Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Чи варто збільшувати губи?

ГоловнаБлог — Чи варто збільшувати губи?

 

Пухкі губи – мрія будь-якої жінки, ознака чуттєвості і сексуальності. Красиві губи притягують до себе погляди, вони, буквально, гіпнотизують. Якщо природа не обдарувала вас пухкими губами, то ними вас цілком можуть обдарувати досягнення сучасної косметології. Є і зворотна сторона медалі: збільшення губ стало настільки популярним, що знайти сьогодні дівчину, яка вдавалася б до контурній пластиці, стало досить складно, таким чином, є всі шанси стати однією з багатьох і втратити власну індивідуальність. У цій статті ми б хотіли розглянути основні плюси і мінуси процедури, а також висвітлити можливі альтернативи.

Процедура збільшення губ: як вона відбувається?

Як правило, процедури збільшення губ проводяться шляхом введення ін’єкційним шляхом препарату гіалуронової кислоти. На сьогоднішній день гіалуронова кислота є одним з найбезпечніших препаратів, який використовується для збільшення губ. На відміну від біополімерів, які використовувалися ще якихось півтора десятка років тому з цією ж метою, результат збільшення губ гіалуроновою кислотою, цілком звернемо. Введений наповнювач поступово розсмоктується, і з часом губи набувають звичайну форму. Для жінок, яким новий образ не сподобався – це є плюсом.

Основні плюси процедури збільшення губ: в чому вони полягають?

 1. Ця процедура не має вікових обмежень: зробити губи повненькими за допомогою гіалуронової кислоти можна вже в 17 років. І після 60-ти це теж цілком можливо після попередніх консультацій.
 2. Процедура має виражену анти-ейдж ефектом, повертаючи втрачений обсяг зневоднених губ. Введена штучно гіалуронова кислота є джерелом загального омолодження організму. Вона здорово утримує воду і здатна зволожувати губи як би зсередини. Про те, що таке обвітрені губи, ви просто забудете – без жодних бальзамів і гігієнічних помад.
 3. Відсутність алергічних реакцій, адже препарат є абсолютно натуральним речовиною, який вже міститься в клітинах ваших тканин. Саме тому уколи препаратів гіалуронової кислоти, як правило, переносяться настільки легко.
 4. Такі процедури дають можливість швидко скоригувати риси обличчя. Особливо це актуально для дівчат з явною асиметрією губ.

Мінуси процедури: які вони?

 1. Висока вартість процедури. Остаточна ціна залежить від політики косметичного салону і марки (виробника) наповнювача. Будьте готові викласти за ін’єкцію круглу суму.
 2. Нестійкий, нетривалий ефект. Повторити процедуру доведеться вже через 6-8 місяців. При повторному збільшенні губ гіалуроновою кислотою ефект збільшується до 10-12 місяців. Втім, як уже було сказано вище, цей момент цілком може бути і перевагою, адже в разі невдалого результату, ви будете знати, що все можна зупинити.
 3. Високий ризик переборщити з обсягом “нових” губ. Справа в тому, що багато дівчат, в певний момент, втрачають контроль і можуть стати схожими на карикатуру з надмірно великими, гіпертрофованими губами.

Чи варто збільшувати губи?

Безумовно, на це питання не зможе дати відповідь ніхто, крім вас. Тут дуже важливо зважити всі “за” і “проти”: тільки так ви зможете прийняти оптимальне рішення. Але скажемо відразу, якщо у вас немає явної асиметрії і явних показань до процедури, то її варто відкласти. Якщо ви хочете збільшити губи з метою омолодження, то вдалішим варіантом стануть апаратні процедури з ліфтінговим ефектом, яке омолодять вас, але залишать риси обличчя такими, якими вони є.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Галина, 2020-12-01 16:22:26

Если на фото губы выглядят красиво, то в реальности наоборот - отталкивающе, губы-утки никого не красят... Хотя, возможно эти женщины стали жертвами непрофессионального косметолога, ведь говорят, что если в меру, то от натурального объема отличить сложно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

09.11.2019
Чи варто збільшувати губи?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup