Професійне обладнання для клінік та салонів краси

СПА-програми: тонкощі релаксирующих процедур

ГоловнаБлог — СПА-програми: тонкощі релаксирующих процедур

СПА-програми надає практично кожен салон краси. У кожному місті є хоча б один салон краси, який надає виключно СПА-послуги. Ці програми вкрай популярні через те, що являють собою не просто розслаблюючі і лікувальні процедури, а допомагають відволіктися від проблем і отримати процес омолодження.

 

Що таке СПА

Чи знаєте ви, що позначає саме слово «СПА»? Воно походить від назви маленького курортного бельгійського містечка, який відомий в країнах Європи як місце, де знаходяться унікальні лікувальні води. Цікаво, що тут же знаходиться відома всім любителям автогонок траса СПА-Франкоршам (SPA-Francorchamps). Саме на ній проводяться змагання Формули-1. Тепер слово «СПА» стало прозивним і застосовується щодо будь-якого виду оздоровчої бальнеологічної процедури і всіх супутніх процедур. Важливо відзначити, що найчастіше етимологію слова «СПА» пояснюють скороченням фрази на латині «sanitas per aquam» (лат. «Оздоровлення водою»). Ось чому багато пишуть це слово, як абревіатуру, що в корені не вірно. Напевно, багато хто бачив назви СПА-салон, SPA- курорт. Маркетологи, які невірно розшифровують назву, як абревіатуру, просто напросто не знали про існування міста Спа і придумали позначення кожної букви, щоб виправдати свою неграмотність.

Термінологія СПА-салон – місце, де проводять різноманітні процедури із застосуванням води. Наприклад, гідромасаж, різні душі, обгортання. У такому салоні особливий мікроклімат, де клієнти можуть отримати послуги, іменовані процедурами. На відміну від стандартних салонів краси, в спа-салонах, кожного клієнта може бути надана індивідуальна кімната і величезний комплекс послуг на вибір. На початку свого розвитку, в СПА-салони клієнт приходив на кілька днів, тобто це було своєрідний курорт, в якому формувався своєрідний план процедур, план занять і здорового харчування. Все це йшло в комплексі з фітнесом, відпочинком і лікуванням. СПА-процедури – цим терміном позначається масаж, процедури для догляду за обличчям, педикюр і всі види гідротерапії.

 

Які особливості СПА-програм можна виділити

СПА-індустрія формує особливу нішу в сфері краси та догляду, яка називається «велнес-індустрією». СПА-салони є тим відгалуженням індустрії краси, яке знаходиться на щабель вище класичних салонних і медичних послуг. Згідно з експертною оцінкою, СПА – нова товарна категорія, яка в майбутньому може замінити традиційні салони краси та клініки косметології. Виходячи з прогнозів, існує ймовірність повної заміни СПА-салонами звичайних салонів краси та клінік мед.естетікі протягом 10-15 років. Особливий вплив на це надає еволюція споживчої цінності. Економіка розвинених країн не дарма називається «економіка вражень». Це означає, що успіх послуги або товару залежить від того рівня вражень, яке вони можуть зробити на покупця.

Яскравим прикладом цього явища можна назвати велнес-індустрію. Потрапляючи в неймовірно приємну атмосферу СПА-центру, клієнт залишає буденність і потрапляє в світ вражень, переживань і приємних емоцій. В такому середовищі людина прагне бути щасливим, красивим і здоровим, що є новим рівнем вражень. Ось чому в багатьох країнах (Іспанія, Швейцарія, Німеччина, Італія, Кіпр, Греція), галузі спа-туризму отримують вкладення капіталу і підтримку держави. Це неминуче призводить до розвитку мережі велнес-центрів і спа-курортів, які пропонують неймовірно широкий спектр послуг та процедур на найвищому рівні якості, аж до проживання (харчування, сервіс готелю), оздоровлення (спортивні програми, програми оздоровлення, естетичні процедури, СПА -послуги), дозвілля (екскурсійні, розважальні програми). Щоб розвинути індустрію в стилі велнес, необхідна сукупність штучних ресурсів і природних.

 

Хто відвідує СПА-програми

При відкритті СПА-центру, варто врахувати, що на ринку вже досить послуг для клієнтів, які орієнтовані на підтримання здорового способу життя та якісно нового дозвілля, який впливає на якість життя. Сучасному цивілізованій людині витрати на підтримку краси і здоров’я, а також відпочинку і різноманітного дозвілля, здаються цілком необхідними і логічними. Спочатку, велнес-індустрія була орієнтована на клієнтів класу «лакшері», але в наші дні ці послуги переорієнтувалися на середній клас. При цьому при всьому, важливо підкреслити демократичність сучасної СПА-індустрії. Пояснюється це неймовірно приємним поєднанням процедур по оздоровленню і релаксірованію. Саме цей симбіоз призводить до того, що елементи

СПА можна зустріти всюди, де тільки можна. Більш того, це вкрай модний напрямок в області косметології і оздоровлення.

 

Які розрізняють види СПА-програм

Талассотерапия. Це процедура, в якій цілющу дію надають продукти моря (морська вода, морська сіль, різні водорості). Цей вид терапії надає відновлюючий і підтримує форму ефект. Відбувається очищення організму від зашлакованості і мінералізація. Ні процедури краще для догляду за шкірою обличчя, ногами, тілом. Таласотерапія додає здоровий колір шкірі, підвищує еластичність і гладкість. Крім цього, це прекрасний спосіб позбавлення від целюліту, реабілітація організму від симптомів накопиченої втоми, стресу, переїдання. Максимальний ефект може бути досягнутий при проведенні процедури 2-3 рази в тиждень і до 12 процедур за курс.

Озонотерапія. Ця процедура одна з найпопулярніших і надається практично в кожному салоні СПА. Саме озонотерапія допомагає швидко і ефективно позбутися целюліту і скорегувати фігуру. Процедури, в основі яких озон допоможуть налагодити процес транспортування кисню в організмі і нормалізації гормонального фону, відновлюють обмін речовин, розширюють судини, знімають інтоксикацію, покращують мікроциркуляції крові. Цю процедуру можна застосовувати у вигляді процедури вихідного дня – виконувати обколювання озоном особливо проблематичних зон в будь-якій частині тіла, навіть на обличчі. Як результат, шкіра залишається без деформацій, однак відбувається зменшення підшкірно-жирового шару, а клієнти отримують довгостроковий результат. Одна процедура займає близько 40 хвилин за часом, а ефект видно вже після 10 процедур.

Пілінг тіла. Головне завдання цієї процедури – не розслабити тіло, а провести очищення і пожвавлення шкірного покриву, позбавити його від відмерлих частинок. Пілінг надає наступний ефект: вирівнювання рельєфу шкірного покриву; стимулювання кровообігу; детокс-ефект; шкіра насичується мінералами, мікроелементами, киснем; шкіра починає сяяти – стає гладкою, чистою, оксамитовою; відбувається відмінна підготовка до подальшого догляду та іншим спа-процедур. Один сеанс пілінгу займає близько 45 хвилин.

Процедура LPG. По суті, це процедура для ледачих і особливо зайнятих, але бажаючих підтримувати на висоті свій зовнішній вигляд. Ця процедура дозволяє швидко і ефективно скорегувати і змоделювати прекрасну фігуру, вирішує будь-які проблеми із зайвою вагою, позбавляє від целюліту. Крім цього, вона лікує зв’язки, м’язи, покращує загальну структуру шкіри і знімає набряклість. Ця програма прописується в лікарнях по 20 процедур, щоб закріпити ефект від антицелюлітного комплексу і програми по догляду за тілом.

Обгортання. Ця процедура дозволяє провести детоксикацію організму, вивести токсини, зменшити відкладення жиру і боротися з целюлітними утвореннями. Обгортання можна проводити для всього тіла, але, на відміну від процедура для особи, вони не освіжають шкіру. Наприклад, обгортання чорної болотної брудом, допоможуть зняти болі в суглобах, знизять напруженість в м’язах, підвищать настрій за рахунок редактирующего і теплового ефекту. Лікувальна грязь також збагачує шкірні покриви вітамінами, мінералами і призводить до загального омолодження.

Багато салонів краси можуть запропонувати процедури в подарунок при замовленні комплексу СПА. При обгортаннях лікувальною гряззю і морськими водоростями, шкіра заспокоюється і пом’якшується. Відбувається розсмоктування вугрів, прищів і різних запалень. Процедури бувають двох видів – холодні і теплі. Найпопулярніші – теплі. Вони надають розслабляючий ефект, дарують відчуття комфорту. Холодні обгортання підійдуть клієнтам з дратівливою і надмірно чутливою шкірою. Наприклад, вони можуть зняти почервоніння і роздратування після надмірного зловживання засмагою.

 

СПА-масаж.

Який же СПА-салон без масажу. масаж допоможе не тільки оздоровити шкіру, але і привести в тонус організм в цілому, оздоровити суглоби і навіть внутрішні органи. Важливо, щоб масаж здійснювався тільки професіоналом з медичною освітою. Звичайно ж, для еротичного масажу підійде і просто фахівець зі скоринкою, проте для будь-якого інтенсивного масажу, наприклад, тайського, в якому своя особлива філософія, потрібен тільки той, хто знає кожну точку на тілі і весь спектр премудростей східного масажу. Масаж підвищить життєвий тонус, знизить нервову збудливість, покращимо самопочуття, допоможе розслабитися і пустить у хід втрачені рефлекси.

Розрізняють такі види СПА-масажу:

Спа-програма для чоловіків. Як би не здавалося, що масаж справа жіноча, він також необхідний і чоловікам, так як це єдина процедура, якої вони можуть довіритися. Масаж допоможе в нормалізації жирових і сальних залоз, поліпшить кровообіг, очистить пори від бруду, відмерлих частинок, різних мікробів. Іншими словами, для чоловіків, СПА допоможе додати сил, освіжитися, підвищити впевненість в собі і додасть загальний тонус організму.

СПА-програма для двох. В цьому випадку, в масажному кабінеті розташовуються 2 кушетки, а парочка може бачити один одного і навіть розмовляти. Ці програми підходять не тільки закоханим, але також і подружкам, які можуть вдосталь попліткувати під час СПА-процедури.

Антицелюлітний масаж буває двох видів:

1. Загальний. Масаж проводиться по всьому тілу з акцентом на проблемні зони (живіт, стегна, сідниці). Оптимальна частота – 2-3 рази в тиждень.

2.Частковий. Маскуються виняткова місце локалізації целюліту Залежно від зони, яка підлягає масажу, тривалість варіюється від 3 до 30 хвилин. Масаж робиться дуже ретельно, тому що найчастіше проводиться в крайніх стадіях целюліту. Одна процедура обійдеться за ціною від 2000 до 8000 рублів.

Спа манікюр – дана процедура, вкрай приємна і корисна для прекрасної половини людства. Вона допомагає зберегти красу і молодість рук. В цілому, процедура схожа зі звичайним манікюром, проте, крім обрізання кутикул і вирівнювання форми нігтя, проводяться процедури для оздоровлення: розпарювання рук в морській солі, лікування грязями і водоростями, трав’яними настоями, обробка шкіри ароматичними маслами. Після закінчення процедури проводиться масаж рук, знімає втому і напруженість в руках, що відмінно позначається на настрій і загальному тонусі.

Спа педікюр – це вкрай приємна, оздоровча і розслаблююча процедура. На додаток до класичного педикюру йде особливий масаж і догляд за ступнями. Як підсумок, клієнти отримують прекрасні, доглянуті ноги і нігті. Найчастіше, основою для СПА-педикюру, служить розслаблююча ванна для ступень, куди додають морську сіль і ароматичні масла. Це дозволяє відмінно розпарити ноги і підготувати їх до подальших процедур. Наступним етапом проводиться видалення ороговілих частинок шкіри за допомогою виключно натуральних засобів – скрабу, натуральної пемзи, спеціального препарату з фруктовою кислотою. Далі на шкіру наноситься спеціальний склад, що запобігає утворенню сухої мозолі. Також, важливий етап – професійний масаж стоп, який принесе величезну користь для організму.

Процедури в СПА-капсулі. Це така конструкція, яка виробляє лікування світлом, атома-терапію через інгаляцію, мелотерапію, гідромасаж, термотерапію, вібромасаж та ін .. Саме багатогранне вплив на організм, утворює такий колосальний ефект оздоровлення, підвищує тонус шкіри і м’язів, нормалізує кровообіг, знижує втому, напруга і підвищує настрій. Вартість процедур в СПА-капсулі – від 2000 рублів.

 

3 важливих пункти, які потрібно враховувати при запуску СПА-програм

 • У велнес-індустрії мається на увазі високий рівень сервісу (частування, зона відпочинку, спектр розваг) і дії при вимозі індивідуального підходу (і навіть примх) клієнтів.
 • Крім основних послуг, СПА-центри здійснюють продаж супутніх товарів – косметичні препарати, ароматичні масла, аксесуари (свічки і т.п.).
 • Обов’язкові вимоги до персоналу у виконанні стандартів, технологій, ритуалів при проведенні послуг.
 • Є навіть поняття спеціального СПА-етикету, якого зобов’язаний дотримуватися кожен працівник цієї сфери.
(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10.05.2021
СПА-програми: тонкощі релаксирующих процедур
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup