Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Дизайн салону краси економ-класу

ГоловнаБлог — Дизайн салону краси економ-класу

Бізнес, пов’язаний з наданням послуг у сфері краси, входить в число найбільш привабливих варіантів, оскільки можливий при невеликому стартовому капіталі та високої рентабельності. Підприємці часто орендують невеликі приміщення, розташовані на перших поверхах житлових будинків, і облаштовують в них перукарні та салони економ-класу. Однак навіть студію невеликій площі можна оформити стильно і функціонально, створивши привабливу для відвідувачів атмосферу.

 

Чим відрізняється дизайн перукарень економ-класу

Дизайн кабінетів економ-класу в силу їх невеликій площі повинен бути практичним, зручним і функціональним. Однак на практиці це реалізується не завжди. Для маленьких перукарень, розташованих у спальних районах, характерний помітний безлад, відсутність єдиного стилю, велика кількість невдало розставленими дешевих меблів, несмачне декорування та інші відразливі риси. Звичайно, оформлення салону має співвідноситися з його ціновою категорією, але висловлювати це краще в економії на матеріалах, а не на стилістиці.

Для якісного економ-дизайну характерно: Простота і лаконічність. Слід уникати химерних елементів, віддаючи перевагу непомітною акуратною меблів. Як видно на фото дизайну перукарні економ-класу, оптимально оформляти інтер’єр в стилі мінімалізм, задіюючи не більше трьох кольорів і використовуючи мінімум декору.

Простір і світло. Навіть в умовах обмежених простору не слід створювати нагромадження меблів. Найкраще обмежитися необхідним мінімумом для комфортної роботи майстрів і очікування клієнтів. Всі робочі зони варто максимально замаскувати, що надасть більшої охайність інтер’єру. Також важливо організувати достатнє освітлення. Можна використовувати нерівномірну підсвічування для зонування або створення акцентів.

Сучасне і нове оснащення. Меблі та обладнання не повинні бути уживаними, оскільки експлуатація може не відбитися на їх вигляді, але з високою часткою ймовірності позначиться на якості роботи.

Підтримка чистоти. Слід вибирати немаркі матеріали обробки і меблі. Всі елементи і місця салону повинні міститися в чистоті і порядку.

 

Дві сторони медалі економ-дизайну

Клієнти, які звикли до певної недбалості більшості перукарень економ-класу, відносяться до таких закладів з великою довірою. Вони відчувають себе комфортно в звичній обстановці, оскільки з першого погляду можуть визначити цінову категорію студії і без побоювання залишатися в ній. Цим часто користуються власники невеликих салонів, підтримуючи традиційний хаос і неохайність. Однак при створенні проекту сучасного салону краси важливо відійти від звичного безладного облаштування і чітко слідувати обраному стильовому напрямку. Не варто боятися втратити потенційних клієнтів, адже сучасні відвідувачі перукарень все більше орієнтуються на отримання максимально комфортних послуг при невеликій вартості. Втіливши таку ідею, можна значно збільшити клієнтопотік навіть без запуску додаткової маркетингової кампанії, оскільки позитивний імідж стане серйозним конкурентним перевагою салону при відкритті.

 

Колір в економ-дизайні салону краси

Базовим кольором в дизайні салону краси економ класу може стати бежевий. Оскільки це світлий і заспокійливий тон, його можна доповнити декількома яскравими акцентами, наприклад зеленим або фіолетовим. Ці кольори можуть використовуватися в оббивці меблів, елементах обробки або декору, виконуючи додаткову функцію зонування. Також їх застосування дозволить привнести в приміщення доброзичливу і затишну атмосферу. Строгих обмежень при виборі квітів і матеріалів немає, проте слід керуватися принципами зручності і функціональності. Так, чорний колір є вкрай стильним і часто застосовується для створення оригінальних дизайнерських рішень, проте він надзвичайно мазкий, що значно ускладнює догляд за обробкою.

Основні вимоги, що пред’являються до обробних матеріалів – зносо і вологостійкість. Для оформлення стін можна використовувати вологостійку фарбу, шпалери, що миються або ПВХ панелі, стійкі до частого миття. Останній варіант найбільш економічний і при вдалому виборі може виглядати досить стильно. Якщо частина стіновий обробки містить кам’яні або дерев’яні вставки, то вона повинна бути покрита спеціальним просоченням.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

07.05.2021
Дизайн салону краси економ-класу
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup