Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Вимушена перерва в епіляції, чи не пропаде ефект?

ГоловнаБлог — Вимушена перерва в епіляції, чи не пропаде ефект?

Лазерна епіляція – це косметологічна, лазерна процедура, задіяна для радикального видалення волосяного покриву в небажаних частинах тіла. Такий метод епільована, повністю руйнує волосяні фолікули, або ж, як ще кажуть – «волосяні цибулини», за допомогою спеціального лазерного апарату.

Луч лазерного потоку проходить тільки на чотири міліметри під шкірний покрив. Лазер «знаходить» під шкірою пігмент або так званий меланін, який дає забарвлення нашим волоссю, потім температура нагріву лазера досягає 60 градусів за Цельсієм, що згодом руйнує цибулину. Потім відбувається розсіювання, завдяки якому тканини знаходяться в зоні ураження, а також наші внутрішні органи, залишаються в безпеці і не піддаються ураженню. Для кожного клієнта індивідуально, встановлюють свої параметри і фототип, що представлені всесвітнім лікарським еталоном – відповідності продуктивності і захищеності.

Така процедура вважається дуже ефективною і надійною, адже після пройденого курсу волосся абсолютно перестають рости, найголовніше дотримуватися рекомендацій і не пропускати призначені сеанси, інакше вся робота може пройти даром.

Давайте поговоримо про вимушених тимчасові терміни, і розберемо кілька важливих питань.

У зв’язку з пандемією «COVID-19», безліч установ були змушені закритися на призначений термін, і якщо деяких підприємств це все не торкнулося (супермаркети, лікарні, зоомагазини), то косметологічні установи «пролетіли» в цьому випадку.

Безліч людей, яким призначено курс лазерної епіляції в подиві, адже процедура не з найдешевших і було б дуже прикро, якщо через закриття на карантин, усі доведеться почати спочатку. Але думаю більшості людей не варто занадто хвилюватися з цього приводу.

Якщо людина тільки почала курс лазерної епіляції, і у нього було менше трьох сеансів, то проміжне час між сеансами має мати не більше сорока днів, все через те, що волосяна цибулина була не до кінця знищена лазером і згодом може відновиться. Тоді, звичайно ж, доведеться почати процедуру з самого початку.

Тим людям, які побували більш ніж на трьох сеансах, бояться і зовсім нічого, навіть якщо проміжний перерву між процедурами тривав понад сорок днів. Волосяний фолікул (або ж «цибулина»), були схильні до достатнього ефекту лазерного апарату, для того щоб більше не відновлюватися і не повертатися до зростання власного покрову, який був у вас спочатку. Клієнти, які пройшли більше трьох процедур лазерної епіляції можуть дозволити собі повернуться до свого звичайного графіку (а саме двадцять один – тридцять днів між процедурами лазерної епіляції), навіть якщо вимушений проміжок між сеансами був близько сорока днів, а то і більше.

Звичайно, при необхідності не варто переривати курси лазерної епіляції, якщо ви хочете досягти досконалого ефекту. Результат ваших вкладень залежить не тільки від майстра, якому ви довірилися, а й від того, чи будете ви дотримуватися всіх рекомендацій і правил, і будете ви пропускати призначені сеанси.

Говорячи про деякі правила, при проходженні лазерної епіляції, для знищення волосяного покриву на небажаних шкірних ділянках.

Чого не можна робити, і кому не рекомендовано проходити курс лазерної епіляції?

 • Людям, не до кінця сформований в гормональному плані, що не дозволительно застосовувати на собі лазерну епіляцію. «Ті, що скачуть гормони» можуть привести до небажаних ефектів, тому дозволені вік вже після вісімнадцяти років.
 • Вагітність. Самому плоду лазерна епіляція не страшна, а ось знову ж кажучи про гормонах, які переважають під час періоду вагітності можуть завдати жінці шкода вчасно або після процедури.
 • Алергія – не варто і ризикувати тим, у кого значні шкірні захворювання або гострі алергічні реакції, які прибувають на тілі ще до сеансу лазерної епіляції.
 • Так само повністю виключений загар, до і після процедури. Як було сказано вище, лазерний промінь «шукає» пігмент. Після засмаги шкіра насичується меланіном, завдяки якому ми стає темніше. Не важко здогадатися, що можна отримати опіки під час сеансу.
 • Татуювання. Само по собі тату – це пігмент в чистому вигляді занесеним під шкірний покрив, якщо пройтися по ділянці де нанесене татуювання, то ви ризикуєте не тільки завдати собі травму, але і зіпсувати малюнок.

Дотримуючись таких простих правил, і ще деяких, про яких можна проконсультуватися з фахівцем, ви легко зможете дозволити собі процедуру з видалення волосяного покриву за допомогою лазера.

Говорячи про самі процедури – підхід до вибору майстра повинен бути ретельно опрацьовано. Переконайтеся, що це кваліфікована людина з будь–якимось стажем роботи, подивіться відгуки, а краще сходіть до тієї людини, у яких були ваші знайомі, якщо їх результат вам підходить, то все що залишається зробити – це взяти справу в свої руки. Також давайте не забувати про обладнання. Хороший апарат це 50% відсотка успіху процедури. Ви не зможете домогтися гарного результату, якщо апарат не буде відповідати хоча б стандарту своїх вимог.

PRIMELASER SYSTEM

Компанія, яка вже більше сімнадцяти років надає професійне обладнання для косметологічних центрів і приватних підприємств.

PRIMELASER SYSTEM – дистриб’ютор професійного обладнання для косметології. У нас ексклюзивний підхід до кожного свого клієнта окремо. Переходячи на сайт PRIMELASER SYSTEM, ви самі можете переконається в обсягом і різноманітності товару. В якій би галузі косметології ви не брали участь, повірте – у PRIMELASER SYSTEM є техніка спеціально для вас!

У PRIMELASER SISTEM найдосконаліші технології зі світового ринку у всій Україні! Ви можете придбати собі обладнання, про яке навіть і не мріяли. Компанія гарантує якість свого товару, щоб переконається в цьому особисто ви можете вже прямо зараз дзвонити на гарячу лінію і проконсультуватися про той товар, який вам потрібен. І не дивіться на час, їх телефони працюють цілодобово!

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18.03.2021
Вимушена перерва в епіляції, чи не пропаде ефект?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup