Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як вивести татуаж брів: ефективні методи і поради

ГоловнаБлог — Як вивести татуаж брів: ефективні методи і поради

Судини на обличчі у вигляді “зірочок” або сіточки – не дуже естетичне видовище, тому багато жінок і чоловіки шукають відповідь на питання як можна прибрати капіляри на обличчі. На щастя, в наш час позбутися від такої проблеми не надто складно, для цього існує безліч методик. Розберемося, чому з’являються капіляри на шкірі, і як прибрати лопнули червоні судини на обличчі. Чому з’являються капіляри на обличчі. Перед тим як прибрати червоні лопнули судини з особи, важливо зрозуміти, чому вони з’явилися. Справа в тому, що не завжди ця проблема чисто косметологічна, а може бути пов’язана з хворобою судин. У такому разі не можна займатися самолікуванням, необхідно звернутися до лікаря для призначення лікування. В інших випадках позбутися від ненависних судин цілком реально за допомогою апаратних процедур в салоні.

Буває так, що татуаж брів вийшов не зовсім таким, як ви собі його уявляли. До того ж з часом без корекції татуаж міг втратити колишній вигляд. Якщо ви прийняли рішення вивести перманентний макіяж, то давайте розглянемо методики, які сьогодні застосовуються в цих цілях.

Виведення перманентного макіяжу лазером

Це одна з найефективніших методик по видалення татуювань в цілому, а татуаж брів – не виняток. Апаратна процедура має особливості, які пов’язані з різновидом лазерів.

Існують такі лазерні установки:

 • Рубіновий лазер. Проникає в шкіру на 1 мм. Тому підходить для виведення татуажу брів, виконання на верхніх шарах шкіри. Лазер не бачить весь спектр кольорів, тому не завжди застосовується для виведення татуажу. Зараз є більш сучасні установки, ніж рубін.
 • Неодимовий лазер. Саме він є оптимальним рішенням для тих, хто вирішив вивести татуаж брів. З високою швидкістю генерації імпульсних променів видаляє пігмент, тому вплив на шкіру – мінімальне. Довжина променя – 106 нм. Неодимовий лазер використовується для виведення татуажу брів, губ, стрілок на столітті.

Олександритовий лазер не застосовують для виведення татуажу брів, оскільки він залишає опіки та рубці, що неприпустимо при косметичної процедури.

Виправлення татуажу

Іноді не обов’язково повністю виводити татуаж за допомогою лазера. Можна перекрити його тілесним пігментом. Цей метод називається камуфляж.Суть полягає в тому, що на місце вже пігментованого ділянки вводиться світлий пігмент під колір шкіри. Згодом новий татуаж може змінити відтінок. Тому при мінімальному зростанні волосся це не найкраще рішення. Зараз процедура йде на другий план.

Корекція старого татуажу можлива, якщо робота була виконана якісно, на татуаж змінив колір через вплив кисню (всі ми бачили сині брови). Суть процедури в тому, що Ремувер видаляється старий пігмент по можливості, а на його місце вводиться нова «порція».

Ремувер для видалення татуажу

Це хімічна суспензія, яку почали користуватися в США в кінці 90-х. Ремувер здатний видалити татуаж, але не на всі 100%. Він потрібен для освітлення пігменту, щоб потім виконати корекцію татуажу. Ремувер бере будь-який колір, навіть світлий, який використовується в техніці камуфляжу.

Його плюси:

 • Видаляє пігмент, введений будь-якою технікою.
 • Швидко справляється зі своїм завданням.
 • Можна скорегувати помилки під час нанесення татуажу.
 • Видаляє будь-який колір (пігмент).
 • Мінімальна вірогідність появи рубців на обличчі.
 • Простий в застосуванні для вмілого майстра.

Ремувер бувають різних видів. Вибір залишається за фахівцем, який проводить процедуру.

 • Кислотний Ремувер містить молочну і гліколеву кислоти, які сприяють лущення шкіри. Таким чином пігмент піднімається. Ідеально для свіжих робіт.
 • Сольовий притягує молекули пігменту, витягує їх на поверхню. Агресивний спосіб, не дуже хороший для ніжної шкіри.
 • Комбінований (кислота + сіль) – ідеальний варіант, який принесе менше мікротравм шкіри, ніж просто сольовий Ремувер.
(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Як вивести татуаж брів: ефективні методи і поради
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup