Професійне обладнання для клінік та салонів краси
×

Професійне чищення обличчя: огляд методів

ГоловнаБлог — Професійне чищення обличчя: огляд методів

Все про чистку шкіри обличчя у косметолога по протоколам – для професіоналів. Ми зібрали в цій статті всі питання, які можуть виникнути в роботі косметолога, щоб допомогти розібратися в різних методах чищення особи і їх особливості. Початківцям косметологів буде корисний весь огляд, майбутнім – школи, де можна пройти навчання, а у практикуючих є можливість освіжити знання.

 

Що дає професійна чистка обличчя?

Чистка обличчя – багатофункціональна маніпуляція, вирішальна комплекс завдань по догляду за шкірою. Вона виконується тільки кваліфікованим косметологом в салоні, так як вимагає знань і навичок, а також спеціальних інструментів. Яких результатів можна досягти: прибрати ороговілі клітини шкіри; активізувати захисні властивості; видалити вугри, очистити сальні протоки; підтягнути шкіру, нормалізувати кислотність; підготувати до введення поживних або лікувальних речовин. Крім того, ця процедура підсилює дію більшості косметичних процедур: масок, легкого пілінгу, масажу. Саме тому послуга в усьому її різноманітті відноситься до базових процедур, якими повинен володіти косметолог. Якщо кошти і способи будуть правильно підібрані, професіонал зробить не тільки профілактичний, а й лікувальний ефект, наприклад, при гіпергідрозі.

 

Вибір способів чищення

Вибір способів залежить від багатьох чинників: особливостей шкіри, її стану, вираженості проблем, рівня чутливості, так як є способи хворобливі, хоча при цьому вельми ефективні. Чистка особи, яка виконується косметологом, буває мануальної, механічної, хімічної, лазерної, комбінованої і т.д.

Усередині кожної категорії є свої класифікаційні ознаки, що дозволяють виділити ще більше різновидів процедур, до того ж кожен салон виконує процедуру з індивідуальними відмінностями, обумовленими кваліфікацією майстра і наявністю апаратної бази.

Загалом, косметологи пропонують клієнтам ручні або апаратні види чистки. Вибір залежить від типу шкіри, її проблемності, забрудненості, цілей, яких косметолог і клієнт хочуть домогтися даною процедурою, наявністю протипоказань.

Серед сучасних апаратних методик виділяють

  • вакуумну чистку
  • ультразвукові пілінги
  • брашінг
  • дезінкрустація

Апаратна чистка показана при неглибоких широких порах. Її регулярне застосування відмінно підтримує результати ручних маніпуляцій. Способи зручно застосовувати, коли клієнт обмежений у часі, або при низькому порозі чутливості: апаратні види майже безболісні.

 

 

Механічна чистка обличчя

Простий з технологічної точки зору, але вельми ефективний спосіб. Виконується пальцями або із застосуванням додаткових інструментів. Етапи механічної мануальної чистки Шкіру обробляють тоніком для очищення від забруднень косметики. Вапоризатор розпарюють шкіру, додатково в випарник наливають трав’яний відвар, це забезпечує пом’якшувальний ефект. Забруднення, вугри, пробки видаляються пальцями, обгорнутими серветками. Оброблені ділянки протираються антисептиком. На завершення процедури особа обробляється рідким азотом для дезінфекції, або наноситься протизапальна маска, вибір інгредієнтів для якої визначається станом шкіри.

Недоліком є ​​хворобливість і травматичність способу. Його зручно призначати перед вихідними, за цей час зійдуть почервоніння і набряклість, яку він викликає.

Перевага: висока ефективність, можливість ретельно опрацювати найбільш проблемні місця. Протипоказання: не рекомендується при низькій чутливості до болю, мають тонку шкіру, а також тим, хто протягом місяця переніс захворювання шкіри.

Етапи механічного чищення за допомогою інструментів

Шкіру очищають тоніком. Діють вапоризатор для розпарювання. Інструментами обробляють шкіру. Після очищення накладається маска, звужує пори, а потім зволожуюча сироватка. Для виконання процедури потрібно голка ї. Пристрій безболісно проколює сальні пробки; ситечко – видаляє вогнища невеликих вугрів і комедонов; ложечка Уно. Прибирає окремі прищі. Використання таких інструментів практично не травмує шкіру.

Показання до їх застосування – схильна до підвищеного саловідділенню шкіра. Протипоказання – шкірні захворювання. При використанні інструментів для чистки важливо дотримуватися правила дезінфекції. Про норми і методи можна прочитати в статті «Дезінфекція і стерилізація: правила, які ви повинні знати напам’ять».

 

Хімічна чистка

Процедура проводиться з використанням органічних кислот. Нормальна шкіра обробляється фруктовими, суха – саліцилової, а проблемна і схильна до жирності – гліколева кислота. Кислоти знищують верхні шари шкіри разом з усіма зовнішніми проявами запалень. Крім того, органічні кислоти змінюють структуру шкірного сала, воно розм’якшується і набагато легше видаляється з пір.

Особливість в тому, що час, на неї витрачається, не перевищує 20 хвилин.

Етапи хімічної чистки

Очищення тоніком Нанесення маски з фруктовими кислотами в невеликій концентрації. Вона розігріває шкіру, готуючи її до основної маніпуляції. Це виключає виникнення опіків. Після маски наноситься активний препарат з високою концентрацією органічних кислот. Він діє строго певний час. Наноситься заспокійлива маска. Переваги процедури – швидке отримання видимого ефекту. Не потрібно відновний період. Недоліки: спосіб малоефективний при серйозних проблемах зі шкірою.

Показання: регулярний хімічний пілінг покращує мікроциркуляцію крові, сприяє згладжування дрібних зморшок, покращує колір обличчя. Може використовуватися як екстрена маніпуляція. Протипоказання: будь-які шкірні захворювання. Не рекомендується виконувати в літній час: шкіра з віддаленим верхнім епідермісом виявляється беззахисна до дії ультрафіолету.

 

Лазерна чистка

Спрямований лазерний промінь випалює ороговілі частинки, після чого в епідермісі починають активно рости нові клітини, активізується синтез колагену. Шкіра оновлюється практично повністю: забирається не тільки застаріла висип і комедони, а й рубці.

Етапи лазерної чистки

Очищення тоніком або іхтіоловую милом Вплив променем на проблемні ділянки. Час впливу визначається типом лазерного апарату і його технічними характеристиками. Накладення заспокійливої ​​маски. Склад підбирається під тип шкіри.

Недоліки: висока травматичність впливу і обов’язковий спеціальний догляд протягом трьох днів після процедури. Це важливо, тому що оновлена ​​шкіра сприйнятлива до стафілококової інфекції, демодекозу, вірусу герпесу.

Протипоказання: будь-які системні і хронічні хвороби, в першу чергу пов’язані з ламкістю судин (діабет, онкологія).

Ультразвукова чистка обличчя

Даний спосіб стає все більш популярним, витісняючи інші варіанти чистки. Хвилі, що випускаються апаратом для чищення, надають масажний ефект, сприяють розкриттю пір, відновленню мікроциркуляції. Не потрібно розпарювання особи, виключається травматизація шкіри.

Етапи ультразвукової чистки

Очищення тоніком. Нанесення очищаючого крему. Вплив ультразвуком. Час впливу залежить від характеристик приладу. Нанесення маски із заспокійливим ефектом. Перевага узі чистки особи – практично повна безболісність. Після закінчення маніпуляції немає ні набряків, ні почервоніння. Протипоказання: відкриті ранки, системні хронічні хвороби, онкологія, тромбофлебіт.

 

Вакуумна чистка обличчя

Апаратура виробляє дренажний масаж, а спеціальна присоска втягує вміст пір через що утворюється при роботі приладу різниці в тиску. Етапи вакуумної чистки Очищення шкіри Розкриття пір за допомогою розпарюють вапоризатора або спеціального гелю. Вакуумна присоска впливає на проблемні зони. Апарат в процесі використання періодично дезінфікується. Нанесення маски, що звужує пори, або використання ІК-лампи. Нанесення крему для зволоження і відновлення ліпідного бар’єру.

Переваги вакуумного чищення особи в безболісності і відсутності залишкових явищ – почервоніння і набряків. Ще один плюс впливу вакууму – помітне підтягування контуру обличчя. Це особливо важливо для жінок після 30 років. При цьому можна успішно обробити місця, важкодоступні при інших способах впливу. Недолік – мала ефективність в боротьбі із застарілими висипаннями і глибокими пробками. Якщо потрібного ефекту не вдалося досягти, косметолог доповнює маніпуляцію механічної. Протипоказання: тонка суха шкіра, наявність виражених запальних проявів.

Дезінкрустація (Гальванічне чищення)

На шкіру діють слабкі імпульси електричного струму. Процедура безболісна, клієнт майже не відчуває дії. Під дією струму вміст пір виводиться ближче до поверхні і хімічно реагує з нанесеним лужним гелем.

Етапи гальванічного чищення

Очищення Нанесення лужного гелю – провідника імпульсів. Вплив гальваніки відповідно до технічних характеристик апарату. Сухе очищення обличчя від омив секрету. Заспокійлива маска для звуження пор. Фото: podium.rsalon.ru Дезінкрустація вирівнює покриви, в цьому її дія візуально схоже з дією легкого хімічного пілінгу. Перевага: відсутність запалень, а отже – непотрібність особливого догляду і дезінфекції. Протипоказання: системні хронічні захворювання, вагітність, наявність кардіостимулятора.

 

Комбінована чистка

Якщо кілька видів процедур поєднуються з протоколу, то це комбінована чистка. Іноді таке рішення приймається косметологом і клієнтом заздалегідь, для досягнення більш повного комплексного ефекту. Так, наприклад, вакуумна чистка обличчя часто поєднується з механічною чисткою особи. Нерідко додатковий вид призначається в тому випадку, якщо перший застосований спосіб не дозволяє досягти необхідного результату. Третіми варіантом комбінованої чистки є доповнення її іншою маніпуляцій, дія якої відразу після чистки або безпосередньо в процесі – більш виражено. Наприклад, ультразвукова чистка обличчя поповнюється ультрафонофорезом, при якому під впливом ультразвуку вводяться живильні речовини.

 

Атравматична чистка обличчя

Це маркетингова назва багатоетапної процедури, при якій не порушується цілісність епідермісу. Атравматичної чищенням особи можна назвати багато способів, за винятком механічної, хімічної і лазерної. Відмінність даного багатоетапного способу в тому, що використовуватися він може при будь-якому типі шкіри, ймовірність подразнень повністю виключена. На шкіру наноситься склад, розігріваючий шкіру і розкриває пори, тому він може застосовуватися навіть при схильності до куперозу.

Етапи атравматической чистки

Очищення за допомогою мила, іхтіоловую або цукрового, в залежності від типу шкіри. Гоммаж або скочується пілінг. Спеціальний склад скочується масажними рухами, несучи ороговілі шматочки шкіри. Нанесення багатокомпонентного складу з камфорним спиртом і фруктовими кислотами. Шкіра розігрівається, ороговілі лусочки видаляються. Вміст органічних кислот в складі невелика, тому він не викликає побічних ефектів. Ферментний пілінг, сприяє кращому злущування. При необхідності чистка доповнюється ультразвуком. Нанесення заспокійливого лосьйону, а потім, на завершальному етапі – крему, що відновлює ліпідний бар’єр шкіри.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

07.05.2021
Професійне чищення обличчя: огляд методів
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×







    ×







      ×
      Назва:
      Ціна:
      Потужність:
      Колір:


        Спосіб доставки:

        Нова поштаУкрпоштаСамовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)






        Спосіб оплати:

        Оплата на банківський рахунок












        ×
        ×
        Close popup
        Close popup
        Close popup
        ×
        error: Content is protected !!