Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Шкода ін’єкцій

ГоловнаБлог — Шкода ін’єкцій

Ін’єкції в косметології сьогодні просто неймовірно популярні. Пов’язано це, як мінімум, з вражаючою ефективністю застосовуваних методик, а також, чого гріха таїти, доступністю препаратів гіалуронової кислоти. Якщо ще з десяток років тому використання гіалуронових філерів, а також препаратів для збільшення губ, корекції скул, а також використання ін’єкцій ботокса, було чимось вкрай дорогим і не найдоступнішим. Сьогодні ж, такі послуги надають абсолютно всі косметологи. Правда тепер, дуже гостро постало інше питання: а чи не шкідливі ін’єкції зовсім? Спробуємо розібратися в цій статті.

Основні особливості в ін’єкційної косметології: які вони?

Ін’єкції виконуються на обличчі, шиї, в області декольте, на руках. При бажанні можна виконати ін’єкції тільки на якійсь одній зоні, наприклад, навколо очей. Як правило, робляться ін’єкції препаратами гіалуронової кислоти – для зволоження шкіри, а також для корекції рис обличчя – контурної пластики. Не менш популярні ін’єкції ботокса або диспорта, які блокують м’язову активність, внаслідок чого, ліквідують мімічні зморшки.

Для контурної пластики гіалуронова кислота застосовується в вигляді більш щільного гелю. Залежно від щільності ефект від процедури зберігається від 9-12 місяців до 2 років. Шкода для шкіри такий гель не приносить, тому що гелі нового покоління близько розпізнаються нашою шкірою. Крім того, цей гель дуже делікатно розташовується під шкірою і не викликає набряклість. Препарати гіалуронової кислоти хороші тим, що вони відрізняються чудовою приживлюваністю. Косметологи відзначають, що гіалуронова кислота ніби знає, куди лягати.

Позитивні сторони ін’єкційної косметології: які вони?

 1. Позитивний ефект все таки переважає. Уколи гіалуронової кислоти вирівнюють мікрорельєф і оптимізують регенерацію шкіри. Єдиний явний мінус таких процедур – недовготривалим. Ефект триває приблизно півроку, а потім весь процес потрібно повторювати знову.
 2. За допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти ви можете змінювати риси обличчя. Наприклад, вирівняти форму носа, збільшити губи і зробити їх контур більш чітким, зробити вилиці більш вираженими. В цілому, можливостей досить багато.
 3. Уколи гіалуронової кислоти чудово зволожують шкіру і забезпечують просто неймовірний омолоджуючий ефект.

Мінуси ін’єкційної косметології: що потрібно знати?

 1. Можна розраховувати на хороший результат тільки тоді, коли ви співпрацюєте з дійсно кваліфікованим косметологом. Косметолог, виконує ін’єкції гіалуронової кислоти, обов’язково повинен мати медичну освіту і хорошу школу навчання. В іншому випадку, ви замість ефекту омолодження, або ж корекції рис обличчя, можете отримати ассиметрию, деформацію рис обличчя, а також відкладені неприємні ефекти на зразок міграції філлера. А якщо філлер підібраний неправильно, то він і зовсім може не прижитися.
 2. Безпека деяких препаратів до сих пір не доведена. З гіалуроновою кислотою все просто – вона, як мінімум, і так міститься в клітинах шкіри і виробляється організмом. А ось з ботоксом і диспорт все складніше, все-таки, це – токсини і вони мають властивість накопичуватися в організмі.
 3. Всі ін’єкції, як правило, дуже болючі. У більшості випадків потрібно знеболювання.
 4. Кожен укол – це досить небюджетне захід. А якщо ви плануєте курс уколів, то розраховуйте, що ви вкладете круглу суму.
 5. Навіть з урахуванням того, що ін’єкції забезпечують накопичувальний ефект, зупинитися буває складно. Це призводить до того, що дівчата часто, втрачають почуття міри.
 6. Ін’єкції, як правило, вводяться по одній же схемі і рідко косметологи враховують індивідуальні особливості рис кожної особи. Результат такий, що особи втрачають індивідуальність і виглядають так, немов вони зроблені за єдиним шаблоном. Для кого-то, втім, це – добре, але цей фактор обов’язково варто враховувати перед тим, як вдаватися до ін’єкцій.

Альтернативи ін’єкцій гіалуронової кислоти і ботокса: які існують?

Безумовно, без ін’єкцій в косметології цілком можна обійтися. Якими б чудовими якостями не володіли препарати нового покоління, навіть косметологи сходяться на думці, що немає нічого кращого, ніж профілактика старіння за допомогою стимулюючих м’язи регулярних масажів або самостійних занять фейсбілдингом. Не менш ефективно працюють і різного апаратні процедури, що відрізняються малоінвазивних, безболезненностью, а також доступністю. Наприклад, за допомогою апаратів можуть робити як ліфтінгові процедури, так і зволожуючі. В цілому, за допомогою апаратної косметології можна вирішити практично будь-яку косметичну проблему.

(6 оценок, среднее: 4,33 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

08.01.2020
Шкода ін’єкцій
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup