Професійне обладнання для клінік та салонів краси

“Кути Джолі”: робити чи не робити?

ГоловнаБлог — “Кути Джолі”: робити чи не робити?

Процедури контурної пластики сьогодні є популярними як ніколи. Адже це відносно бюджетний, малоінвазивний, надійний і доступний спосіб підкоригувати те, що ви вважаєте за потрібне коригувати. Спектр застосування філерів гіалуронової кислоти великий – ін’єкції для корекції форми та розміру губ, ін’єкційна ринопластика, ін’єкції для заповнення вилиць, а також підборіддя та кутів нижньої щелепи. Ось про це ми б і хотіли поговорити в цій статті трохи докладніше.

 

Чому ін’єкційна пластика кутів нижньої щелепи нині настільки популярна?

Чіткий овал обличчя – це одна з важливих ознак краси та молодості. Цей тип пластики отримав популярну назву “кути Джолі”: так як референс часто використовується чіткий овал обличчя голлівудської зірки Анджеліни Джолі. Чіткі кути нижньої щелепи, у певному сенсі, її візитна картка. Ця процедура – ​​дуже освіжаюча. З тих, коли начебто й незрозуміло, що змінилося, але стало краще і свіже.

 

Переваги ін’єкційної корекції кутів нижньої щелепи: які вони?

Основний плюс процедури полягає в тому, що вона абсолютно не травматична, для неї не потрібний наркоз. При правильно підібраному обсязі препарату обличчя виглядає природно, оточуючі не зможуть помітити, що його риси були штучно скориговані. Крім того, після процедури не потрібно спеціально доглядати ділянки, де введено препарат.

Як вже було сказано вище, це – швидкий спосіб візуально стати значно молодшим, а також зробити обличчя більш пропорційним і гармонійним.

 

Серед мінусів відзначають такі моменти:

 • Багато косметологів не рекомендують робити «Кути Джолі» у молодому віці до 40 років. Є ризик того, що філери уповільнять відтік лімфи, від чого з’являться набряки не тільки в зоні нижньої щелепи, а й навколо очей;
 • Трапляється, що обсяг препарату розраховують неправильно. Згодом обличчя набуває грубих рис, стає одутлим. Саме тому варто з максимальною відповідальністю підходити до вибору майстра цієї процедури. Це має бути досвідчений фахівець, а не людина, яка кілька місяців тому закінчила тематичні курси.
 • Якщо філер ввели недостатньо глибоко, то при жуванні та розмові він неприродно випиратиме. Знову ж таки, щоб не повторити такий ефект, дуже важливо максимально відповідально підійти до вибору косметолога, який проводитиме процедуру.
 • У деяких випадках можлива міграція філера. Це неприємно, але в цілому, можна виправити.

 

Якщо не сподобається результат, чи можна повернути все до попереднього стану?

Так, можна за допомогою ферментних препаратів. Якщо філер був щільним, то знадобиться кілька сеансів. Однак, потрібно мати на увазі, що ці ферментні препарати мають тваринне походження, тому на них може бути алергічна реакція. Але в будь-якому разі, процес оборотний. Навіть якщо результат вам не сподобається, більш ніж реально повернути все назад.

 

Протипоказання до контурної пластики: які вони?

Звичайно, контурна пластика в цілому і саме пластика контурів нижньої щелепи показана не всім. Зокрема, можна виділити такі протипоказання:

 1. Вагітність та період лактації;
 2. Онкологічні захворювання;
 3. Епілепсія;
 4. Аутоімунні захворювання;
 5. Захворювання крові;
 6. Цукровий діабет та інші хронічні захворювання на стадії декомпенсації;
 7. Запальні захворювання, що супроводжуються підвищеною температурою;
 8. Раніше введені ін’єкційні імплантати, що не біодеградуються, в зоні проведення процедури;
 9. Схильність до набряків. Гіалуронова кислота має властивість притягувати воду, тому набряк у нижній третині особи буде вам гарантований.
 10. Захворювання шкіри у місці передбачуваної ін’єкції;
 11. Алергічні реакції на будь-який компонент препарату. Обов’язково уточнюйте у майстра заздалегідь, яким саме препаратом він збирається робити процедуру та уточніть, чи є у вас якісь алергії.
 12. Схильність до утворення келоїдних рубців.

 

Чи робити контурну пластику кутів нижньої щелепи?

Звичайно, головне тут – ваше бажання. Але дуже важливо дотриматися принципу золотого перетину. Якщо контурна пластика необхідна для того, щоб урівноважити риси обличчя та додати до образу свіжості – то чому б і ні? Згодом філери гіалуронової кислоти розсмоктуються. Конкретний термін залежить від ваших індивідуальних особливостей організму та метаболізму. Така пластика дозволяє зробити риси обличчя більш гармонійними, а сама особа – більш пропорційною. У будь-якому випадку, робити чи не робити – вирішувати виключно вам.

 

Чи є альтернатива контурній пластиці кутів нижньої щелепи?

Все залежить від того, який ефект для вас є найбільш бажаним. Якщо вам критично важливо компенсувати обсяги нижньої щелепи, то безумовно, альтернатив ін’єкцій у цьому випадку немає. Якщо ви хочете отримати більш чіткий овал обличчя і більш чітке підборіддя, такого ефекту можна досягти, в тому числі, за допомогою апаратних процедур і спеціальних масажів.

 

Як правильно підготуватись до процедури?

Бажано прийти на сеанс збільшення без декоративної косметики з очищеною шкірою. За кілька днів до процедури перестаньте вживати алкоголь, а також дуже бажано не приймати антикоагулянти (такі як, наприклад, аспірин). В цілому, більше від вас нічого не вимагається – все інше зробить ваш косметолог.

Що робити після процедури контурної пластики кутів нижньої щелепи?

Практично ніякого спеціального догляду за цією зоною після процедури не потрібно. Спочатку варто обмежити використання декоративної косметики, бажано не чіпати і не розтирати цю зону, не масажувати її. Також, звичайно, якщо ви плануєте після контурної пластики курс масажів обличчя, то ін’єкції будуть практично марними. На тиждень після ін’єкції дуже важливо обмежити алкоголь. Також важливо утриматися від відвідування сауни, а також солярію. Уникайте великих фізичних навантажень.

 

(Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

20.05.2022
“Кути Джолі”: робити чи не робити?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup