Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як отримувати прибуток в салонному бізнесі?

ГоловнаБлог — Як отримувати прибуток в салонному бізнесі?

Салони краси – це вічний бізнес. Все більше підприємців звертає увагу на beauty-ринок з його цікавими форматами. При цьому, поряд з романтикою і красою обраних концепцій, в гру вступає тверезий розрахунок. Якщо вчасно не включитися в процес побудови бізнесу, то в умовах високої конкуренції салон може стати збитковим. Насправді, на перший погляд, б’юті-бізнес здається досить простим і прозорим. Але це – тільки на перший погляд. Саме в салонному бізнесі присутній просто величезна кількість підводних каменів: саме тому багато салонів закриваються, буквально, в перші місяці своєї роботи.

Найпоширенішою причиною невдач в бізнесі є банальна відсутність бізнес-плану і фінансового аналізу. У цій справі кращими помічниками стануть холоднокровність і цифри. Інколи це важко усвідомити творчим людям, яких, на жаль, досить серед тих, які спалахують ідеєю відкрити свій салон. У цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про те, як навчитися отримувати прибуток, відкривши салонний бізнес.

Як навчитися отримувати реальний прибуток в салонному бізнесі?

 1. Дуже важливо, щоб ви не просто абстрактно відкрили салон. Дуже важливо мати певну мету -до ак фінансову, так і перспективну. Наприклад, це може бути варіант заробітку енної суми в місяць, а також відкриття нового салону, а потім – мережі. Визначивши кінцеву мету, відразу стане зрозуміло, як її досягти. При відкритті салону / спа / студії / школи краси часто буває оману, що це «для душі» … Щоб задовольнити своє творче прагнення. Але з таким підходом справа не піде. Тут повинні працювати конкретика і цифри.
 2. Якщо ви раніше були майстром або ж лікарем-косметологом, то при відкритті свого салону, буде трохи складніше: так як потрібно буде мати справу не тільки з рутинними завданнями, але і з бухгалтерією, різного роду адміністративними завданнями. Наближаючись до теми бізнесу – потрібно залишати своє минуле простого майстра і вчитися підприємницькому мисленню, щоб заробляти. Іноді це неприємно, якщо говорити про вгамування творчих амбіцій, тому що цифри починають структурувати вашу волелюбну натуру. А вона, найчастіше, цього вкрай не любить.
 3. Отже, цифри в студію. Ми впритул наблизилися до такого поняття як прибуток, яке неможливо собі уявити без взаємодії з цифрами. Треба навчитися рахувати – ось головний секрет. Для кого-то він може бути очевидним, але це перший крок на шляху створення прибутку.
 4. Перше з чим слід розібратися, що ж таке чистий прибуток, щоб її мати і надалі збільшувати. За своєю суттю, чистий прибуток – це той вид прибуток, який залишається в бізнесі після сплати всіх необхідних платежів, таких, як, наприклад, заробітні плати співробітникам, орендні платежі, податки, витратні матеріали та багато іншого. Таким чином, нам необхідно, щоб спостерігалося зростання саме чистого прибутку.
 5. Використовуйте сучасні програми обліку прибутку і ведення бухгалтерії. Це може бути будь-яка зручна для вас CRM-система, благо на ринку їх зараз – більше, ніж достатньо. Це допоможе вам враховувати витрати, прибуток, відраховувати заробітні плати для співробітників. Звичайно, на перших порах можна користуватися банальним Excel, але потім, варто перейти на щось сучасніше.
 6. Оптимізуйте свої витрати.
 7. Організовуйте спочатку внутрішній маркетинг, а вже потім – зовнішній. При цьому, ні в якому разі не економте на рекламі.
 8. Реінвестуйте. Частина чистого прибутку обов’язково повинна йти в розвиток вашого салону або косметологічної клініки. Це стосується як навчання для співробітників, так і використання більш якісних витратних матеріалів.

Безумовно, щоб отримувати прибуток в салонному бізнесі, в першу чергу, важливо надавати послуги найвищої якості. Тоді все буде: і клієнти не будуть від вас йти до інших майстрам і до інших салонах, і прибуток буде більш, ніж пристойною, і то саме, горезвісне “сарафанне” радіо буде справно працювати. А якісна робота неможлива без хороших расходников і якісних косметологічних апаратів – якщо мова йде про косметологічному салоні. Якщо ви плануєте оновити свій арсенал косметологічної техніки, то в асортименті PrimeLaser Systems, ви без проблем знайдете все те, що вам потрібно і навіть більше. Вибір величезний. Апарати з різних призначень – для роботи по обличчю, по тілу, для ліфтингу, для боротьби з акне, для чистої, для боротьби з целюлітом і поліпшення контурів тіла, а також для лазерної епіляції і видалення татуювань і татуажу. Вибір величезний – ви можете вибрати як варіанти для вже існуючих у вас процедур, а також знайти ті, що дозволять вам істотно розширити перелік послуг вашого салону краси або косметологічної клініки.

(5 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Як отримувати прибуток в салонному бізнесі?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup