Професійне обладнання для клінік та салонів краси

8 фішок, які допоможуть в розкрутці салону

ГоловнаБлог — 8 фішок, які допоможуть в розкрутці салону

Ваш салон тільки відкрився і напрацьовує аудиторію? Як його розкрутити, бажано – без серйозних витрат? Ділимося цікавими фішками, які вам зможуть допомогти.

Розповідаємо історію невдахи

У Голлівуді є такий термін – «історія невдахи» ( “андердог”). Це історія людини, який вибрався з ситуації «гірше нікуди». І найцікавіше видовище – це його шлях до перемоги. Розповідайте таку історію у себе в групах, змушуйте своїх перших клієнтів стежити за нею і залучайте до неї увагу. Так ви досягнете вірусного ефекту. І не варто давати якісь банальні історії – про набуття любові і роботі-мрії. Ваша історія повинна бути максимально життєва.

Наприклад, розкажіть, що ваш шлях до салонного бізнесу був не найлегшим – довелося брати кредити і долати безліч проблем, наприклад, недовіра друзів. Або, навпаки, гроші на бізнес дали батьки, які в вас повірили, і ви, полюбивши справу всією душею, мають намір чесно працювати і їх повернути. Ви хочете боротися за свій бізнес, не опускаєте рук і не приховуєте цього.

Прив’язуйтесь до сезону

Сезонна прив’язка – можливість проявити творчі фантазії і залучити клієнтів. Скажімо, пограти з оформленням вітрини або вікон і підвіконь. В лютневі морози хочеться тепла і затишку? Використовуйте в’язані рукавиці і шарфи, пухові хустки, щось, що викликає відчуття комфорту і захисту від холодних вітрів.

Влітку відмінно підходить галька, імітація зеленої трави і солома. Клієнти часто звертають увагу саме на таке оформлення, оскільки воно виглядає нестандартно і часто кілька епатажно. Тільки намагайтеся, щоб такі «прикраси» надовго не залишалися – навіть при тривалих зимах все-таки регулярно тримати в’язані предмети кілька втомлює.

 

Календар свят

Тут справжній ріг достатку для ідей. Всесвітній день поезії (21 березня) зустрічайте всіх гостей віршами, можна навіть роздрукувати на щільному папері для кожного гостя вірш, тільки нехай вони будуть різними. А за прочитаний вірш даруєте невеличкий сюрприз – наприклад, збірка віршів. І таких свят, які можуть привернути до вас гостей, безліч: Міжнародний день театру, дитячої книги, день сім’ї, день космосу, день поцілунку, день обіймів і так далі.

 

Соцмережі – в допомогу!

Зараз не користується соцмережами тільки самий ледачий 🙂 Це відмінний і, найголовніше, безкоштовний джерело залучення клієнтів в салон. Скажімо, для просування один салон тайського масажу шукав пару з певною датою весілля, що збігається з відкриттям їх підприємства (можна взяти і дату якого-небудь східного свята). Їм збиралися запропонувати взяти участь в урочистому заході, а в якості весільного подарунка дарувати сертифікат на парний масаж. У групах розмістили пост з фотографією подарунка. В результаті отримали сотні перепис і знайшли дві пари, у яких була срібна та золота весілля. Запросили обидві пари.

Також варто стимулювати перших клієнтів писати відгуки про вашому салоні і розміщувати їх в соціальних мережах. Для цього робіть окремий хештег, скажімо, # кнігаотзивовкокетка (підставляйте назву вашого салону). Клієнт розміщує фото після надання послуги в нашому салоні і підписує його цим хештегом, додаючи відгук. Серед таких клієнтів проводимо розіграш сертифікатів.

 

Реферальний маркетинг

Клієнт за ряд бонусів поширює в інтернеті посилання на послуги салону. Так, після фарбування і стрижки клієнту пропонується поділитися цією новиною у себе на сторінці або в групах. У тексті він пише «перетворять зі знижкою в салоні« Лаванда ». Якщо хтось із його знайомих перейде по посиланню і запишеться в салон, а потім і відвідає його, поділившись клієнт отримає знижку по промокодом. Промокод можна відправити SMS або на e-mail. Якщо прийдуть п’ять чоловік – даємо п’ять промокодом, причому вони не підсумовуються. Але використовувати їх можна протягом року.

 

Подбати про сайт

Найпростіший сайт-візитку можна зробити безкоштовно! Можна використовувати безкоштовні або частково платні шаблони на таких сервісах, як Ucoz.ru (російська розробка), Wix.com (русифікований зарубіжний конструктор), Umi.ru (російська розробка). Конструктори є у Nic.ru і Reg.ru, хоча вибір шаблонів тут менше. Зареєструйте аккаунт, потім виберіть дизайн і модулі майбутнього сайту. Налаштуйте потрібні параметри, розмістіть інформацію про салон з фотографіями, відеофайли і інший контент. Можна налаштувати новинну стрічку. Правда, щоб сайт з’явився, потрібно оплатити хостинг і доменне ім’я на рік. Вартість доменного імені – від 199 руб. на Reg, від 600 р. на Nic. У UcoZ публікація сайту обійдеться в 1 000 руб., Але тут значно більший обсяг дискового простору для оновлення сайту. На Wix.com – від 125 руб. в місяць.

 

Акція на потім

Акційна знижка, яку можна використовувати пізніше, – відмінний стимул повернутися до вас знову. На початку зимового і літнього сезонів клієнт, що прийшов в салон і отримав послугу на певну суму, отримує пластикову картку зі знижкою 30%. Але використовувати цю знижку можна значно пізніше – в 15-25 січня і 15-25 липня. У мертвий сезон приплив клієнтів забезпечений. Тільки нагадайте їм про знижку 🙂

 

Плакат з особистими контактами

В одному з салонів Італії на стіні висить плакат з фото директора і переліком всіх контактних даних, за якими з ним можна зв’язатися. Це простий, але дієвий спосіб прямого спілкування з клієнтами, який, крім іншого, прив’язує клієнтів саме до салону і директору, а не до майстрів. Ну а для клієнтів це можливість побачити реального, «живого» людини, який особисто відповідає за всі процеси і якому можна відразу ж висловити реакцію на надану послугу.

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

30.04.2021
8 фішок, які допоможуть в розкрутці салону
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup