Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Чи варто “робити” вилиці?

ГоловнаБлог — Чи варто “робити” вилиці?

Красиві, високі, точені вилиці – мрія багатьох дівчат. І, досягнення сучасної косметології такі, що ця мрія може досить швидко стати реальністю – після відвідування косметологічного кабінету і декількох уколів препарату гіалуронової кислоти. У чому полягають переваги та недоліки подібного роду процедур?

Чи варто робити контурну пластику скул?

Сьогодні цілком реально перетворити обличчя і помолодшати при допомогою пари візитів до косметолога. Завдяки уколів краси можна скорегувати практично все: вилиці, губи, овал обличчя. Досить часто дівчата вдаються до введення філерів в область скул: для того, щоб зробити їх більш чіткими і виразними. Далеко не завжди проведення такої процедури – вдале рішення. Точно не варто робити контурну пластику скул за допомогою гіалуронових філерів пацієнткам з деформаційних типом старіння. Філлери в області вилиць будуть утримувати воду, ніж викличуть сильні набряки: особа зміниться до невпізнання і точно не в кращу сторону.

Переваги контурної пластики скул:

 1. Ніяких слідів. Це не оперативне втручання, тому ніяких шрамів не буде, а місця проколів голкою НЕ будуть помітні вже через кілька годин. Безумовно, в перший час буде помітний набряк, але по тому, буквально, кілька годин він зійде нанівець і ви зможете в повній мірі насолодитися результатами.
 2. Процес введення філерів під шкіру займає кілька хвилин, а самі ін’єкції є майже безболісними. Ви отримаєте “нове обличчя” за рекордно короткі терміни. У рідкісних випадках у місцях уколів можна спостерігати невеликі синці. Головною перевагою контурної пластики можна назвати те, що відновлювати відсутні обсяги або ліквідувати зморшки можна одночасно на різних областях. Тому, якщо у вас є невеликі заломи в цій області, вони також будуть нейтралізовані.
 3. Високі, точені вилиці, візуально роблять обличчя молодшим.
 4. Результат контурної пластики скул звернемо. І, якщо він вам не сподобається, ви можете або дочекатися того часу, коли філлер розсмокчеться сам (може знадобитися кілька місяців), або ж зробити процедуру, яка розчинить філлер.

Недоліки контурної пластики скул:

 1. В деяких випадках можуть виникнути алергічні реакції на синтетичні сполуки в складі вводяться препаратів.
 2. Також велике значення на кінцевий результат впливає професіоналізм лікаря-косметолога. Є ризик нарватися на непрофесіонала і отримати досить неприємні результати.
 3. Ще однією негативною стороною можна назвати нетривалий ефект від процедури. Результати її проведення є непостійними, наповнювач засвоюється організмом тільки протягом 12-18 місяців. Після цього періоду ефект від препарату повністю пропадає і потрібні нові ін’єкції. Втім, з іншого боку, оборотність результату контурної пластики – це дуже навіть непогано, особливо тоді, коли результатом ви незадоволені.
 4. При деформаційному типі старіння, філери в вилицях можуть дати вкрай неприємний ефект набряклості.

В цілому, якщо відповісти на питання, робити все-таки вилиці або ж немає, то скажемо так: у першу чергу, якщо ви хочете домогтися ліфтинговий ефект від такої процедури, варто спробувати аналоги, наприклад, апаратні ліфтінгові процедури. Вони безпечніші, їх результат більш передбачуваний, вони дешевші, протипоказань у них значно менше. Апаратні ліфтінгові процедури зможуть точно так же підтягнути контури особи, за рахунок чого ваші вилиці будуть також виглядати більш високими і більш чіткими. А вдатися до ін’єкцій, в разі чого, ви точно завжди встигнете.

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

09.11.2019
Чи варто “робити” вилиці?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup