Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як розкрутити салон краси в спальному районі

ГоловнаБлог — Як розкрутити салон краси в спальному районі

Локація салону краси – один з вирішальних факторів в б’юті бізнесі. Від місця розташування салону залежить його концепція, цінова політика, дизайн, реклама та інші важливі складові бізнес моделі. Якщо ви роздумуєте над тим, як відкрити або як розкрутити салон краси в спальному районі, то ця стаття допоможе вам розібратися.

На що звернути увагу при відкритті салону? Звідки привернути відвідувачів і як їх утримати? Розглянемо більш докладно далі.

 

Особливості салону краси в спальному районі

Спальний район не настільки жваве місце як центр міста або точка у великому торговому центрі. Однак є багато переваг такого розташування для салону краси:

Клієнти, швидше за все, будуть більш пунктуальні, оскільки живуть по сусідству.

Сарафанне радіо в житловому районі запускається досить швидко. Ви отримаєте ще один канал для залучення нових клієнтів не вимагає додаткових витрат на рекламу.

Вам не потрібно продумувати паркувальні місця, що в центрі міста завжди проблематично

 

На що потрібно звернути увагу при виборі району?

1. Цільова аудиторія

Ви вже напевно склали портрет клієнта вашого салону. Проаналізуйте, чи підходить під його опис типовий житель обраного вами району?

Наприклад, успішність салону краси в районі з новобудовами і хорошою інфраструктурою досить висока. Зазвичай житло в ньому набувають в основному люди середнього віку, з доходами вище середнього. Це саме та категорія людей, які цілком можуть стати вашими постійними клієнтами.

 

2. Інфраструктура

Після визначення цільової аудиторії зверніть увагу на інфраструктуру району. Чим цікавляться жителі, які заклади популярні? Ця інформація допоможе вам зрозуміти які послуги запропонувати вашим потенційним клієнтам.

Якщо в районі успішно працює фітнес-центр або магазин здорового харчування, салон краси буде затребуваний. Напевно місцеві жителі стежать за здоров’ям і зовнішністю. У перелік ваших послуг також можна додати омолоджуючі і оздоровчі процедури.

Якщо поруч з салоном є школа або дитячий сад, до вас потягнуться мами учнів. Для них важливо не витрачати час на поїздки. Продумайте експрес послуги і вони стануть вашими постійними клієнтами.

Якщо в районі є університет або гуртожиток, то ваш салон може запропонувати послуги економ-класу для залучення цієї аудиторії.

 

3. Плани з розвитку району

Обов’язково довідаєтеся про плани будівництва, ремонтів або зносів будинків в районі. В першу чергу, вас цікавлять плани на будівлю, в якому буде ваш салон: чи не планується в найближчі роки знесення або капітальний ремонт?

Дізнайтеся також, чи входить в плани ремонт комунікацій навколо салону або капітальний ремонт будинків по сусідству. Пробравшись до вас через клуби будівельного пилу, клієнти навряд чи зможуть розслабитися під звуки відбійних молотків.

 

Як розкрутити салон краси в спальному районі?

Як привернути увагу

Ви визначилися з районом і цільовою аудиторією вашого салону. Тепер необхідно спланувати грамотну рекламну кампанію. Пропозиції салону повинні бути цікаві різним представникам вашої цільової аудиторії.

Розглянемо докладніше з чого почати і як розкрутити новий салон краси в спальному районі. Як привернути увагу потенційних клієнтів?

 

Зовнішня реклама

Яскрава вивіска. Вам потрібно бути помітними і привабливими для своїх потенційних клієнтів. Не скупіться на хороший дизайн і цікаву назву. З огляду на цільову аудиторію, салон не повинен виглядати занадто по-чудернацьки і розкішно. Дотримуйтесь демократичний стиль в оформленні. Студенти і молоді мами не повинні соромитися заглянути до вас і дізнатися прайс.

Флаєра. Хорошим рішенням буде розповсюдження флаєрів і візиток в магазинах, школах, фітнес-клубах поблизу. Скрізь, де це доречно. Розповсюдьте купони на безкоштовні пробні процедури – це можна зробити як офлайн, так і онлайн в соцмережах.

«Сарафанне радіо» як ідеальний спосіб розкрутки в спальному районі

Репутація – запорука успіху будь-якого салону, для вашого салону краси в спальному районі тим більше. Ваші клієнти напевно спілкуються між собою, позитивні рекомендації допоможуть вам залучити нових клієнтів.

Зручне місце розташування і хороші відгуки – відмінна реклама для вашого бізнесу. Будьте обережні з зворотною стороною цієї медалі: негативні відгуки можуть істотно позначитися на популярності салону краси і швидко поширитися серед сусідів.

 

Цінова політика

Щоб розкрутити салон з нуля, рекомендуємо поставити доступні ціни. Для представника кожної групи з вашої цільової аудиторії це може бути окрема система бонусів і знижок.

Для студентів хорошим рішенням можуть бути бонуси за те, що він приведе в салон одного. Для молодих мам можна пропонувати додаткові послуги з великою знижкою, наприклад, при стрижці і фарбування – масаж тіла за 50%.

 

Бонуси для залучення клієнтів

Для того, щоб залучити і утримати клієнтів, розробіть власну систему заохочень з урахуванням потреб вашої цільової аудиторії. Це можуть бути:

Акції та знижки
Програма лояльності для постійних клієнтів
Купони на пробні безкоштовні процедури
подарункові сертифікати

Детальніше про те, чому ж можна залучити клієнтів в салон краси, ми розповідали вам раніше.

 

Партнерське співробітництво

Запустіть спільні акції з місцевими компаніями. Це можуть бути магазини, кафе, фітнес-центри, дитячі садки, клуби за інтересами. Додайте у них рекламу вашого салону на взаємовигідних умовах. Обмінюйтеся клієнтською базою. Наприклад, домовтеся про безкоштовне пробному занятті в найближчому фітнес-клубі при замовленні у вас декількох процедур.

Також, не варто забувати, що ми живемо в епоху соцмереж і блогів. Знайдіть місцевих лідерів думок в інстаграм (скористайтеся пошуком по локації), запросіть їх на безкоштовні процедури до вас в салон в обмін на відгук в Сторіс. Студентська аудиторія однозначно помітить і оцінить таку рекламу.

Запропонуйте активним мамам з місцевого форуму скористатися пробними послугами вашого салону і написати відгук. Ще ідеї партнерських програм та інших складових рекламної кампанії можете почитати в нашій статті ось тут.

 

Онлайн реклама

Запустіть онлайн рекламу, налаштовану під геолокацію вашого салону. Це допоможе привернути увагу жителів вашого району.

Для розкрутки салону краси можна задіяти один з рекламних каналів:

Instagram + Facebook
Google Ads
Розміщення в каталогах салонів
Розміщення на картах Google Maps
Розміщення на сайтах агрегаторах
SEO просування в Google

Більш детально про ці та інші рекламних каналах можете почитати в нашій попередній статті. Універсальної рекомендації що буде найбільш підходящим рішенням для вашого бізнесу немає. Ми рекомендуємо запускати по одному-два канали і дивитися на результати. Виходите зі свого бюджету і експериментуйте.

 

Рекламна кампанія не обов’язково повинна бути дуже дорогою, щоб принести результат. Важливо, щоб вона була ефективною саме для завдань вашого бізнесу. Контролювати ефективність рекламної кампанії допоможе надійна система управління салоном краси. Розроблена нашими фахівцями програма для автоматизації салону краси Beauty Pro допомагає аналізувати результати рекламних кампаній і відстежувати ефективність витрати бюджету.

 

Основні помилки при розкручуванні салону

На що звернути увагу? Які помилки можуть привести до невдач у вашому салонному бізнесі?

Відсутність стратегії і планування. Обов’язково складайте бізнес-план і не відступайте від нього.

Неправильне керування персоналом. Ми радимо не забувати про те, що кваліфіковані, уважні спеціалісти – основа вашого салонного бізнесу. Ніяка дорога реклама не змусить клієнтів повертатися в салон, де їх погано обслужать. Розвивайте команду, вкладайте в навчання персоналу.

Недостатня кількість реклами. Підходьте до планування реклами комплексно, враховуйте потреби вашої цільової аудиторії і йдіть в ногу з сучасними технологіями.

Погана робота з клієнтами. Як наслідок, мало позитивних відгуків і погана репутація салону. Приділяйте увагу своїм клієнтам, прислухайтеся до їх конструктивної критики, поважайте їх інтереси і ставитеся з любов’ю до свого бізнесу.

 

Висновок

Прийнято вважати, що успішний салон повинен знаходитися в центрі міста, але салон краси в спальному районі може бути не менш прибутковим. У деяких аспектах, його бізнес модель простіше.

Клієнтам салону краси в спальному районі найважливіше доступна ціна і якісний сервіс. І те, що ваш салон обслуговує невелику географічну зону, багато в чому є перевагою. Одного сарафанного радіо може бути досить, щоб ваш бізнес залишався на плаву.

Побудуйте міцні відносини з локальними партнерами, користуйтеся будь-якою можливістю, щоб налагодити зв’язки з сусідами. Дотримуйтесь порад як правильно розкрутити салон краси в спальному районі, які ми описали в цій статті, і клієнти обов’язково потягнуться до вас.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.05.2021
Як розкрутити салон краси в спальному районі
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup