Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як збільшити дохід від свого косметологічного кабінету

ГоловнаБлог — Як збільшити дохід від свого косметологічного кабінету

Косметологія – це саме та галузь, яка зараз знаходиться на піку своєї популярності. На сьогоднішній день придумали безліч методик, які спрямовані не тільки на рішення різних естетичних проблем клієнтів, а й на підтримку “молодості”. До того ж, сучасна мода, яка кричить про природність, насправді не заснована на ній. Якщо бути точніше, то в моді природна краса, яка досягається за допомогою роботи косметологів. Тому все більше людей намагаються зайняти свою нішу в б’юті індустрії, відкривши власний косметологічний кабінет.

Косметологія вимагає постійного розвитку

Фахівці, які тільки починають свій кар’єрний шлях, більше роблять упор на залучення нових клієнтів. Коли у них з’являється певна кількість людей, вони і далі намагаються залучати нових людей, забуваючи про конкуренцію і необхідність “утримувати” вже існуючих клієнтів. А для цього косметолог повинен постійно розвиватися і навчатися новим методикам, технікам, закуповувати нову сучаснішу косметику і препарати.

Звичайно, ніхто не забороняє вам використовувати старі перевірені методи. Але, як правило, вони спрямовані на пілінги і чищення. На цьому заробити у вас не вийде. Якщо ви хочете фінансового зростання, вам необхідно робити упор на апаратну косметологію, а також на ін’єкційну косметологію. При цьому, ви не відразу зможете отримати прибуток від фізіотерапевтичних технік, так як спочатку робота буде спрямована на те, щоб відбити куплене обладнання. А ось ін’єкції – це дійсно прибуткова справа.

Ін’єкційна косметологія

На відміну від чоловіка, жінка, побачивши перші ознаки старіння, відразу ж звертається до косметолога, щоб якомога на довше зберегти свою молодість і красу. Тому ви повинні надавати широкий спектр послуг ін’єкційної косметології, які позбавлять її від зморшок, пігментації, птозу і т.п., а вам дадуть можливість заробити. Причому, один раз “підсів на голку”, вона стане вашим регулярним клієнтом.

Після проведення ін’єкцій, ви можете запропонувати клієнту придбати уходовую косметику, що вам зіграє на руку завдяки націнці.

Найвигідніші для косметолога процедури

Основа кожного бізнесу в сфері краси – це задоволення потреб клієнта і свого гаманця. Нижче ми розглянемо найвигідніші для косметолога процедури.

Мезотерапія

Процедура спрямована на усунення різних дефектів шкіри, таких як купероз, гіперпігментація, акне, ознаки старіння і ін. Суть її полягає у введенні під шкіру спеціальних препаратів. Для того, щоб у клієнта з’явився видимий результат, однієї процедури недостатньо. Необхідно пройти цілий курс, який складається з 5-10 процедур (залежно від проблем людини і їх ступеня). Припустимо, що крім препарату вам необхідно витратити гроші на супутні крему, сироватки, засоби демакіяжу і подібних речей. В середньому курс по собівартості виходить в 40-50 євро. А клієнт віддає за нього 100-150 євро. І якщо врахувати, що курс необхідно повторювати кожного разу після закінчення деякого часу, вигода для косметолога від нього очевидна і не потребує роз’яснень.

Біоревіталізація

Біоревіталізація спрямована на те, щоб омолодити шкіру пацієнта завдяки використанню гіалуронової кислоти в НЕ модифікованому вигляді. Процедура також проходить курсом. Однак, його собівартість трохи вище, ніж собівартість мезотерапії. Але і процедур потрібно трохи менше – від 4 до 8 (в залежності від проблем і потреб клієнта). Косметолог може добре заробити на такій процедурі.

Про контурній пластиці навіть не варто згадувати. Так як на неї клієнти “підсаджуються” ще більше, ніж на мезотерапію і біоревіталізація. Так як цей метод дозволяє повернути втрачені обсяги, виправити дефекти особи всього за одну процедуру. Швидкий видимий результат і є причиною такої любові пацієнтів до ін’єкцій.

Щоб постійно бути в курсі всіх сучасних препаратів і методик, необхідно постійно відвідувати різні виставки, навчальні семінари та конгреси.

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

24.07.2020
Як збільшити дохід від свого косметологічного кабінету
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup