Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Коагулятор: особливості, опис, можливості апарату для коагуляції

ГоловнаБлог — Коагулятор: особливості, опис, можливості апарату для коагуляції

За допомогою апаратів для епіляції і коагуляції роблять найвідоміші і затребувані процедури апаратної косметології, вони є в кожному великому салоні з медичної ліцензією або естетичної клініці.

 

Що таке коагулятор

Коагулятори – косметологічні апарати, за допомогою яких проводиться припікання шкірної тканини змінним струмом високої частоти. Апарат для коагуляції генерує високочастотний електричний струм, який викликає нагрівання і розріз тканин в тому місці, де стикаються активний електрод і тканину. Залежно від того, який інструмент і режим роботи електрокоагулятора буде обраний, відбувається або коагуляція, або розсічення тканини.

Що стосується процедур, то апарат можна використовувати для фульгурацію і епіляції. Зокрема, за допомогою нього можна проводити видалення доброякісних утворень шкіри новоутворень (папілом, бородавок, родимок та ін.), Небажаного волосся (епіляція), косметичні процедури (коагуляція судин). Крім косметології, дерматології та хірургії, коагулятор також активно використовують в таких медичних областях, як загальна ендоскопія і гінекологія, ортопедія, урологія, отоларингологія.

Всі коагулятори можна поділити на дві основні категорії: монополярні і біполярні. У перших є тільки один активний електрод, на кінці якого і концентрується вся щільність струму. Біполярні коагулятори мають два електроди, тому вони зручні для обробки великих ділянок. Найбільшого поширення набули монополярні коагулятори, так як вони більш прості у використанні, зручні в роботі з невеликими ділянками тіла і поступаються біполярним в ціні.

 

Епіляція

Використовуючи апарат для коагуляції, ви можете позбутися від небажаної рослинності. Електроепіляція за допомогою коагулятора підходить як для епіляції ніг, рук, так і для інтимної депіляції, зони бікіні. За допомогою коагулятора в фолікулу волосся вводиться тонка голка, на яку надходить імпульс струму високої частот – цибулина руйнується, внаслідок чого і відбувається втрата волосся.

Коагуляція судин

Апарат для коагуляції застосовують і в лікуванні розширених капілярів. Ця процедура проводиться за допомогою місцевого нагрівання судинних стінок, після чого їх «запаюють», кров згортається, стінка судини руйнується. В результаті зменшується видимість великих капілярів, дрібні зникають зовсім. Коагуляція проводиться на будь-якій частині тіла.

Процедура справляється з судинної сіткою, розацеа, винними плямами, куперозом, гемангіомами, капілярними судинними мальформаціями, рідними плямами. Процедури, що виконуються за допомогою апарату для коагуляції, можуть проводитися тільки фахівцями з вищою медичною освітою, які пройшли спеціалізацію по фізіотерапії і дерматокосметології.

 

Після процедур із застосуванням коагулятора:

Не мочіть оброблену область протягом 3-х днів. Якщо утворилася кірка, то не знімайте її. Уникайте впливу сонця на протязі 14 днів. Чи не заклеювати місце впливу лейкопластиром. Забороняється протягом 10 днів відвідувати лазні, басейни та сауни. Не використовуйте очисники шкіри з вмістом спирту.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

07.05.2021
Коагулятор: особливості, опис, можливості апарату для коагуляції
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup