Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Тонкість неінвазивної ліпосакція

ГоловнаБлог — Тонкість неінвазивної ліпосакція

Non-інвазивні або Безопераційне ліпосакція дозволяє кілька процедур, щоб позбутися від зайвих кілограмів, не вдаючись до хірургії та довгострокового подальшого одужання. Це відмінне рішення проблеми для успішного усунення жиру в організмі без виснажливих тренувань і monodiet.

Навіщо потрібно робити процедуру

Процедура активно використовується в клініці пластичної хірургії, але в даний момент вона стала використовуватися в різних салонах. Єдина відмінність полягає в тому, що ліпосакція поєднується з різними процедурами, такими як різні процедури.

 • пресотерапія
 • Електроміостимуляція
 • вакуумно-роликовий масаж.

Поєднання цих методів дозволяє досягти високого результату за короткий проміжок часу. У салонах і косметичних кімнат вдаються до методу ультразвукового неінвазивної ліпосакції, яка виявилася найбільш ефективною. На основі принципу кагітації (процес формування і подальшого ляскаючи бульбашок у потоці матерії). Чим довше процедура, тим яскравіше ефект. Але, процедура має ряд протипоказань?

 • наявність рубців, садна, вугрів або інших пошкоджень шкірних захворювань;
 • Період вагітності або лактації;
 • Зменшення імунітету або відновлювального періоду після хвороби;
 • Можливі алергічні реакції;
 • Раку
 • Нирок, печінки або цукрового діабету;
 • вбудовані Кардіостимулятор або металоімплантати.

Слід враховувати ці бали і повідомляти їх перед процедурою до косметолога, щоб уникнути серйозних проблем зі здоров’ям.

Найчастіше, якщо ви хочете скинути зайву вагу і відрегулювати параметри свого тіла, людина курортів на допомогу дієти і спорту. Але, активний спорт не завжди в змозі допомогти вирішити цю проблему. Після інтенсивного тренування можна скинути вагу верхньої частини тіла, але не стегна.

Проведення неінвазивної ліпосакції дозволяє вирішити цю проблему без довгих і виснажливих тренувань. За короткий проміжок часу клієнт отримує тіло його мрії врівноважене співвідношення стегон і талії, видаляють складки на спині. Всього за одну сесію можна видалити до 5 см в об’ємі стегна і талії.

Як проводиться процедура

Висока працездатність можлива тільки тоді, коли ультразвукова хвиля має необхідну частоту і проникає до необхідної глибини. Тому перед процедурою, клієнт салону проходить спеціальне обстеження для вивчення і виявлення можливих протипоказань. Після отримання схвалення лікаря, Тривалість курсу вибирається в залежності від зазначених проблем. Залежно від проблеми, вона може тривати від декількох тижнів до трьох місяців.

Після курсу, клієнти салону отримують ті параметри, які вони могли тільки мріяти або отримати після довгих дієт і тренувань. Необхідність проведення ліпосакції в салоні пояснюється набором процедур, які не тільки віднімають зайву вагу, а й звужує шкіру.

В результаті можна отримати відповідний орган, який за межами салону краси можна “побудувати” лише на кілька років. Для закріплення результату необхідно дотримуватись рекомендацій косметолога.

(4 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

04.06.2019
Тонкість неінвазивної ліпосакція
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup