Професійне обладнання для клінік та салонів краси

База клієнтів салону краси. Що може автоматизація?

ГоловнаБлог — База клієнтів салону краси. Що може автоматизація?

Для кожного б’юті-підприємства, будь то салон краси або перукарня, спілкування з клієнтами є закономірністю. Відповідно, наявність клієнткою бази – це обов’язкова умова якісної роботи і регулярної прибутку. Автоматизація салону краси дозволить працювати з клієнтською базою максимально зручно і ефективно.

Парето

Вважається, що 80% прибутку бізнесу приносять 20% клієнтів – це закон Парето. Ці клієнти стають постійними і регулярно повертаються, а крім того, така сталість не несе додаткових (або значних) витрат для підприємства. Вінець цього положення – залучити нового клієнта в шість разів складніше (і затратним), ніж утримати постійного.

Працюйте з лояльним клієнтом – і вам не доведеться в сотий раз розповідати історію вашого салону, знайомити з прайсом, пояснювати будь-які особливості. І до речі – постійний і лояльний клієнт часто простить вам невеликі прорахунки. Саме тому варто регулярно працювати саме з базою «старих» клієнтів. Йде поступове «привчання» їх до салону, так, що салон стає природною частиною їхнього життя.

На що звернути увагу?

1. Фіксуйте кожного клієнта. На даному етапі ви починаєте вивчати регулярність, інтенсивність і пасивність клієнта, визначаючи пікові періоди робочого дня і падіння активності. У цьому особливо допоможе Календар попереднім записом. Він наочно показує щільність запису і «вікна» з простоями. За рахунок аналізу Календаря ви можете формувати відповідні спецпропозиції або дисконтні періоди, прив’язані до певних годинах. Так можна прекрасно стимулювати клієнтів і впливати на активність покупця. По-друге, відстежуйте приплив нових клієнтів. Введіть категорію Новий клієнт і аналізуйте Історію візитів. Статистика дозволить вам зрозуміти, наскільки коректно ви працюєте з існуючою базою, адже перед вами буде вся інформація про співвідношення візитів нових і старих клієнтів, а також про те, скільки нових клієнтів можна сміливо вважати постійними.

2. Працюйте з анкетами. Пропонуйте клієнтам заповнювати анкети, щоб мати про ваших гостях всю необхідну інформацію. Найголовніше – не лінуватися отримані дані переносити в програму, а саме – в картку клієнта. У вас є телефон клієнта – і ось ви можете вітати його зі святами, давати індивідуальні бонуси і навіть відправляти посилання із запрошенням скористатися онлайн-записом.

Втрачених клієнтів не буває – є занедбані

Відсутність відвідувань клієнтів ви легко зможете відстежити за допомогою Історії візитів. Після можна виробити методи для його повернення.

– зателефонуйте клієнту. У спілкуванні можна використовувати інформацію, отриману про клієнта раніше при анкетуванні. Будь-яка отримана у відповідь інформація може виявитися корисною – про оцінку вашої роботи до успіхів конкурентів. На допомогу адміністратору в цьому випадку – опція Автонапомінаній, яка дозволить не тільки відпрацювати дзвінки з клієнтами, а й відстежити продуктивність роботи адміністратора.

– скористайтеся можливістю повернути клієнта, просто нагадавши про себе. Може (в крайньому випадку) допомогти персональне пропозицію, що наближається акція або знижки. Якщо ж ми говоримо про клієнта, якому раніше надавали послугу на велику суму, то для повернення такого клієнта поклопотатися варто самому директору і поспілкуватися з клієнтом особисто.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

30.04.2021
База клієнтів салону краси. Що може автоматизація?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup