Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Контурна пластика: показання та протипоказання для клієнтів

ГоловнаБлог — Контурна пластика: показання та протипоказання для клієнтів

Контурна пластика обличчя – це щадна корекція вікових змін, яка проводиться за допомогою введення внутрішньошкірних ін’єкцій. Ця процедура допомагає отримати бажаний овал обличчя, позбавляє від складок і зморшок, а також допомагає в зміні форми і об’єму губ.

Контурна пластика обличчя привертає в першу чергу тим, що дозволяє корекцію окремих ділянок особи. Наприклад, якщо клієнта не влаштовують свої щічки або вилиці, їх можна округлити абсолютно безболісно, ​​при цьому зробивши обличчя більш миловидним. Процедура проста і є інноваційною технологією в сучасній косметології.

При контурній пластиці обличчя під шкіру вводиться біологічно активна речовина, яка надає сприятливу дію на процеси, що відбуваються в клітинах. Наступні препарати використовуються в якості гелевих імплантатів при внутрішньошкірних ін’єкціях під час процедури: гіалуронова кислота і її похідні біополімери, що представляють собою природні компоненти; колаген; полідіметілсілікон, який складається з акрилу і біополімерного гелю. Використовується рідше, так як іноді відбувається відторгнення шкірою через свого синтетичного походження. Результат і вартість контурної пластики гіалуроновою кислотою залежать від ступеня в’язкості. Найефективніший – гель високого ступеня в’язкості, який має вплив навіть на саму товсту шкіру і відповідний для розгладження найглибших складок.

 

Які препарати використовують для контурної пластики

У сучасній косметології присутні синтетичні і натуральні гелі (філери). Назва походить від англійського слова «fill» ( «наповнювати»). Філлери для контурної пластики відносяться до особливих ін’єкційним препаратів, які використовуються для корекції зморшок на обличчі і для пластичних маніпуляцій на тілі. Слід зазначити, що Ботокс і Диспорт – це не філери. Пацієнт побачить ефект від них приблизно через 7 днів, в той час як контурна пластика обличчя філлерамі дає результат відразу після процедури. Незважаючи на те, що існує різне безліч препаратів для контурної пластики, а щороку з’являються новинки, універсального філлера поки немає.

Великою повагою і попитом багатьох лікарів-косметологів користуються препарати, основою в яких служить гіалуронова кислота. Альтернативу їм складають гелі на основі бичачого або людського колагену, власного жиру пацієнта (липофилинг), кальцію гідроксіліпатіта і полі-L-молочної кислоти.

Хайлайт – виробляє американська компанія Mentor. Препарат має не зовсім звичайної структурою, що дозволяє ефекту триматися набагато довше. Дуже активно застосовується в процедурі контурної пластики, незважаючи на недавню появу на ринку.

Сурджідерм (Surgiderm) і Ювідерм (Juvederm) – виробляє французька компанія Corneal. Препарати розроблені на основі, що розрізняються по щільності: велика щільність – для найглибших зморшок і складок. Підтримують отриманий результат протягом 6-8 місяців після. Дермалів – містить в своєму складі гіалуронову кислоту.

Рестилайн (Restylane) і Перлайн (Perlane). Рестилайн розрізняється за ступенем в’язкості – висока, середня і мала. Один з перших препаратів такого роду і має багато різновидів, які застосовують під час. Перлайн розсмоктується довше, коригує глибокі зморшки і зберігає результат до 2-х років.

Yvoire (Івор) – відноситься до філерам нового покоління, виробляється компанією LG. Основою дермального наповнювача служить високомолекулярна гіалуронова кислота нетваринного походження. Філер чудово справляється з косметичними вадами і дає позитивний ефект завдяки особливій структурі діючої речовини. Три наявних препарату відрізняє ступінь в’язкості гелю, що дозволяє одночасну корекцію на різних рівнях шкірного покриву.

Теосіаль (Teosyal) – виробляє швейцарська лабораторія TEOXANE. Лінійка препаратів представляє філери, основою яких служить біосинтетична. Розроблено для різних процедур – від биоревитализации до контурної пластики губ. Ефективність застосування зберігається протягом року.

Принцес (Princess) – виробляє австрійська компанія CROMA за технологією S.M.A.R.T. Це ще один дермальний наповнювач на основі нетваринного походження. Ступінь гомогенізації, в порівнянні з іншими схожими препаратами, більш висока. Має особливу клітинну структуру речовини і динамічну в’язкість. Простими словами, відбувається рівномірний розподіл гелю в тканинах, що забезпечує максимально природний і тривалий ефект, ризик виникнення ускладнень мінімальний. Перевагами є повна сумісність з іншими гелями на основі гіалуронової кислоти, практично безболісне введення і можливість використання в навіть молодим дівчатам.

Еланс (Ellanse) – використовується для як альтернатива гіалуронової філерам. Основа препарату – полікапролактон (Біодеградуючі поліефір), що використовується в медицині більше 20 років як розсмоктується шовний матеріал. Філер надає тривала дія від 1 до 4 років. З великим спектром дії і відсутністю алергічних реакцій.

Радіесс (Radiesse) – з’єднання кальцію, що входить до складу кісток і зубів. За допомогою Радіесс під шкірою створюється основа, обростає клітинами, які виробляють колаген. Гіпоалергенний, тому за допомогою нього усуваються рубці, «гусячі лапки» і т.д.

Скульптра (Sculptra) – є штучним препаратом полі-L-молочної кислоти. Після введення препарату відбувається стимуляція і формуються власні колагенові волокна. Результат можна побачити відразу, а після декількох сеансів (3-4-х) поступово потовщується шкірний покрив. Артеколл і

Артефілл – синтетичні засоби на основі лідокаїну і бичачого колагену. Ефективний протягом 2-3 років, усуває глибокі складки. Але, в порівнянні з іншими засобами, колаген алергенів. Контурна пластика: показання та протипоказання Найбільший максимальний ефект контурна пластика зробить при наступних показаннях: тонкі, асиметричні або розпливчасті губи; сліди вугрової висипки; неправильна форма підборіддя; зморшки в куточках губ; отвисшие мочки вуха; зморшки в кутах навколо губ і на лобі; глибокі носогубні складки. Вікові обмеження у процедури відсутні.

Перед контурній пластикою косметолог ретельно повинен вивчити як протипоказання, так і свідчення. Бажання пацієнта не є вирішальним при проведенні контурної пластики, так як є серйозні протипоказання для проведення процедури, які повинен дізнатись лікар. Ось список захворювань, при яких не бажано проводити процедури, так як вони можуть викликати серйозні наслідки: гемофілія; вагітність; будь-які шкірні захворювання (грибкові, вірусні, бактерицидні); лактація; силікон, введений раніше; важкі захворювання внутрішніх органів; порушення в роботі імунної системи; хімічний пілінг, механічна або лазерне шліфування особи, які були зроблені відносно недавно. Не варто нехтувати протипоказаннями, тому що при проведенні процедури можуть з’явитися серйозні ускладнення і небажані наслідки.

 

Контурна пластика: показання та протипоказання

Найбільший максимальний ефект контурна пластика зробить при наступних показаннях: тонкі, асиметричні або розпливчасті губи; сліди вугрової висипки; неправильна форма підборіддя; зморшки в куточках губ; отвисшие мочки вуха; зморшки в кутах навколо губ і на лобі; глибокі носогубні складки. Вікові обмеження у процедури відсутні. Перед контурній пластикою косметолог ретельно повинен вивчити як протипоказання, так і свідчення. Бажання пацієнта не є вирішальним при проведенні контурної пластики, так як є серйозні протипоказання для проведення процедури, які повинен з’ясувати лікар.

Ось список захворювань, при яких не бажано проводити процедури, так як вони можуть викликати серйозні наслідки: гемофілія; вагітність; будь-які шкірні захворювання (грибкові, вірусні, бактерицидні); лактація; силікон, введений раніше; важкі захворювання внутрішніх органів; порушення в роботі імунної системи; хімічний пілінг, механічна або лазерне шліфування особи, які були зроблені відносно недавно. Не варто нехтувати протипоказаннями, тому що при проведенні процедури можуть з’явитися серйозні ускладнення і небажані наслідки. Ін’єкції краси: як діють і хто має право надавати послугу

 

Як проходить процедура контурної пластики

Контурна пластика губ.

Операція досить легка, з моментальним ефектом, тому послуга така популярна. Насамперед наноситься знеболююча мазь або використовується провідникова анестезія, і вже через 15 хвилин починається контурна пластика гелем. Тривалість ефекту від 6 до 12 місяців, вона залежить від препаратів і виду самої корекції. Клієнту потрібно коректування для збереження результату, так як робиться контурна пластика один раз. У перші кілька днів може з’явитися набряклість і почервоніння – це нормальна реакція. Такого виду контурна пластика робиться для видалення зморшок в куточках рота, збільшення і зміни контуру, зволоження і запобігання герпесу.

Контурна пластика скул.

Навіщо міняти або покращувати вилиці? Потім, що з віком вони злегка знижуються і можуть стати в’ялими. Також форма може зіпсуватися через травму або захворювання. При контурній пластиці скул вирішуються й інші питання: виражена нососльозова борозна; истончен жировий шар щік; погано виражена форма скул; запалі щоки; отвисшая шкіра в області вилиць; неправильний овал обличчя. За допомогою уколів під час процедури вводяться препарати з гіалуроновою кислотою в проблемні зони, наповнюючи тканини необхідної рідиною. Так виходить збільшення їх обсягу. Однак, ефект тримається лише від 6 місяців до року. Так, гіалуронова кислота запускає процес відновлення активації в тканинах, але це не розтягує надовго підсумок контурної пластики. Триває процедура близько 30 хвилин, протягом яких лікаря-косметолога вдається зміна форми скул, що створює зовсім інший вигляд. Для корекції скул найчастіше вибирають філери високого ступеня в’язкості: перша причина – тривалий ефект (до 12 місяців), друга – в’язкі наповнювачі зручні при моделюванні і дають можливість надати необхідну форму скул. На обличчі після контурної пластики протягом 2-х днів можлива поява набряків і почервоніння після уколів. Як правило, вони дуже швидко пропадають.

Контурна пластика носогубних складок.

Філлери для носогубних складок бувають декількох видів: постійні, довготривалі і тимчасові. Вони вводяться в носогубні складки, наповнюючи шкіру зсередини. Так як оборотність ефекту велика, часто використовують тимчасові філери. Видалення постійних філерів відбувається тільки хірургічним шляхом. Відмінність філерів полягає в обсязі, який вони створюють під шкірою, і в кількості часу, який залишається на обличчі. Контурна пластика носогубних складок тягнеться не більше години і відноситься до амбулаторним процедурам. На обличчя пацієнта наноситься знеболюючий у вигляді крему або анестетика, який вводиться разом з ін’єкцією філлера. Після чого починається введення філлера тонкою голкою на певних ділянках щік і середньої частини обличчя. За рахунок цих ін’єкцій збільшується обсяг шкіри і візуально скорочуються носогубні складки. Після зроблених ін’єкцій пацієнт може відразу покинути кабінет лікаря і повернутися на роботу, тому що пов’язки не потрібні. Тому, якщо клієнт хоче зробити контурну пластику носогубних складок, але у нього мало часу, обідня перерва для цього цілком підійде. Результат контурної пластики до і після буде видно відразу, а протягом тижня буде тільки поліпшуватися. Процедура по введенню тимчасових філерів зазвичай ефективна від півроку до 8 місяців. Відбувається поступове поглинання матеріалу організмом, введеного під час ін’єкції, тому носогубні складки знову починають заглиблюватися. Щоб підтримати необхідний ефект, контурна пластика носогубних складок робиться регулярно.

Контурна пластика очей і слізної борозни.

Починається слізна борозна від внутрішнього куточка ока і опускається уздовж носа. Якщо немає деформації, то вона ніяк не виділяється під шкірою. При появі дефекту стають видно кола під очима, а очі здаються втомленими і виснаженими. З віком борозна темніше і більше просідає. Це дуже часто зустрічається проблема, і раніше її вирішувала тільки блефаропластика. Заповнення желобка слізної борозни і прилеглої області відбувається за допомогою ін’єкційної контурної пластики, тобто введення ін’єкцій філерів. Після процедури не потрібно тривалого відновлення, а саму процедуру бажано повторювати раз в 6-12 місяців. Для ін’єкцій в слізну борозну є спеціально адаптовані препарати. Їх відрізняє підвищена щільність і мала гігроскопічність. Якість гелів визначається і відсутністю алергічних реакцій. У наш час для контурної пластики слізної борозни застосовуються такі препарати: Redensity; Yvoire; Рестилайн; Артефілл; Скульптра; Радіесс; Ювідерм. Контурна пластика очей повертає клієнту молодість: прибирає мішки під очима, надає шкірі гладкість, повертає очам колишні молоді форми. При контурній пластиці очей використовують ті ж препарати, що і для корекції слізної борозни. Якщо деформована слізна борозна, то вздовж неї під шкіру поміщається філлер в капсулі, за допомогою мікро-канюлі для контурної пластики. Приблизно за півгодини до початку процедури, область втручання можна знеболити. Іноді виникають неприємні відчуття, які змушують мимоволі мружитися, що ускладнює роботу лікаря при контурній пластиці. Тривалість процедури близько 20 хвилин, шкіра при цьому повинна бути здорова. Результат видно відразу. Введені філери не впливають на вираз обличчя і не загальмовують рух нервів. Протягом двох тижнів після процедури протипоказані прямі сонячні промені, лазня або сауна.

Контурна пластика носа (безопераційна ринопластика).

Призначена для стійкої, але тимчасової корекції форми носа. Наприклад, за допомогою безопераційної ринопластики можна вирівняти ніс, прибирати зайві ямки і горбки. Але, на жаль, контурна пластика носа не підходить для зменшення або кардинальної зміни носа. Для початку визначаються завдання корекції, якою вона має бути – суттєвою або майже непомітною. Визначившись з цими завданнями, вибирається місце розташування й обсяг ін’єкцій. Коли всі питання вирішені, під шкіру вводяться філери, які служать як імпланти. Основні показання до проведення контурної пластики носа: асиметрія форми носа; западини, провали, нерівності носа; дефективний кінчик носа; перенісся з гострими кутами; горбинкою або плоска спинка носа; відновлення після травм; післяопераційні вади, які потребують корекції; в’яла і обвисла шкіра. Перед початком контурної пластики обов’язково повинні провести консультацію дерматолог і пластичний хірург. Робиться це для правильного визначення обсягу операції і вибору оптимального препарату. Для виявлення протипоказань не завадить і консультація терапевта. Контурна пластика проходить амбулаторно і з застосуванням місцевої анестезії. Шкіра носа і щік обробляється антисептиком і змащується спеціальним кремом з вмістом анестетика. Через 15 хвилин після нанесення починається введення філлера. Засіб для корекції вводиться строго в невеликих кількостях в заздалегідь обраній зоні. Вся процедура займає близько 40 хвилин. Як тільки повертається чутливість шкіри, клієнт може йти додому. Період відновлення короткий, через один день пацієнт вже може повернутися до звичного життя. Результат контурної пластики носа остаточно буде видно через 3-4 дня. Контурна пластика обличчя гіалуронової кислотою може супроводжуватися невеликими ускладненнями. Це можуть бути синці або локальні набряки на місці проведення ін’єкцій. Тримаються ускладнення недовго і навіть не вимагають ніяких коштів загоєння або додаткових процедур.

Контурна пластика брови.

Існує така категорія процедур, як верхній ліфтинг. До них відноситься контурна пластика брів. Найбільше віковим змінам схильні зона верхніх повік і латеральна частина брів. Відбувається втрата свіжості і форми, починають провисати брови, що додає зайві роки і похмурий вигляд. Показання до контурній пластиці брів: спадковий тип шкіри, що характеризується ранньої втратою тургору, еластичності; вікове провисання брів (птоз); навислі верхні повіки; виражені заломи, зморшки в зоні перенісся. Апаратні процедури усувають тільки перші ознаки провисання брів. Для більш виражених вікових дефектів роблять ендоскопічні методи. Якщо клієнт не вирішується вдатися до хірургічного ліфтингу, то може звернутися до контурній пластиці, яка поєднується з ін’єкціями Ботокса. Існує декілька технік введення філерів, і полягають вони в обкаливаніі по заздалегідь наміченим малюнку. Одна з таких технік називається «Солар» (сонце). При контурній пластиці гіалуронова кислота вводиться по лініях, що нагадує промені, від латеральної зони брови до зони чола. Також часто вдаються до техніки болюсних ін’єкцій, лінійно-ретроградного методу, канюлі. Матеріали, використані в процедурах, є безпечними та біодоступними. Збереження ефекту триває 8-12 місяців. Уже через день після контурної пластики виявляються видимі ознаки омолодження. До ін’єкційної контурної пластики брів можуть вдаватися як жінки, так і чоловіки. Представникам сильної половини людства теж необхідно стежити за своїм зовнішнім виглядом і додавати плюси до загального іміджу.

Інтимна контурна пластика

. На жаль, не тільки особа втрачає молодість і пружність, а й шкіра в інтимній області теж втрачає тонус, обвисає і може стати в’ялою. Причина тому – вікові зміни і природні процеси (пологи). Сучасні препарати на основі гіалуронової кислоти здатні зняти цей дискомфорт. За допомогою ін’єкцій виправляється і коригується форма статевих губ, зона клітора, усуваються післяпологові дефекти. Відбувається підвищення тонусу м’язів піхви і зволоження слизової. Важливий внесок контурної пластики не тільки в поліпшенні зовнішнього вигляду статевих органів, а й у підвищенні чуттєвості і яскравості відчуттів.

 

Які можуть виникнути ускладнення після контурної пластики

Цим питанням задаються багато, хто вперше хоче провести дану процедуру. Під час введення гіалуронової кислоти під шкіру пацієнт може спостерігати набряки і локальні почервоніння шкіри, але вони проходять через кілька днів.

Часто ускладнення контурної пластики пов’язані з використанням рідкого силікону, після введення якого у клієнта можуть виникнути:

1. Сильні больові відчуття. Ін’єкції при контурній пластиці болючі так само, як і введення будь чужорідної маси під шкіру. Для того, щоб знизити біль при проведенні процедур контурної пластики на 30-40%, до складу філерів включають лідокаїн, який ще й зменшує набряки.

2. Набряки і гематоми. Після того, як провели контурну пластику, іноді з’являються мікротравми судин. Для їх уникнення бажано звертатися до лікаря професіонала і не забути перед процедурою пройти лікування, яке допоможе зміцнити судини. Креми і гелі, в складі яких є гепарин, екстракт кінського каштана або бодяга, допоможуть усунути набряки і гематоми.

3. Запалення: утворення гранульом і фіброзних капсул. Незважаючи на те, що гіалуронова кислота, яка вводиться в тканини за допомогою ін’єкцій, є біосумісною, людський організм може запустити захисні механізми проти “зовнішнього вторгнення”. Це може покласти початок запального процесу. Також, ін’єкції під час контурної пластики здатні розбудити сплячі інфекції, що знаходяться безпосередньо в самому організмі. Якщо всі ці процеси запускаються, то в місцях обробки можлива поява гранульом (вузликових ущільнень) або фіброзних капсул (більше широких по площі ущільнень).

Після омолоджуючих процедур також важливо дотримуватися правил гігієни, тому що інфекційні запалення можуть виникати через нехтування цими простими речами. Усунення гранульом можливе тільки хірургічним шляхом. Щоб не з’являлися фіброзні капсули, пацієнт повинен звернутися до дерматолога. Але і косметолог тут відіграє не останню роль. Перед процедурою він повинен дохідливо пояснити, що чекатиме клієнта. Саме він точно підбере філлер і дозування, які підходять типу шкіри клієнта. Але якщо проблеми все-таки з’явилися, можна порадити пацієнтові нестероїдні протизапальні препарати та антибіотики. У більш складних випадках, коли початок запального процесу вже покладено, пацієнта необхідно відправити за допомогою до хірурга.

4. Алергічні реакції. Виникають у випадках індивідуальної непереносимості дермального наповнювача. Якщо алергія все ж виникла, велику роль відіграє вчасно надана допомога і зроблена ін’єкція кортикостероїдних препаратів.

5. Випинання або міграція гелю. Буває і таке, що гель проступає назовні, що сприяє утворенню горбів і нерівностей. Якщо шкіра тонка, можуть з’явитися фіолетові або блакитні плями. Відбувається це через надто поверхневого введення філлера. Також, якщо філлер введений глибоко, гель може “втекти” на сусідні ділянки обличчя, що спотворить його пропорції. Для усунення таких ускладнень після контурної пластики потрібно ще один сеанс ін’єкцій, але вже іншим препаратом – гіалуронідазами. Вона здатна розщепити і вивести з організму неточно введену гіалуронову кислоту. Якщо ін’єкція була зроблена Філер, основою якого є колаген, гідроксіопатіт кальцію (Радіесс) або полімолочна кислота (Скульпрта), терміни лікування можуть затягнутися на невизначений час.

6. Емболія судин. За яких обставин відбувається здавлювання судин? В першу чергу, при глибокому введенні щільного філлера або при попаданні в просвіт судини філлера низькою в’язкості. У першу добу після контурної пластики такий результат у пацієнта може привести до посилення хворобливості, появі набряклості або сильному почервоніння, а в подальшому – некрозу з рубцюванням. У таких випадках допомагає симптоматична терапія. Ботокс: правда і міфи

 

Що потрібно для проведення процедури контурної пластики обличчя

Необхідне обладнання. Щоб зробити контурну пластику знадобляться універсальна спа-кушетка, шприц для мезотерапії – 10 шт. 100 руб. Вимоги до фахівця: середню або вищу медичну освіту (косметолог, дерматолог). Курси контурної пластики – навчання коштує 17 500 руб. (5 видів препаратів). 3 (лампа денного освітлення); підлогу і стіни (що миються матеріали); обов’язкова наявність раковини. Використовувані матеріали: дезінфікуючі засоби, анестезуючий гель – 610 руб. за 30 мл. Ціни на філери різних фірм починаються від 9 000 руб. за 1 мл. Економіка.

Контурна пластика, ціна за послугу якої в кожному салоні своя, дуже популярна останнім часом. Вартість починається від 9 500 руб. за 0,5 мл філлера. Кількість процедур – від 1 до 3. Результат тримається від 6 місяців до 2 років. До того ж, багато пацієнтів приходять повторно, ті, кому потрібна корекція контурної пластики. У даній косметологічної послуги висока окупність, адже ефект контурної пластики дуже високий.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

07.05.2021
Контурна пластика: показання та протипоказання для клієнтів
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup