Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як прибрати носогубні складки?

ГоловнаБлог — Як прибрати носогубні складки?

Різних ознак старіння існує досить багато: кожен випадок строго індивідуальний. Хтось, в першу чергу, відзначає досить тьмяний колір обличчя, хтось – поява зморшок або ж деформацію рис обличчя у вигляді появи брилів. Ще один, неочевидний ознака старіння – це дуже явні носогубні складки. Вони роблять вираз обличчя дуже суворим, а особі в цілому, додають віку. Як же позбутися від занадто виражених носогубок?

Які існують способи позбавлення від занадто виражених носогубних складок?

Насправді, їх досить багато. По-перше, враховуйте, що дуже важливо пити достатньо води: щоб шкіра була зволоженою як би зсередини. Можна пити препарати гіалуронової кислоти, з тією ж метою. Але враховуйте, що пити потрібно виключно ту гіалуронову кислоту, яка спеціально для цього призначена. Не забувайте висипатися, а також постарайтеся не спати обличчям у подушку, щоб не провокувати нові заломи в проблемній зоні. Якщо ж говорити не про профілактичні методи, а про цілком терапевтичних, то можна перерахувати наступне:

 1. Ін’єкції гіалуронової кислоти. Досить часто для боротьби з вираженими носогубні складки застосовуються методи ін’єкційної косметології. Звичайно ж, в цьому випадку, дуже важливо правильно підібрати препарат для ін’єкцій, який підійде саме вам. Використання силікону залишилося в минулому, сьогодні широко застосовуються засоби, в основі яких гіалуронова кислота. Ризик її відторгнення мінімальний, так як гіалуронова кислота – це один з компонентів клітин людини. Варіантів препаратів і філерів на основі гіалуронової кислоти – досить багато, тому ви легко зможете підібрати оптимальний результат саме для себе. Як правило, використовуються препарати Ювідерм і Суржідерм. В їх основі – гіалуронова кислота, яка служить чимось на зразок заповнювач зморшок. Ін’єкції – це завжди, як правило, досить болісно, але при цьому – цілком ефективно. Термін дії ефекту строго індивідуальний, як правило, він залежить від швидкості метаболізму в організмі, але в цілому, вистачає його на термін від півроку до року. Потім потрібно буде повторити процедуру. Враховуйте, що перший час в зоні уколу є набряк: лякатися не варто, він пройде.
 2. Процедури апаратної косметології. Сучасна косметологія в розпорядженні високотехнологічне устаткування, за допомогою якого можна домогтися результатів, ідентичних пластичної хірургії. Перевага апаратних методик в атравматичного, безболісності процедур, а також в їх доступною вартості. І все ж, чим краще прибрати носогубні складки – пластикою або апаратом?

Процедури апаратної косметології для нейтралізації зморшок в носогубной зоні: які бувають?

Відгуки про апаратне впливі тільки позитивні, тому, радимо спробувати на собі абсолютно безпечну методику радіочастотну підтяжку шкіри – RF-ліфтинг. Ніяких ризиків відторгнення, інфікування, повна відсутність реабілітаційного періоду!

Метод заснований на впливі високих температур (процедура проводиться з використанням гелю-провідника) на глибокі шари дерми. Це викликає зміна структури колагенових волокон і утворення «молодого» колагену. Незважаючи на те, що апарат впливає на глибокі шари дерми, ви можете не турбуватися: відновний період після процедури досить короткий. В результаті чого особа помітно підтягується, контури стають чіткими, зникають зморшки. Добре те, що такий ліфтинг як би стимулює власні ресурси шкіри до відновлення. Якщо ви ведете правильний спосіб життя, не маєте шкідливих звичок і стежте за своєю зовнішністю, після курсу процедур RF-ліфтингу ефект буде зберігатися протягом 1 – 3 років. І це не диво – це нові технології за доступними цінами. В ідеалі, варто зробити не одну процедуру, а кілька. Від першого разу ефект буде також помітний, але в будь-якому випадку, його необхідно закріплювати.

Які ще процедури апаратної косметології підходять для ефективної ліквідації зморшок в зоні носогубного трикутника?

SMAS-ліфтинг – це ще одна процедура, від якої ви можете очікувати досить відчутних результатів. Як правило, процедура спрямована, скоріше на підтяжку контурів особи, але і в справі розгладження зморшок, в тому числі, в зоні носогубного трикутника, вона теж вельми непогано себе зарекомендувала.

Основні переваги використання апаратних технологій в позбавленні від зморшок і складок, полягають, в першу чергу в тому, що вони сильно менш болючі, ніж ін’єкції. Крім цього, вони в рази більше доступні і мають менше протипоказань. Майте на увазі, що гіалуронова кислота може погано засвоїтися, врешті-решт, філлер може навіть мігрувати, деформуючи риси обличчя і змінюючи їх до невпізнання. З процедурами апаратної косметології, такі ризики повністю відсутні.

(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Галина, 2020-12-01 16:10:47

После того, как поставила брекеты и исправила прикус, носогубные складки стали не такими выраженными, так-что эта проблема не только у косметолога решается :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Як прибрати носогубні складки?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup