Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Душ Шарко: загальне поняття, показання та протипоказання, обладнання, окупність

ГоловнаБлог — Душ Шарко: загальне поняття, показання та протипоказання, обладнання, окупність

У салонах краси і приватних клініках не втрачають популярність б’юті-процедури, які покращують форми тіла, сприяють схудненню і мають загальнозміцнюючу дію. До таких процедур входить і душ Шарко, який вже багато років вважається однією з найдієвіших процедур. Що це за пристрій, яке для нього необхідне устаткування і чи може ця процедура принести прибуток? Які є показання та протипоказання душа Шарко? Відповіді на ці та інші питання читайте в статті.

 

Послуга душ Шарко

Свою назву процедура душ Шарко отримала завдяки людині, яка її придумав, звали його Жан Шарко. Він розробив її в першу чергу з лікувальною метою, застосовувалася вона спочатку виключно в медичних організаціях. Які питання для виявлення потреб клієнта салону краси потрібно задавати Не можна сказати, що Жан Шарко винайшов щось абсолютно нове, невідоме раніше. Уже в Стародавньому Римі знали про цілющі властивості води різних температур. Було відомо, що підвищена температура води сприяє розширенню кровоносних судин, і тканини сильніше омиваються кров’ю. Подальше зниження температури дозволяє направити кров до внутрішніх органів. В результаті поліпшувалася циркуляція крові, знижувався обсяг лактату. Жан Шарко удосконалив і модернізував цю процедуру. В процесі застосування душа Шарко медики стали відзначати його позитивний вплив на якість шкіри, здатність позбавити людину від зайвої ваги, знімати запальні процеси.

Показання і протипоказання душа Шарко

Є перелік показань і протипоказань душа Шарко. Душ Шарко: показання захворювання центральної нервової системи, пошкодження м’язів, суглобів; гіпертонія (хвороби I і II А фаз). Лікарями рекомендуються пиловий, швейцарський або дощовий душ; збої в обмінних процесах; геморой, атонія сфінктера і простатит – слід використовувати висхідний душ; низький імунітет; переломи, травми – душ Шарко застосовується в комплексі з масажем; зайву вагу, целюліт. Душ Шарко: протипоказання: гострі запалення і гіпертонічна хвороба II і III стадії; інфаркт міокарда; інсульт (слід почекати 6 місяців для відновлення організму); серцеві аневризми, серцева недостатність; псоріаз; зростаюча пухлина (доброякісна і злоякісна); вагітність. У людей, які не знають про лікувальну та косметологічному впливі душа Шарко, він може викликати помилкові асоціації, клієнти можуть подумати, що це чисто гігієнічна процедура. Однак це не так, ви повинні проінформувати відвідувачів про те, наскільки корисна ця послуга. Наприклад, він підвищує імунітет, загартовує організм, допомагає справлятися з хворобами і стресами.

Що ще варто знати про показання і протипоказання душа Шарко.

Ця процедура чудово підійде, якщо потрібно відновити тонус організму або розслабити м’язи. Що стосується ефекту для зниження ваги, то це окреме питання. Якщо у клієнта спостерігається ожиріння, то причина може виявитися в гормональному збої або безграмотному харчуванні. Вирішувати цю проблему необхідно комплексно. Крім того, якщо у клієнта целюліт і він не дотримується правил ЗСЖ і не доглядає за своєю шкірою, душ Шарко не допоможе.

Позитивний ефект досягається за рахунок чергування температури води. Рівень нагрівання води може коливатися від 20 до 40 градусів. У деяких випадках вибирається проміжок від 10 до 45 градусів. Відстань від обладнання, з якого б’є струмінь або струменя води, до клієнта повинно бути мінімум три метри. Напрямок та кількість струменів може змінюватися в ході процедури. Як правило, спочатку вода рівномірно розподіляється по тілу, а потім починається робота з обраної проблемною зоною.

Душ Шарко може застосовуватися як для лікування серйозних захворювань опорно-рухового апарату, так і в профілактичних або косметологічних цілях. Залежно від поставленого завдання змінюється ступінь нагріву води і напору. Процедура може бути досить болючою. В результаті впливу сильного струменя води можуть виникати почервоніння на шкірі і навіть синці, але це не привід для хвилювання, а нормальна реакція організму. Душ Шарко давно перестав бути винятково лікувальною процедурою, він користується успіхом у жінок, які стежать за своєю фігурою, прагнуть до максимальної ефективності з мінімумом зусиль. Розуміючи, що за кілька хвилин душа можна отримати той же результат, що від годинного тренування в залі, клієнти вибирають найменш трудомісткий варіант.

 

Душ Шарко: види

Застосування душа Шарко можливо в різних медичних сферах, тому розрізняється кілька його різновидів. Розглянемо існуючі види душа Шарко.

Циркулярний (швейцарський) душ. Найкращий вид душа Шарко для схуднення і поліпшення обміну речовин. Гарного результату можна досягти завдяки впливу великої кількості тонких струменів, які по відчуттях схожі на голочки і дратують шкірні рецептори.

Душ Віші. Більш щадний варіант першого різновиду. Найтонші водяні струмені б’ють з меншою силою, тому схожі більше не на голки, а на дощові потоки. Позитивний ефект від такого душа: виведення зайвої рідини і інших продуктів обміну з міжклітинного простору, відновлення струму лімфи і венозного кровообігу, а також позбавлення від стресу. Схуднення і позбавлення від целюліту також буде відбуватися, але не так ефективно як в першому варіанті.

Шотландський (контрастний) душ. Великий натиск води доповнюється змінами температур. Для надання цієї послуги необхідно два шланга, з одного битиме струмінь гарячої води, а з іншого – холодної. Максимальна температура гарячої води може досягати 45 градусів, вона подається протягом 40 секунд, а холодної – 10, вона подається 20 секунд. Зміна температури не повинна бути різкою, зазвичай вона змінюється 3-6 разів. В результаті вся процедура може тривати 6 хвилин. Використовувати цей різновид душа Шарко можна по зонам, з урахуванням найбільш проблемних місць клієнта.

 

Душ Шарко: обладнання

Установка в салоні обладнання для душа Шарко не викличе великих труднощів. Необхідні лише прилади, які будуть направляти потоки води різних температур. Знадобиться прилад, який допоможе швидко перемикатися з гарячої води на холодну і навпаки. Ціна обладнання для душа Шарко варіюється в залежності від комплектації та додаткових інструментів. Не всі вони дійсно необхідні, найголовніше – наявність декількох варіантів струменів, різного розміру і сили. Як мінімум повинні бути струменя, які впливають точково і навпаки ті, які вільно розпилюють воду. Місце, в якому ви встановите обладнання для душу Шарко, має представляти собою кімнату, розмір якої перевищує 5 на 3 метри.

Якщо розмір вашого приміщення дозволяє встановити кілька систем – скористайтеся цим для того, щоб запропонувати клієнтам кілька різновидів душа Шарко. Найбільш практично обробити приміщення керамічною плиткою. У приміщенні повинна бути хороша припливно-витяжна вентиляція і трап для зливу води. Не забудьте на стіні, навпроти пристрої для подачі води, в тому місці, де буде стояти клієнт, прикріпити ручки. За них йому зручно буде триматися під час проведення процедури.

 

Як влаштований душ Шарко

Розглянемо пристрій душа Шарко більш докладно. Він складається з пульта управління і декількох систем, які збирають воду; очищають і дезінфікують; зберігають; нагрівають; подають. Матеріал, з якого виготовлений пульт управління, – склопластик. Під пультом знаходиться рама, на яку кріпляться шланги та сантехнічні прилади, що дозволяють регулювати потік води і отримувати воду необхідної температури. Вага приладу складає близько 40 кг.

Процедура здійснюється поетапно:

 1. Клієнт заходить в спеціально обладнане приміщення і розміщується біля стіни, береться за ручки;
 2. Співробітник запускає обладнання і приступає до виконання процедури;
 3. Процедура триває кілька хвилин, зазвичай не більше 15.
 4. В процесі співробітник перемикає силу подачі і температуру з урахуванням цілей клієнта.
 5. Найбільша увага приділяється окремим частинам тіла – ноги, живіт, сідниці, верхня частина спини.
 6. На закінчення, співробітник направляє на клієнта теплі розсіяні струменя води.
(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10.05.2021
Душ Шарко: загальне поняття, показання та протипоказання, обладнання, окупність
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup