Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Видалення судин

ГоловнаБлог — Видалення судин

Красива, тонка, однорідна шкіра виглядає надзвичайно привабливо і є одним з 100% ознак краси. Однак, втома, нерівномірний колір, прищі, висип, алергія, а також судинні сітки і зірочки порушувати цю красу: благо, що сучасні косметологічні продукти цілком здатні ефективно боротися з цими недоліками. Що робити, якщо у вас є видимі судини і ви хочете, щоб позбутися від цього дефіциту?

Видалення судин, судинних сіток і зірочками: як це робиться?

Видалення судинних сіток і зірочками-це одна з тих процедур, які просто не можуть бути благополучно виконані вдома, або будь-якою побутовою, “народним” способом. Це той випадок, коли професіонали просто потрібно зробити процедуру зробити дійсно якісно і безпечно. Як працює?

При впливі лазера, легка енергія спрямовується в область шкіри, де є небажані судинні утворення. Освіта видаляється з-за нагріву гемоглобіну, коли через високу температуру руйнується кров і стіни судна триматися разом. Ефект прозорості в собі досягається досить короткий час, підшкірної структури капілярів залишається непомітним, як це можливо.

Ця процедура не може повторюватися самостійно. Професіонал повинен вибрати оптимальні параметри для процедури, беручи до уваги різні характеристики, зокрема, індивідуальний тип шкіри, відтінок судинної освіти, все це допоможе підібрати бажані параметри на машинці. Звичайно, не варто видаляти судинні утворення під час вагітності і лактації, наявність онкозахворювань, епілепсії, цукрового діабету, аутоімунних захворювань, шкірних захворювань, а також при підвищеній температурі. Не забудьте проконсультуватися з лікарем перед процедурою.

Апарат для видалення судинних утворень: де купити правий лазер?

Якщо ви шукаєте апарат для видалення судинних утворень для вашої клініки або салону, то системи PrimeLaser ви можете легко купити модель, яку ви зацікавили. Виключно якісний апарат для швидкої і максимальної безпечної, ефективного видалення судинних утворень-сіток і зірочками, а на додаток до продажу, ми забезпечуємо підготовку по роботі на наших пристроях з видачею відповідних Сертифікати. Ми на користь високоякісних техніків і кваліфікованих фахівців все більше!

(3 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

12.06.2019
Видалення судин
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup