Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Чи вигідно відкривати свій салон краси?

ГоловнаБлог — Чи вигідно відкривати свій салон краси?

Сьогодні все більше і більше бізнесменів і бізнесвумен звертаються до ідеї запуску власного салону краси. Це не дивно: адже на б’юті послуги завжди був, є і буде попит. Але в цій статті ми б хотіли обговорити рентабельність і окупність такого бізнесу як салон краси більш докладно.

Чи вигідно відкривати власний салон краси?

Ефективність концепції салону краси безпосередньо пов’язана з вашим бізнес-чуттям, умінням аналізувати існуючу ситуацію на ринку професійних салонних послуг, помічати зміни в поведінці споживачів, знанням маркетингу та основ бізнес-планування. У тому, що це не загальні слова ви переконаєтеся дуже швидко після відкриття салону. В цілому, б’юті-бізнес – це не те, чим варто займатися ситуативно. Важливо провести маркетинговий аналіз ринку, оцінити кількість необхідних інвестицій, прорахувати наявні ризики.

Що потрібно враховувати перед тим, як відкрити власний салон краси?

Не потрібно копіювати чужий б’юті-бізнес. По-перше, не факт що вам вдасться зрозуміти завдяки чому салон процвітає. По-друге, неунікальні ідеї, самі по собі, продаються досить складно. Насправді, дуже важливо перед тим, як відкривати власний салон, розробити індивідуальний бізнес план: з урахуванням особливостей вашої цільової аудиторії, можливостей для інвестицій, а також планами, що стосуються майбутнього розвитку салону.

По-друге, конкурентні переваги завжди має той, хто знайшов затребувану ринком тему і зумів подати її більш смачно, більш зрозуміло, показати відмінність від інших салонів / клінік, з більшою кількістю маркетингових і рекламних активностей і так далі. Тому, перед тим, як почати розробляти бізнес-план, ви повинні самі вирішити, що буде вигідно відрізнятися ваш салон від сотень інших салонів у вашому місті, з точки зору споживача.

По-третє, входити на зайнятий ринок завжди складніше – тим більше на локальний ринок. Саме тому, навіть незважаючи на те, що поріг входу, відносно низький, важливо відразу ж надати високу якість послуг. Купити найякісніше, наприклад, косметологічне обладнання, забезпечити найкомфортніші робочі місця для співробітників.

Чому в якості стартапа варто вибирати саме салон краси?

Бізнес в індустрії краси цікавий тим, що дає можливість реалізувати підприємницький талант і отримати вигоду кожному. Можна відкрити невеликий салон краси, користуючись невисоким порогом входу на ринок (початкових інвестицій у відкриття). Можна побудувати мережу і глобальну міжнародну компанію, користуючись тим, що на б’юті-ринку до сих пір трохи великих мережевих гравців.

Якщо ви хочете отримати відносно просте рішення, то варто задуматися про покупку франшизи. Таким чином, ви отримаєте вже впізнаваний бренд, який не потребуватиме розкрутці, готову бізнес-модель. Але враховуйте, що таке “просте” рішення точно не може бути дешевим: як мінімум, вам точно доведеться витратитися на зарплату майстрам, покупку витратних матеріалів, покупку устаткування для косметологів та інших майстрів.

Яка прибуток від салону краси?

Чистий прибуток одного салону краси варіюється в середньому від 1 000 $ до 5 000 $ в місяць. Безумовно, вона може бути і більше, і менше, ми привели середнє значення. У міру розширення бізнесу, ви можете розраховувати і на більшу прибуток.

Від чого залежить рентабельність салону краси?

 1. Від якості виконуваних послуг. Безумовно, чим вище якість – тим не більшу кількість клієнтів, в подальшому, ви можете розраховувати.
 2. Від зручності локації. Найчастіше, далеко не всі шукають салон за відгуками або ж в соціальних мережах: багато просто бачать салон оффлайн і йдуть в нього.
 3. Від цінової політики і її кореляції з оплатою майстрам. тут тонкий момент: важливо навчитися і для майстрів підтримувати оптимальну оплату, щоб вони були мотивовані працювати, і для клієнтів не надто вже завищувати ціни.

Якщо всі перераховані вище фактори зійшлися, то ви можете розраховувати не тільки на стабільний прибуток, але і на її постійне зростання. Дуже важливо не економити на такого роду стартапі. Навіть якщо ви відкриваєте салон економ-класу, дуже важливо підібрати найякіснішу косметику і використовувати найкраще обладнання. Якщо ви плануєте відкривати салон краси, або ж косметологічну клініку, то все необхідне обладнання ви зможете без проблем купити у PrimeLaser Systems. У нас – великий вибір апаратів різного призначення, розумні ціни, якісне гарантійне обслуговування, а також навчання для вашого персоналу з наступною сертифікацією.

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

08.01.2020
Чи вигідно відкривати свій салон краси?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup