Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Трояндова послуги в апаратної косметології: що зараз користується популярністю у клієнтів?

ГоловнаБлог — Трояндова послуги в апаратної косметології: що зараз користується популярністю у клієнтів?

Косметологія – це та індустрія, в якій, як і в будь-який інший, є свої тренди і деякі модні тенденції. І звичайно ж, з року в рік, змінюється попит на проведення тих чи інших процедур. Згідно з останніми проведеними опитувань та досліджень все більше жінок з настороженістю відносяться до швидких методів омолодження – введення ботокса і для розгладження зморшок. Вони віддають перевагу апаратних процедур, оскільки ті мають ряд переваг, зокрема, таких:

 1. Процедури апаратної косметології не поступаються в ефективності дермальний наповнювачів;
 2. Такі процедури дозволяють домогтися відразу декількох позитивних терапевтичних ефектів, в той час як ін’єкції, часто, прицільно спрямовані на досягнення якого-небудь одного або двох ефектів;
 3. Апаратні процедури максимально безболісні;
 4. Вони максимально атравматично;
 5. Рідше дають ускладнення і побічні реакції. В цілому, список протипоказань до багатьох процедур апаратної косметології відчутно коротше, ніж у випадку з процедурами ін’єкційними;
 6. Вони не мають реабілітаційного періоду в абсолютній більшості випадків.

Крім того, що процедури не мають небажаних наслідків, багато хто з них є не просто безболісними, а навіть приємними і розслаблюючими. Зокрема, до таких відносяться різного роду апаратні масажі. Саме тому велика кількість жінок вважає, що краще пройти курс апаратних процедур, ніж колоти навіть якісні і дорогі препарати. В цілому, в цьому дійсно є раціональне зерно. Тим більше, що апаратні процедури можуть забезпечити візуальні результати не гірше, ніж ін’єкційні, обійдеться це дешевше, а підсумковий результат – більш передбачуваний.

І в цій статті ми б хотіли більш детально розглянути найбільш популярні зараз процедури апаратної косметології.

Процедури апаратної косметології, які користуються попитом: на які звертати увагу?

 1. RF-ліфтинг. Це – досить популярна зараз антивікова процедура з дійсно яскраво вираженим anti-age ефектом. Позитивний терапевтичний ефект RF-ліфтингу базується на впливі високочастотних струмів на тканини. Вони прогрівають шкірні покриви, стимулюють вироблення колагену і еластину, утворення нових молекулярних зв’язків. Це призводить до розгладження зморшок, омолодженню шкірних покривів, підвищення їх тонусу, усунення набряків. Ліфтинг може застосовуватися не тільки для корекції стану особи, а й усього тіла. За фактом, ефект напітанності шкіри і її зволоженості можна цілком порівняти з тим, що можна побачити після ін’єкційних процедур мезотерапії і биоревитализации, при цьому – така процедура в рази менш ризикована і в рази більше приємна. Попередні результати помітні вже після першого сеансу, але для досягнення максимального ефекту необхідно пройти курс від 4 до 10 процедур.
 2. LPG-масаж. Цей тип масажу розроблений для роботи по тілу. Для створення ідеального, стрункого і підтягнутого тіла запропоновано безліч методик і процедур. LPG-масаж є одним з найбільш ефективних і високо оцінених клієнтами. Цей тип масажу є прекрасною антицеллюлитной методикою, він допомагає зробити тіло стрункішим, шкіру – більш гладкою. Дуже добре підходить для роботи в “складних” місцях. Результати можна побачити вже після першої процедури, але краще робити такі процедури курсом, щоб досягти можливого максимуму.
 3. Лазерна шліфовка шкіри особи. Під впливом лазерного променя верхні шари шкіри, буквально, випаровуються: виходить ефект дуже потужного пілінгу. Саме за допомогою лазерної шліфовки можна радикально вирішити проблему постакне і пігментації, в тому числі – досить складні випадки. Часто лазерну шліфовку роблять в комбінації з наступною процедурою, щоб досягти ще більш вираженого ефекту. Лазерна шліфовка також забезпечує омолоджуючий ефект, дозволяє зробити максимально непомітними рубці і шрами.
 4. Карбоновий пілінг. При здійсненні цієї процедури, на шкіру наноситься спеціальний карбоновий гель, потім – на неї здійснюється вплив лазером. Процедура досить м’яка, при цьому, верхній роговий шар шкіри отшелушивается максимально ефективно. І це – один з небагатьох варіантів професійних пілінгів, який можна робити, в тому числі, в теплу пору року без остраху отримати “свіжу” пігментацію на обличчі.
 5. Лазерна епіляція. Безумовно, лазерну епіляцію також можна віднести до категорії апаратних косметологічних процедур. Суть її полягає в тому, що промінь лазера впливає точково на волосяні фолікули і знищує їх. І після пройденого курсу лазерної епіляції можна забути про небажані волоссі дуже надовго: саме за цей ефект процедуру люблять клієнтки салонів краси.
 6. Гідропілінг. Апаратна процедура, при якій, через спеціальний наконечник апарату і під певним тиском проводиться газ або рідина. Відмінний варіант м’якого пілінгу, який підійде для будь-якого типу шкіри. Крім очищення шкіри, така процедура робить досить помітний анти-ейдж ефект, також менш помітними стають рубці і шрами.
(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Алира, 2020-11-24 19:48:25

Шлифовка кожи лица действительно очень популярна, ведь эта процедура позволяет решить множество проблем и убрать дефекты.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

28.07.2020
Трояндова послуги в апаратної косметології: що зараз користується популярністю у клієнтів?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup