Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Мікронідлінг: що ми про нього не знали?

ГоловнаБлог — Мікронідлінг: що ми про нього не знали?

Мікронідлінг – одна з найпопулярніших омолоджуючих процедур. Чим мікронідлінг заслужив любов серед клієнтів і власників салону, про те, як його проводити, а також короткий огляд Мезороллери і супутньої космецевтіки читайте в нашій статті.

 

Суть процедури мікронідлінга

Мікронідлінг – метод лікування в косметології, коли естетичні завдання (найчастіше, профілактика вікових змін) вирішуються за допомогою спеціального інструменту -мезороллера, що представляє собою валик, покритий виступаючими голками маленького діаметра (їх може бути від 100 до 200).

У Мезороллери є ручка і крутиться барабан. Діаметр голок може коливатися від 0, 2 до 3 мм в залежності від функції, яку вони виконують. Процедура мікронідлінга спрямована на:

 • омолодження шкіри;
 • корекцію рельєфу шкіри;
 • стабілізацію пігментації;
 • лікування целюліту;
 • активацію росту волосся.

 

Для «розпушення» верхнього шару епідермісу, підвищення всмоктуючої здатності шкіри, мікромасажу, боротьби з дрібними зморшками навколо очей використовують короткі голки – 0,2-0.5 мм. Голки середньої довжини – 0,5-1,5 мм – задіють в процедурах, спрямованих на боротьбу з випаданням волосся, розтяжками, вони здатні виравнівнять поверхні шкіри і зменшити розміри пір. Для регенерації шкіри, зменшення її «в’ялості», згладжування рубців після вугрової хвороби використовують голки довжиною до 3 мм.

Суть процедури впливу Мезороллера схожа з мезотерапією: і в тому, і в іншому випадку це контрольоване пошкодження шкіри, спрямоване на активацію її власних «сил», зокрема, регенерацію тканин, стимуляцію клітин. І при мезотерапії, і при мікронідлінге шкіра проколюється Мікроголки з метою підвищення її сприйнятливості до корисних речовин. Але якщо мезотерапія має на увазі безпосереднє «впорскування» препарату, то у процедури мікронідлінга дещо інші етапи.

 

Процедура мікронідлінга проводиться в 3 етапи

Підготовчий етап На етапі підготовки шкіра пацієнта очищається, видаляються сліди декоративної косметики, проводиться дезінфекція. Після цього на шкіру наноситься знеболюючий засіб (якщо будуть використовуватися мезороллер з голками більше 1 мм). Робота

Мезороллери На шкіру наноситься препарат з корисних речовин, що підходить пацієнту і відповідає завданням процедури, після чого шкіра обробляється мезороллером, валик кілька разів прокочується по кожній ділянці шкіри. Процедура мікронідлінга не допускає використання косметики з ароматами, барвниками і консервантами. Це може бути дуже небезпечно, оскільки сама процедура активізують вбираючі можливості шкіри. Не можна використовувати нестерильні препарати, щоб не викликати мікробних ускладнень.

Завершальний етап Після безпосередньої процедури мікронідлінга шкіру знову очищають і наносять легку заспокійливу маску, загоює крем, в літню пору ще і сонцезахисний крем. Не рекомендується в найближчі кілька днів після процедури відвідувати сауну, лазню, басейн, солярій, користуватися косметикою, перебувати під прямими сонячними променями.

Переваги мікронідлінга

 1. Відсутність (мінімум) больових відчуттів.
 2. Збереження епідермісу.
 3. Підходить для тонкої шкіри, можливість опрацювати всі ділянки обличчя і шиї.
 4. Підвищення концентрації і глибини проникнення корисних компонентів.
 5. Природне омолодження.
 6. Короткий період реабілітації.
 7. Можливість багаторазового використання приладу.

 

Показання до проведення мікронідлінга

 • Вікові зміни шкіри: втрата міцності, тонусу і еластичності, зморшки.
 • Гіперпігментація.
 • Розацея.
 • Рубцеві деформації шкіри.
 • Розтяжки.
 • Випадання волосся і вікові зміни і захворювання шкіри голови і т.д.

 

Протипоказання мікронідлінга

 • Не можна травмувати родимки, так як це може привести до розвитку меланом – злоякісних шкірних новоутворень.
 • Фолікуліти і інші інфекційні процеси на шкірі, так як робота
 • Мезороллери викличе поширення інфекції.
 • Шкірні хвороби.
 • Герпес.
 • Погана згортання крові.
 • Цукрові діабет.
 • Алергія на інгредієнти препарату.
 • Онкологічні захворювання.

 

Апарати для процедури мікронідлінга

Один з найбільш животрепетних питань для апаратів мікронідлінга – це можливість їх багаторазового використання. Зазвичай валик Мезороллери може використовуватися 5-7 процедур в залежності від типу шкіри і якості голок. Проблематичним залишається питання про стерилізацію, тому що нерідко корпус апарата виконаний з пластика, який хоча і спеціалізований, але не передбачає впливу високих температур або замочування в спирті. Таким чином, найчастіше можлива тільки дезінфекція валика мезороллера. У зв’язку з цим на ринку косметологічного обладнання все частіше стали з’являтися мезороллер зі змінним валиком, а також апарати для проведення процедури мікронідлінга в домашніх умовах. Вони помітно поступаються професійним (валик Мезороллери оснащений короткими голками (максимум 0,1-0,3 мм), а сам мезороллер складається з ABS пластику), але мають певний профілактичний ефект.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

07.05.2021
Мікронідлінг: що ми про нього не знали?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup