Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Салон краси з дитячою кімнатою

ГоловнаБлог — Салон краси з дитячою кімнатою

Дитяча ігрова кімната в салоні краси набирає популярність, і це зрозуміло: бізнес таким чином намагається залучити новий сегмент – молодих матусь з дітьми. Адже якщо раніше мама могла залишити дитину з родичами, то сьогодні в умовах мегаполісів і високого темпу життя така можливість дістається далеко не всім. Наш вихід – організувати в салоні ігрову, підготувавши іграшки, занімашкі, картинки для дітей, і навіть – якщо рівень салону вище середнього – прийняти на роботу аніматора або педагога. Чого не зробиш заради унікальної пропозиції …

 

Чи потрібна кімната для дітей в салоні краси?

Користь від дитячої кімнати безумовна: ми залучаємо новий незвіданий сегмент молодих матерів, яким нікому залишити дитину, але хочеться манікюр, стрижку, фарбування і кедрову бочку. Про те, наскільки широкий цей сегмент, ми часто не підозрюємо, адже дуже складно порахувати тих, хто не ходить в салони. Виходить майже замкнуте коло, з якого вийти якраз допоможе наявність дитячої кімнати. Не будемо відкладати головне: залучити ще більше клієнток допоможе сарафанне радіо – своєрідна реферальная програма лояльності. Ви говорите своїм відвідувачам, що відкриваєте дитячу кімнату, а якщо вони розкажуть про це подрузі з дітьми, подаруйте бонус. Ще один варіант – влаштувати опитування серед постійних клієнток про те, чи є у них подруги з дітьми, яким складно вирватися на Догляду процедури. Далі запропонуйте флаєр-бонус для молодої матусі зі знижкою, подарунком для дитини або іншим пропозицією, яке більше підходить вашому салону.

 

Відкриття дитячої кімнати в салоні краси не вимагає ліцензії.

Дозвіл треба тільки тим організаціям, які здійснюють освітню діяльність. Планових перевірок від інспекторів Росспоживнагляду теж не доведеться очікувати, тільки в разі споживчої скарги. Крім того, зона відпочинку для дітей в салоні краси – це додатковий спосіб заробітку перукарні і конкурентна перевага.

 

Як організувати дитячу ігрову кімнату в салоні краси?

Для діток від 3 до 7 років необхідно виділяти в ігровій зоні не менше 2 квадратних метрів. До 3 років – 2,5 квадратних метра. Для перукарні буде досить вмістити 5-6 осіб, тобто 10-12 квадратних метрів площі слід оформити під дитячу кімнату. Це простір не повинно бути тісним. Строгих правил на цей рахунок немає, ви самі визначаєте рівень комфортності свого приміщення. Приміщення ділимо на: приймальню для батьків передпокій туалет Мама з татом будуть задоволені, якщо з’явиться можливість спостерігати за розвагами своїх дітей, тому для дитячої кімнати слід оформити скляні перегородки або скляні стіни. Іграшок повинно вистачати на всіх, вони повинні бути різноманітними, гіпоалергенними і обов’язково чистими. Пластикові іграшки краще м’яких, так як їх легше дезінфіціровть. Вологе прибирання повинна бути кожен день.

Приміщення дитячої кімнати або ігрової зони періодично необхідно обробляти бактерицидними лампами – це не є обов’язковою умовою, але при наявності факту процесів знезараження спокійно буде і батькам, і бізнесу. Розміщувати кімнату можна в підвальному та цокольному приміщенні.

 

Правила відвідування дитячого куточка

Рекомендуємо розробити правила відвідування дитячої зони в салоні краси і повісити їх на видному місці. Звід правил може виглядати так: Основне правило – людина, що знаходиться в кімнаті, повинен бути здоровий; Діти віком до 3-х років в ігровій кімнаті салону краси можуть перебувати тільки в супроводі старших.

Відповідальність за перебування дитини до 3-х років покладається на батьків.

Малюк ясельного віку допускається тільки в памперсі;

В ігровій кімнаті салону краси дітям дозволено бути без взуття або в змінній;

Персонал може відмовити у відвідуванні, якщо є явні ознаки інфекційних захворювань – кашель, нежить, висип і т.п .;

Варто внести пункт про порушення порядку – якщо дитя проявляє агресію до інших відвідувачів дитячої кімнати в перукарні, батьки зобов’язані забрати його з майданчика на вимогу співробітників.

Також можна встановити ряд заборон: В ігрову зону приміщення салону краси не можна проносити продукти харчування, кондитерські вироби, напої в скляній тарі. Для пиття можна передбачити пластикові одноразові стаканчики і воду в пляшках; Заходити в верхньому одязі та взутті; Перебувати в ігровій кімнаті в зміненому стані (сп’янінні і т.д.); Приносити гострі і крихкі предмети – прикраси, значки, шпильки, ножиці; Крім правил куточок споживача зобов’язаний містити інформацію про: ціни; реквізитах підприємства; особі, що працює з дітьми; списку послуг і правилах їх надання.

 

Іграшки та меблі для організації ігрової кімнати в перукарні

Що можна передбачити: Лабіринт. Багаторівневий комплекс точно оцінять малюки, а потім будуть горіти бажанням побігати і полазити там знову. Замовте цей атракціон згідно вільної для нього площі – багатоповерховий або в один поверх. Це точно швидко окупиться. Невеликий батут, гірка або гойдалки. Вибирайте самі, найпопулярніші – батут. Але невеликого діаметру, обов’язково з обмежувальної сіткою.

Рольові ігри. Маски, будиночки – дітлахам корисно приміряти і освоювати соціальні ролі. Розваги для дітей різного віку. Для малюків від 1 до 3-х років деталі повинні бути з набивного матеріалу, м’які пазли, конструктори з великими деталями. Необхідні столи зі стільцями, якщо діти старше 4-х років. Хлопці за ними розфарбовують, малюють, ліплять, грають в настільні ігри. На столах або близько розташуйте картинки, розмальовки, ігри-ходилки, олівці і фломастери. На підлозі можна грати з ляльками, м’якими іграшками, машинками.

Для всіх іграшок потрібні бокси з кришками. Диванчики або крісла-мішки. Це, скоріше, для співробітників-спостерігачів. Меблі повинні відповідати ГОСТ, бути безпечною, виконаної з екологічно чистих матеріалів. Т

елевізор. Присутній в деяких салонах. Повинен бути сучасним, з можливістю переглядати відео з флешки. Поки мама буде робити педикюр, дитина займеться переглядом улюблених мультфільмів. Всі меблі повинна бути закріплена так, щоб уникнути перекидання. Мінімум прямих кутів – все округлене і безпечне. Розетки закриті заглушками, лампи встановлені на висоті, недоступній дітям.

 

Вимоги до персоналу, який буде працювати з дітьми

Для роботи в перукарні з дитячою кімнатою потрібно кваліфікований персонал. Найкраще підійдуть педагоги, які вже мають досвід роботи. Вік значення не має – піде випускник педвузу або вчитель з великим досвідом. Педагог повинен бути психічно здоровим і терплячий, добре ладити з дітьми, охайним і уважним. З вибором такої людини не варто поспішати – відбір повинен бути ретельним. Як правило, наймають 2-х співробітників, щоб вони могли працювати позмінно в парі. Графік складається індивідуально, але повинні бути враховані загальні пункти: персоналу потрібно оформити санітарні книжки; педагогам не рекомендується допускати в ігрову зону дітей з ознаками вірусного захворювання. В обов’язки працівника дитячої зони входить: постійний контроль ситуації в кімнаті, підтримка порядку; забезпечення безпеки здоров’я і життя малюків; огляд ігрового обладнання на справність, усунення в міру можливості; здійснення дозвілля – заняття малюванням, ліпленням, читання коміксів або книг, гра в настолки. Загальні рекомендації по влаштуванню ігрових зон.

Регулюйте вартість години перебування дитячій кімнаті салону краси в залежності від дня тижня. У свята і вихідні дні встановіть цінник вище, в будні – менше; У сегменті вище середнього відвідування кімнати може бути безкоштовним. Використовуйте акції та сезонні знижки. Так, влітку краще запропонувати знижку, тому що діти вважають за краще більше часу проводити на вулиці. Розгляньте різні варіанти оплати.

Вивчивши переваги цільової аудиторії, введіть варіанти з похвилинною або півгодинної оплатою – для деяких батьків це буде вигідніше вартового. Вмістите в ігровій кімнаті кілька видів розваг. До кімнати з одного горою діти підуть неохоче. У них повинен бути вибір – активний (м’які кубики, гірки та ін.) Або пасивний відпочинок (столи для малювання).

Для залучення нових гостей з дітьми використовуйте рекламні можливості: яскравий банер, шоу програми з акторами, ведення сторінки в соцмережах і грамотно налаштований таргетинг. Щоб це було ефективно – зверніться до професійних маркетологам. Якщо в дитячій кімнаті буде працювати педагог, вкажіть на цю особливість, передбачте розвиваючі заняття.

 

Підіб’ємо підсумки

Для відкриття дитячої кімнати в салоні краси не потрібна ліцензія. Устаткування і пристрій ігрової зони повинні відповідати ГОСТам, нормам пожежної безпеки і вимогам СанПіН. Ігрова повинна поєднувати інвентар для пасивних занять і активних ігор. Щоб уникнути спірних ситуацій варто розробити правила відвідування ігрової зони. Гостям з дітьми до 2-х років може бути відмовлено у відвідуванні перукарні без ігрової кімнати.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

07.05.2021
Салон краси з дитячою кімнатою
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup