Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Стрії: що це таке і як їх позбутися?

ГоловнаБлог — Стрії: що це таке і як їх позбутися?

Серед всіх можливих дефектів зовнішнього вигляду, деякі з найбільш неприємних є strias або розтягування. Strias (розтягування шкіри)-атрофічний рубці, проявляється у вигляді половоїдних змін в шкірі різних кольорів-від червоно-блакитно до майже білого. Є чимало причин для їх виникнення, всі вони індивідуальні, а також вибір методу лікування. Тривале розтягування шкірних волокон-основна причина виникнення в. Коли шкіра overstretched є сльози його волокон (еластину і колагену) і процес заміщення здорової шкіри з рубцевої тканини. З появою розтяжок абсолютно ніхто не застрахований, тому перш за все, важливо ставитися до них правильно і зрозуміти, що це не кінець світу.

Найбільш частих розтяжок виникає від різких змін у вазі, як після різкого зниження ваги, і після різкого збільшення ваги. Нерідко розтягування відбувається під час вагітності: але може не відбутися, цей момент найчастіше залежить від генетичних аспектів, а також індивідуальна еластичність шкіри, гормональні зміни.

Зазвичай уражені ділянки шкіри в стегнах, живіт, груди. Strias може бути як один, так і кілька.

Strias самі по собі не створюють небезпеку для здоров’я і є лише косметичним дефектом. Але іноді вони можуть сигналізувати про проблеми з здоров’ям-якщо їх поява викликана хворобами ендокринної системи. Тому в будь-якому випадку, якщо ви помітили розтяжки, а-ніколи раніше з ними, настійно рекомендуємо вам відвідати лікар-ендокринолог і перевіряти гормональний баланс.

Якщо ви вагітні і хочете, щоб запобігти появі розтяжок, ретельно зволожувати шкіру, зробити спеціальний масаж, пити достатньо рідини.

Розтяжки: чи можна позбавитися від них?

Повна ліквідація Strias можлива лише на ранніх стадіях їхнього розвитку. Strias, який виник більш ніж на 1 рік тому, мають білого кольору, рубцевої тканини, в якій вже повністю сформовані, менш сприйнятливі до лікування. Але, звичайно, в будь-якому випадку, ви можете зробити розтяжки набагато менш помітні, навіть якщо ви не можете позбутися від них повністю. Методи дуже різні: від рецептів традиційної медицини до лазерної корекції.

Як позбавитися від розтяжок на народних засобів?

Існує основний рецепт, досить ефективний і перевірений часом, він дозволяє знімати невеликі розтяжки. Візьміть аптека Муміmie: хоча шматок, хоча в таблетках і розчинятися в абсолютно будь-який крем для тіла. Звичайно, мумія не Найприємніший аромат, але результат дійсно вартий цього. Але на червоно-блакитно-коричневий тягнеться цей метод не буде працювати і потрібно вдаватися до чогось серйозніше-наприклад, лазерна терапія, середній Пілінгам, мезотерапія та інші методи.

Загалом, серед усіх лікувальних і косметичних методів позбавлення від розтяжок, лазер найкраще. Як правило, від шести до восьми процедур вимагається з інтервалом півтора місяця, але навіть одна процедура дає досить вираженим ефектом, робить розтяжки менш яскравим, менш глибоким. Також можна поєднати кілька способів, звісно, заздалегідь проконсультувалися з лікарем, для більш вираженого ефекту. Звичайно, не варто вдаватися до таких методів, якщо ви вагітні або годувати, але в інших випадках список протипоказань, безумовно, варто уточнення.

Якісні косметологічні пристрої: де можна купити?

Якщо ви перебуваєте в пошуку якісних приладів, призначених для косметичних процедур, ви можете легко знайти їх в системі PrimeLaser. Відмінна якість, справедливі ціни, навчання і сертифікація ваших співробітників, якість щорічної гарантійного обслуговування, великий вибір приладів різних типів і напрямків: з нами, покупка гарного медичного обладнання-це просто!

(5 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

31.05.2019
Стрії: що це таке і як їх позбутися?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup