Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Видалення небажаного волосся назавжди

ГоловнаБлог — Видалення небажаного волосся назавжди

Видалення небажаного волосся – це завжди досить складна проблема. Безумовно, завжди можна просто купити бритва в звичайному супермаркеті, але як правило, гоління тягне за собою порізи, роздратування, сухість шкіри, а ще, ефекту від нього вистачає, мало не на лічені години. Якщо ви проводили процедуру гоління з ранку, то цілком ймовірно, що вже до вечора з’явиться неприємна щетина Можна використовувати віск або цукрову пасту: але по-перше, самостійно цю процедуру провести досить складно, по-друге – навіть якщо ви записалися до хорошого майстра, то враховуйте, що процедура досить болюча сама по собі, як правило, вона провокує вростання волосся, а також ефекту хоч і вистачає на пару тижнів, але для наступного сеансу необхідно відростити волосся.

А це – вже проблематично, особливо якщо ви – в шлюбі, або ж живете з чоловіком. Звичайно, можна також використовувати побутової епілятор, крем-депілятор, але все ж, кожен з цих способів. обов’язково тягне за собою певні незручності. І, безумовно кожна дівчина хоча б раз замислювалася про те, як би видалити небажане волосся просто назавжди? Впадати у відчай не варто, адже такі способи видалення небажаного волосся, насправді, існують!

Як можна видалити небажане волосся назавжди?

 1. Перший варіант – елос епіляція. Метод Елос епіляції поєднав в собі принципи електро- і фотоепіляції. Під час процедури на ділянку шкіри впливає світлова та електрична енергія. Світловий імпульс нагріває волосся, а електричний струм руйнує фолікул. На відміну від методу електроепіляції, який ми описали вище, елос епіляція менш болюча. Ще однією перевагою цього методу є безпека і відсутність пошкоджень шкірних покривів. Процедура є малоінвазивної та, при цьому, досить безболісною. Істотним мінусом такого методу є відсутність гарантії того, що після кількох сеансів шкіра буде ідеально гладкою. У будь-якому випадку, необхідно провести курс таких процедур. Якщо курс буде порушений, то процес потрібно буде починати заново. Щоб добитися хорошого результату, потрібно пройти велику кількість процедур, особливо для власниць світлого волосся. Звідси висновок: видалення волосся методом Елос епіляції не настільки ефективно, як лазерна епіляція. Але при цьому, цей метод – більш щадний.
 2. Фотоепіляція. Видалення небажаного волосся, в рамках цього методу, здійснюється за рахунок високо-світла. Фотоепіляція, як і лазерна епіляція, дозволяє позбутися небажаного волосся якщо не назавжди, то, як мінімум, на кілька років.
 3. Електроепіляція. У цьому випадку, на фолікули відбувається вплив електричним імпульсом. Білок волосяного фолікула згортається і волосся безболісно витягають пінцетом. За фактом, таким чином, волосся гине: тобто, на місці цього фолікула волосся точно більше не відросте. Враховуйте, що процедура досить болюча, але гра, все ж, це того варте.
 4. Лазерна епіляція. Лазерна епіляція – це найбільш радикальний спосіб видалення волосся на тривалий час. Цей спосіб епіляції безпечний – промінь лазера під час процедури не пошкоджує тканини шкіри, а впливає тільки на волосяний фолікул. Лазер моментально нагріває волосся, в якому міститься пігмент меланін і цибулину, що призводить до руйнування фолікула. Таким чином, Рослинність на тілі стають тоншими і слабкіше, а через 1-2 тижні деяка її частина випадає. Але приблизно через 4-6 тижнів необхідна повторна процедура, так як під час першої лазер видалив тільки цибулини, які на той момент перебували в активній фазі росту, а «резервні» цибулини видаляються під час наступних сеансів, коли вони активізуються. При дотриманні всіх рекомендацій фахівця можливе видалення небажаного волосся на досить тривалий термін, які, на відміну від безлічі інших способів епіляції, обчислюється роками. Швидше за все, вам доведеться повторити курс процедур приблизно через п’ять років, але погодьтеся – це набагато простіше, ніж записуватися до майстра депіляції кожен кілька тижнів. Також цей спосіб точно не відноситься до категорії бюджетних, але в підсумку, він повністю себе виправдовує і окупає.

Як бачите, видалення небажаного волосся назавжди – це цілком реально. Важливо лише вибрати той спосіб, який максимально влаштує саме вас.

(3 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Светлана, 2020-11-24 23:39:24

Знакомая лет 15 назад делала электроэпиляцию, по сей день ходит с гладкой кожей. Пока решаюсь, отпугивает то, что это долго и весьма болезненно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

08.01.2020
Видалення небажаного волосся назавжди
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup