Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Ультразвукова чистка обличчя

ГоловнаБлог — Ультразвукова чистка обличчя

Різного роду чистки – це найбільш популярні процедури, які проводяться в косметологічних кабінетах і клініках. І, якщо ще зовсім недавно в фаворі серед пацієнток косметологічних клінік були механічні чистки, то зараз пальму першості займають ультразвукові. У чому полягають основні особливості ультразвукових чисток, а також головні переваги та недоліки?

Ультразвукова чистка: що це таке?

Ультразвуковий пілінг – це косметологічна процедура потрійної дії для глибокого очищення шкіри, яка допомагає видалити забруднення з поверхні епідермісу, очистити пори і видалити омертвілі клітини, забезпечуючи омолодження зовнішнього шару шкіри. Це – одна з найбільш ефективних апаратних процедур в принципі. Вона мінімально травматична, на відміну від механічного чищення, після цієї процедури не слід довгий відбудовний період.

Принцип роботи процедури ультразвукової чистки обличчя: у чому він полягає?

Іншими словами, ультразвукова чистка – це тип поверхневого механічного пілінгу з мінімальним травмуванням. Верхній роговий шар відлущує спеціальний пристрій – скраббер. Насадка у вигляді лопатки створює ультразвукові хвилі і високочастотну вібрацію, які допомагають відокремити мертві клітини і очистити поверхню шкіри. Процедура – комплексна, різні насадки забезпечують різні види впливу на шкіру. Паралельно косметолог робить мікромасаж шкіри, додатково насичуючи її різними корисними речовинами.

Ультразвукові коливання забезпечують глибоке проникнення активних інгредієнтів в шкіру, збагачуючи її живильними речовинами. Ультразвук подається дуже низької потужності, тому ризику для здорових клітин немає. Вібрація також діє як масаж, що стимулює вироблення колагену. Таким чином, ультразвукова чистка є не різновидом допінгу для шкіри, а як би природним стимулятором, який, як би покращує свою здатність шкіри до відновлення і омолодження.

Ультразвук нагріває епідерміс і жирову тканину, забезпечуючи м’яке очищення поверхні шкіри, забруднень, вугрів і пігментних плям, а також вирівнює тон шкіри. Вібрація працює як мікромасаж, надаючи найбільш сильний ліфтинговий ефект при використанні разом зі спеціальною антивікової сироваткою. В кінці процедури косметолог завдає спеціальну очищувальну маску для підтримки ефекту і додаткового очищення пір.

Можете бути впевнені в тому, що процедура буде для вас максимально комфортною: як мінімум, тому, що ультразвук не чутний людському вуху. А ще, процедура абсолютно безболісна, що вже значно виділяє її серед інших чисток.

Кому не рекомендована чистка?

Ультразвукова чистка не рекомендована при акне в гострій фазі, пошкодженнях і запаленнях, захворюваннях серцево-судинної системи, невралгії, пухлинах в зоні особи, інфекційних хворобах. Також не радять робити чистку під час вагітності. Дуже небажано таку чистку робити також при купероз, псоріазі, онкологічних захворюваннях, а також, якщо недавно пацієнтка робила глибинний або серединний пілінг. А ще, такого роду чистки не підходять для шкіри з акне в гострій формі.

Основні переваги ультразвукової чистки обличчя: у чому вони полягають?

 1. Ультразвукова чистка – це дійсно надзвичайно ефективна косметологічна процедура. Вона одночасно працює в декількох напрямках: допомагає очистити пори, згладжує рельєф шкіри, має легкий ліфтінговим ефектом, а також стимулює природні процеси відновлення шкіри, за рахунок чого шкіра обличчя виглядає молодше і свіже.
 2. Ультразвукова чистка дозволяє зробити шкіру більш свіжої, дозволяє знайти їй здоровий відтінок, допомагає нейтралізувати жирний блиск, як би збалансувати шкіру.
 3. Процедура не вимагає частих повторень, як правило, потрібно не більше одного разу на два-три місяці.
 4. На тлі інших способів чищення особи, саме ультразвукова залишається найбільш безболісної.
 5. Процедуру цілком можна робити за пару днів до будь-якого важливого заходу – з огляду на те, що відновлювальний період у процедури досить короткий.
 6. Ультразвукова чистка обличчя не провокує додаткову фоточутливість шкіри. Таку процедуру ви можете без проблем робити навіть влітку.

У чому полягають ключові недоліки ультразвукового чищення?

 1. Процедура ця, як правило, не відноситься до категорії бюджетних. Проте, її ефект з лишком окупає її вартість.
 2. Ефективності ультразвукової чистки може не вистачати для занадто жирної і проблемної шкіри обличчя. Швидше за все, власницям шкіри такого типу, потрібно буде зробити вибір на користь інших методик.
 3. Невеликий відновний період після процедури, найімовірніше, все-таки буде потрібно. Як мінімум, протягом 12 годин після неї, вам не можна буде зіграти, наносити макіяж. Бажано залишити шкіру в спокої і провести цей час просто вдома.
(5 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

08.01.2020
Ультразвукова чистка обличчя
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup