Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Видалення новоутворень за допомогою лазера

ГоловнаБлог — Видалення новоутворень за допомогою лазера

Поява будь-яких новоутворень на шкірі дуже важливо відстежувати. Навіть якщо спочатку новоутворення є абсолютно доброякісними, з часом вони можуть перетворитися в злоякісні: ризикувати з цим точно не варто. Варіантів новоутворень на шкірі може бути чимало: наприклад, це бувають невуси – тобто, звичні нам родимки, гемангіоми, бородавки, а також багато іншого. Безумовно, при наявності того чи іншого новоутворення не варто відразу ж панікувати: але показатися лікарю, в будь-якому випадку, варто. Досить часто лікарі рекомендують видаляти новоутворення, та коли в тих випадках, коли мова йде про стовідсотково доброякісних. Не всі родимки можна видаляти за допомогою лазера: наприклад, якщо родимка не досліджена, а при цьому, вона виявилася злоякісною, перед видаленням вона може метастазировать – і це після видалення ви вже ніяк НЕ відстежите. А це – надзвичайно небезпечно, адже можна дуже швидко запустити небезпечне захворювання.

Через що виникають новоутворення на шкірі?

Невуси з’являються внаслідок порушення обміну і синтезу меланіну. Зазвичай родимки не приносять ніяких проблем, але бувають такі ситуації, коли вони відверто псують зовнішній вигляд або несуть в собі ризик переродження в злоякісне утворення. Саме тому дуже важливо відстежувати появу нових родимок і, бажано, кожну з них показувати фахівцеві. Це може відбуватися або через постійні механічних пошкоджень (травматизму), наприклад, тертя, або через дії ультрафіолетового випромінювання. Також не менш дискомфортні і іноді навіть хворобливі відчуття доставляють бородавки і папіломи. Папіломи, як правило, виникають внаслідок наявності в організмі вірусу папіломи людини. Цей вірус присутній в організмі дуже багатьох: але свій вияв у вигляді папілом знаходить не завжди: найчастіше це відбувається внаслідок зниження імунітету. Самі по собі папіломи не несуть, як правило, ніякої шкоди, але все ж рекомендується їх видаляти: як мінімум тому, що вони доставляють деякий дискомфорт. Плюс до всього – виглядають вони, як правило, не дуже естетично. Особливо якщо мова йде про новоутвореннях на шкірі обличчя.

Чи потрібно обов’язково видаляти новоутворення на шкірі?

Як правило, різні новоутворення, не тільки папіломи, якщо вони не є злоякісними, рекомендується видаляти. Серед найбільш популярних методів видалення – кріодеструкція, яка представляє собою руйнування новоутворення за допомогою впливу рідкого азоту, а також лазерне видалення.

Основні переваги видалення новоутворень на шкірі за допомогою лазера: які вони?

Найголовнішою перевагою використання лазерного методу видалення є повна відсутність слідів на шкірі пацієнта (рубців і шрамів). Особливо це важливо для відкритих ділянок тіла, наприклад, обличчя або шиї. Лазерний спосіб є, найчастіше, безболісним, а сама процедура виконується дуже швидко. Крім цього, відновний період після процедури – досить короткий.

Ще однією важливою перевагою є повне виключення появи на місці видалення родимки або папіломи нових утворень. Так буває, коли залишаються клітини родимки, які через деякий час починають рости і утворюється нова родимка ще темніше колишньої і більше за розмірами. Тут же такого точно не відбудеться. Крім усього іншого, цей метод є безконтактним: а значить, повністю виключаються варіанти можливого інфікування.

Промінь лазера діє максимально точково, таким чином, фахівець впливає точково саме на патологічну тканину, зовсім не торкаючись здорову.

На сьогодні метод лазерного видалення є найбезпечнішим і єдиним способом, що дозволяє видалити родимку та папілом без будь-яких слідів, тобто без шрамів і рубців. За допомогою цього методу можна видаляти не тільки родимки, але ще і інші доброякісні новоутворення.

Недоліки видалення новоутворень на шкірі за допомогою лазера: в чому вони полягають?

 1. Як вже було сказано вище, якщо просто видалити родимку за допомогою лазера, не дослідивши її попередньо, є шанс пропустити злоякісне новоутворення, яке піде повністю, а метастазує. Недбалості в цих питаннях допускати ні в якому разі не можна.
 2. Видалення новоутворень на шкірі за допомогою лазера, в деяких випадках, може бути болючим.

В цілому, рішення всіх питань, що стосуються процедури видалення наростів на шкірі, необхідно виконувати тільки під керівництвом досвідченого і кваліфікованого фахівця. Саме фахівець порекомендує той метод видалення новоутворень, який ідеально підійде саме для вас.

(1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

08.01.2020
Видалення новоутворень за допомогою лазера
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup