Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Чи варто ставати косметологом?

ГоловнаБлог — Чи варто ставати косметологом?

Професія косметолога сьогодні дуже популярна, але тим не менш, хороших фахівців в цій сфері не так вже й багато. Якщо ви плануєте стати косметологом в майбутньому, то має сенс ретельно зважити всі “за” і “проти. І в цій статті ми трохи детальніше поговоримо про переваги і недоліки роботи косметологом, а також про те, що важливо в цій професії в принципі.

Головні переваги в роботі косметолога: в чому вони полягають?

 1. Робити жінок красивими, нести радість, бачити їхні емоції від результатів процедур – безцінне. Повірте, така робота дуже заряджає емоційно, ви будете відчувати як ви, буквально, приносите користь цього світу.
 2. Дуже багато процедур для себе ви будете робити, за фактом, за собівартістю, або ж зовсім безкоштовно. Якщо ви любите доглядати за собою, то це буде безумовним плюсом.
 3. Бути хорошим косметологом – це вельми прибуток. Так, важливо вкластися в себе на перших порах – як в навчання, так і в матеріали, але в подальшому, після того, як ви встановите стабільний прайс на послуги, в фінансовому плані ви будете почувати себе дуже добре.

Недоліки професії косметолога: які вони?

 1. Ви будете прив’язані до конкретного робочого місця і конкретної локації. Природно, косметолог не може працювати віддалено, а переїзд в інше місто або ж іншу країну, буде дуже складним і небезпечним можливими проблемами з втратою постійних клієнтів.
 2. Кризи вкрай погано впливають на прибутковість в косметології. Навіть все ще триває криза, пов’язаний з пандемією це довів.
 3. Необхідність в постійному дорогому навчанні. А якщо не вчитися, то вас дуже швидко обженуть конкуренти – і в плані цін, і в плані якості послуг.

Що потрібно для того, щоб стати хорошим косметологом?

Перший, найважливіший і найчастіше питання – чи потрібно косметолога мати медичну освіту? Скоріше ні ніж так.

Справа в тому, що для проведення подібних процедур недостатньо просто оволодіти технікою. Для того щоб проводити серйозні втручання, потрібно вміти зібрати анамнез, визначити протипоказання. Цьому не вчать на курсах косметологів або на спеціалізованих курсах, де вивчають ін’єкційні методики. Там вивчають в основному тільки показання і протипоказання.

Однак сучасна косметологія не обмежується тільки ін’єкціями, лазером і іншими серйозними втручаннями. Існує величезний спектр інших процедур – відходи, масажі, пілінги, апаратна косметологія. Також дуже важливими будуть наступні фактори:

 1. Самодисципліна – це надзвичайно важливо в роботі косметолога. З необхідних якостей хочеться відзначити наявність самодисципліни. І ця самодисципліна полягає в тому, що хороший косметолог просто зобов’язаний сам виглядати дуже добре: інакше, яка довіра до такого фахівця? Якщо жінка не любить стежити за собою, лінується, то швидше за все ця професія їй не підійде. Тому що клієнти звертають увагу на зовнішній вигляд косметолога.
 2. Прагнення постійно вчитися. Б’юті сфера – це сегмент, де тенденції змінюють одного дуже швидко. Крім того, що медичну освіту в цій сфері вкрай бажано, також важливо вчитися постійно: читати тематичні наукові статті, вивчати дію нових препаратів, постійно проходити підвищення кваліфікації, вчитися на тренінгах та майстер-класах.
 3. Уміння добре контактувати з людьми. Необхідність в постійних контактах, а також високу комунікабельність, емпатію, ми не змогли віднести ні до плюсів, ні до мінусів цієї роботи, так як це суб’єктивно. Але факт полягає в тому, що це – дуже важлива риса в цій сфері.
(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Ольга, 2020-12-01 17:35:26

Я думаю, что скорее стоит, чем НЕ стоит. В конце концов это весьма доходная профессия и чрезвычайно интересная, дающая хорошие знакомства (думаю, все понимают о чем я).

Людмила, 2020-11-24 20:44:26

Я так поняла не для всех процедур необходимо иметь медицинское образование, а вот если я планирую использовать в своей практике инъекции филеров, тогда образование тоже не обязательно?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

30.07.2020
Чи варто ставати косметологом?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup