08.01.2020
Як правильно наймати персонал в салон краси?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup