Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Видалення небажаного волосся назавжди: чи дійсно це реально?

ГоловнаБлог — Видалення небажаного волосся назавжди: чи дійсно це реально?

Тема видалення небажаного волосся на тілі зараз актуальна як ніколи. Сьогодні існує просто величезна кількість способів депіляції і епіляції, більш-менш дорогих, більш-менш болючих, більш-менш довговічних. Гоління – дешево і просто, але недовговічне, віск і шугарінг – не дуже дешево, боляче і трохи більш довговічне, різні креми для депіляції не вселяють довіри. І все більше жінок звертаються до апаратним методикам, які хоч і не надто бюджетний, але все ж дієві. І досить часто можна почути про те, що лазерна епіляція передбачає видалення небажаного волосся на тілі назавжди. Чи так це? Спробуємо розібратися в цій статті.

Видалення волосся назавжди: лазерна епіляція

Лазерна епіляція на сьогодні – найбільш прогресивний і довговічний спосіб видалення небажаного волосся на тілі. Принцип роботи методу полягає в тому, що промінь спеціального лазера впливає безпосередньо на волосяні фолікули, руйнуючи їх. Так як не всі волосся на тілі одночасно знаходяться в одній і тій же стадії росту, дуже важливо зробити кілька сеансів.

Чи видаляються волосся відразу? По-перше, перед процедурою необхідно збрити волоски: тому, очевидно, що гладкість ви відчуєте відразу. Та й ефект після перших кількох процедур також не зможе не радувати: адже волосся буде рости більш світлими і більш тонкими.

Втечуть чи волосся назавжди? Скажемо відразу: з одного боку ця інформація правдива, з іншого боку – немає. У чому полягають особливості?

Особливості курсу лазерної епіляції: в чому вони полягають?

За часом 8 процедур повинні розтягнутися приблизно на 1,5 року. Після цього вам потрібно буде робити підтримують процедури один або два рази на рік. Чому? Звідки будуть з’являтися волосся, якщо вони були знищені назавжди? По-перше, як відомо, волосся краще всього видаляються під час лазерної епіляції, якщо волосяні фолікули знаходиться в стадії росту (анаген), і дуже погано під час їх спокою (телоген). Якщо волосся знаходився в стадії телогена, то лазерний імпульс, швидше за все, зможе його тільки зашкодити, але не видалити назавжди. Але, за винятком перших циклів росту волосся, кожна волосяна цибулина людини живе власним біологічним ритмом. Вони хоч все разом починають рости в один час, але синхронізація потім повністю втрачається. Але стійкий ефект ви в будь-якому випадку будете спостерігати протягом досить тривалого часу. Після повністю пройденого курсу ви можете забути про видалення небажаного волосся як мінімум на півроку. Але частіше ефект тримається навіть довше.

Скажемо відразу, кількість необхідних процедур лазерної епіляції визначається індивідуально вашим косметологом виходячи з ваших природних даних – густоти волосся, їх товщини, швидкості росту волосся. Після першої процедури, як правило, віддаляється від 25% до 28% волосся: це залежить від індивідуальних особливостей організму, фаз росту волосся, а також потужності лазера і якості виконання процедури. Періодичність послуг також визначається косметологом: це дійсно має сенс довірити фахівцеві.

По-друге, дуже часто після декількох процедур лазерної епіляції деякі пошкоджене волосся втрачають свій темний пігмент, і стає світліше. А, як відомо, лазерний промінь погано бере світлий і пушковий волосся. Він або не бачить такі фолікули волосся взагалі, або здатний їх тільки тимчасово пошкодити, не знищивши повністю. Таким чином, таке волосся зможуть вижити навіть після цілого циклу процедур. Світле волосся можна буде видалити назавжди, тільки якщо вони почнуть у вас темніти. В іншому ж випадку, вони просто будуть у вас більш світлими і тонкими, що зручно, так як тонке волосся очевидно викликають набагато менше дискомфорту.

Плюс, все ж відомі випадки, коли волосся більше не росли на тих місцях на тілі, які були оброблені лазером курсом. Але це – швидше виняток, ніж правило, тому що все ж, волосся можуть відростати знову: для цього і потрібні підтримують процедури раз на півроку / рік.

Кому не підійде лазерна епіляція?

Звичайно ж, вона не підійде тим, хто хоче видалити волосся раз і назавжди: але насправді, такого результату вам не забезпечить жоден спосіб. Також лазерна епіляція не підходить діабетикам, вагітним і годуючим, можна робити лазер тим, хто має низку захворювань шкіри (уточнюйте ці моменти у свого дерматолога – можна вам або ж не варто), а також якщо волоски на вашому тілі – досить тонкі і світлі. Тому що лазер працює на досить темних і товстих волоссі. А для тонких і світлих більш вдало підійде ELOS епіляція.

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Виталий Газаев, 2020-11-25 07:23:08

Многие люди самостоятельно выдергивают нежелательные волосы. Скажем, очень распространено удаление седых волос на голове с помощью пинцеты, при этом люди стараются выдергивать волосы вместе с корнем. Вот интересный вопрос - это "с концами", или позже волос все равно вырастет?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

28.07.2020
Видалення небажаного волосся назавжди: чи дійсно це реально?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup