Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Дешева лазерна епіляція: у чому полягає небезпека?

ГоловнаБлог — Дешева лазерна епіляція: у чому полягає небезпека?

Лазерна епіляція – це одна з найпопулярніших салонних послуг. Попит народжує пропозицію – і салонів лазерної епіляції відкривається дедалі більше. І для того, щоб залучити якомога більше клієнтів, багато салонів ставлять феноменально дешеві ціни на послуги. Чи це підозріло? Найчастіше так. Чому так? Спробуємо розібратися.

 

Дешева лазерна епіляція: чому це небезпечно?

Справа в тому, що якісні апарати для лазерної епіляції не можуть коштувати і ніколи не коштують дешево. Таким чином, відносно дешеві ціни можуть поставити лише ті салони, які щодня обслуговують велику кількість клієнтів. В інших випадках, все не так райдужно. Власники дешевих салонів-студій, найчастіше, купують франшизу, а не набувають знання. Їхнє єдине бажання — повернути вкладені кошти, а турбота про клієнта не входить до списку пріоритетних завдань. Відповідно, щоб більше заощадити та швидше заробити, вони запросять на роботу косметологів без медичної освіти. Косметолог без спеціальних знань — це просто людина, яка може включати та вимикати обладнання, але яка навряд чи зможе допомогти в екстреній ситуації. У тому числі, у разі чого, не зможе надати першу допомогу. Не слід забувати, що помилки іноді трапляються навіть у роботі справжніх лікарів-косметологів: опіки, гіпер-або гіпопігментації.

Часто власники дешевих студій епіляції купують контрафактні апарати, які не тільки не гарантують гарного результату епіляції, але й не гарантують відсутність подальших проблем.

З такої ситуації отримують прибуток оптові продавці або т.зв. “Творці франшизи”. Вони точно не відповідатимуть, якщо в якомусь салоні сталася помилка. Власники салону завжди можуть змінити вивіску, тому навіть у суді клієнт навряд чи зможе отримати компенсацію за завдану шкоду. Щодо працівника-косметолога, то його, швидше за все, звільнять заднім числом. Таким чином, відповідальність за здоров’я клієнта несе абсолютно ніхто.

Навіть якщо йдеться про ліцензійний апарат, дешева ціна часто говорить про те, що це найдешевша модель. Або послуга проводиться без всіх маніпуляцій, які дозволять знизити хворобливі відчуття. Тому варто переплатити, як мінімум, заради власного комфорту.

Єдиний варіант, коли знижка виправдана – це перше відвідування. Салони часто проводять подібні акції, як мінімум тому, що лазерна епіляція – це процедура, яка не може бути ефективно проведена лише один раз. Тут потрібен курс – як мінімум від 5-6 процедур. Тому знижка – це хороший спосіб залучити клієнта у довгостроковій перспективі і цей маркетинговий прийом справді працює.

 

Чи варто користуватись дешевими послугами лазерної епіляції?

Враховуйте, що якщо ви підписуєтеся на дешеві послуги лазерної епіляції, то відповідальність у цьому випадку за своє здоров’я понесете лише ви самі. Тому ми наполегливо рекомендуємо вам звертатися лише до професіоналів. Ризикувати та економити на власному здоров’ї точно не варто. І вже тим більше не варто йти на лазерну епіляцію до кого потрапило “на дім”. У цьому випадку погані результати практично гарантовані, і за свої гроші ви отримаєте великі проблеми. Хороші косметологічні клініки працюють на сертифікованих апаратах і дотримуються законів: і саме в цьому полягає їхня ключова відмінність від дешевих варіантів.

Чи варто ставити найдешевші ціни на свої послуги?

Якщо ви – лікар-косметолог або власник косметологічної клініки, то при формуванні цін на послуги обов’язково враховуйте і вартість лазера, і вартість оренди приміщення салону або кабінету, враховуйте вартість освіти, яку ви вклали. Таким чином, ви зрозумієте, що дешеві ціни однозначно не виправдають і приведуть виключно до професійного вигоряння і відсутності фінансового зростання. Тому не варто звертати увагу на колег, які демпінгують ціни, працюючи вдома або з неякісними, несертифікованими апаратами.

(Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16.06.2022
Дешева лазерна епіляція: у чому полягає небезпека?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup