Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Чи викликає лазерна епіляція рак?

ГоловнаБлог — Чи викликає лазерна епіляція рак?

Така процедура, як лазерна епіляція застосовується в індустрії моди вже кілька років. Незважаючи на широку популярність серед косметологів і клієнтів, лазерне видалення небажаної рослинності на тілі багатьох відлякує. Найпоширенішим думкою проти проведення процедури вважається, що лазер сприяє виникненню і розвитку раку шкіри. Насправді це не можливо, а ми розповімо детальніше тонкощі видалення волосся на тілі за допомогою лазерного випромінювання.

Як здійснюється лазерна епіляція

В процесі епіляції використовується лазерний апарат, який генерує вузькоспрямований промінь, який поглинає меланін (колірний пігмент в волоссі). Після світловий промінь перетворюється в тепловій, прогріваючи волосяну цибулину, що призводить до її повного знищення. Сам процес видалення волосяного фолікула здійснюється тільки таким чином. Лазер працює направлено, впливаючи виключно на волосяну цибулину, при цьому шкіра навколо фолікул не береться впливу. Глибина проникнення лазерного променя коливається в межах від 1 до 4 мм, тому виключається будь-який вплив на кровоносні судини, внутрішні органи і т.п. Також, лазерний промінь не здатний вплинути на структуру ДНК, саме тому не варто переживати щодо небезпеки виникнення раку шкіри.

Можливі реакції шкірних покривів

Незважаючи на простоту проведення процедури, варто врахувати можливі негативні наслідки. Найчастіше з подібними негативними моментами, клієнти стикаються, коли нехтують рекомендаціями фахівців перед проведенням епіляції. Найголовніше, звернути увагу на ті рекомендації фахівців, які можуть мати негативний вплив на організм і загальне самопочуття.

Косметологами і медичними працівниками розроблений ряд спеціальних протипоказань, до яких відносять певні захворювання, період лактації та вагітність. Протипоказанням може стати навіть прийом певних ліків.

Найчастіше, багато пацієнтів після проведення лазерної епіляції стикаються з почервоніння шкіри. Цей процес абсолютно нормальний, якщо не супроводжується больовими відчуттями і проходить протягом декількох годин. Рекомендується для прискорення усунення почервоніння, просто рясно змастити почервонілі ділянки кремом.

Другий поширений симптом, після проведеної процедури – невеликі набряки. Вони також пропадають після процедури протягом дня, і їх поява не є рекомендацією до звернення до лікаря. Незважаючи на те, що деякі пацієнти не дотримуються рекомендацій лікаря і можуть не виконувати рекомендації по догляду за шкірою до і після проведеної процедури, рак шкіри ніяк не може проявитися після відвідування салону. Максимальні негативні наслідки – почервоніння, залишкові волосяні фолікули або набряки.

На сьогодні не зафіксовано жодного випадку, при якому б навіть регулярне відвідування косметолога для видалення волосся за допомогою лазера було здатне спровокувати виникнення раку шкіри.

(3 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.12.2019
Чи викликає лазерна епіляція рак?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup