Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Стати косметологом: як правильно вибрати курси?

ГоловнаБлог — Стати косметологом: як правильно вибрати курси?

У всі часи жінки прагнули бути красивими: і зберігати, і примножувати свою красу. Саме тому, робота лікарів-косметологів була і буде затребуваною. Так що, якщо ви хочете отримати дійсно затребувану професію, то зараз – саме час діяти. Як же стати косметологом?

Як можна стати косметологом?

По-хорошому, звичайно ж, хороший косметолог повинен володіти хорошим медичним, в крайньому випадку – біологічною освітою. Але за відсутності такого, в принципі, косметологом також можна стати. Але врахуйте, що вчитися потрібно буде довго і наполегливо, постійно підвищувати свою кваліфікацію, знайомитися з новими процедурами і новими препаратами. І, звичайно ж, почати своє навчання слід з курсів.

Чи потрібні курси косметолога?

Ми переконані, що потрібні. Навіть незважаючи на те, що Інтернет зараз сповнений різної інформації, майте на увазі, що важливо отримати не тільки теорію, а й практику. А це можна отримати саме на курсах.

Як правильно підібрати курси для косметолога?

Для початку дуже важливо ретельно вивчити ринок праці в цій сфері. Справа в тому, що не маючи досвіду в сфері косметології вам може бути досить важко визначити, що в програмі навчання важливо і обов’язково, а що не обов’язково, що буде затребуване при пошуку роботи, а що швидше за все не стане в нагоді вам в найближчим часом.

І може скластися ситуація, що ви закінчили хороші курси, отримали корисні навички, але частина цих навичок буде незатребувана найближчим часом, а за великим рахунком це значить, що ви витратили час і гроші даремно.

При підборі курсів косметологів дуже важливо зробити наступне:

 1. Обов’язково ретельно вивчіть програму вподобаних вам курсів. Вивчаючи програму курсів постарайтеся дізнатися скільки годин виділяється на теорію і скільки на практику. Ми абсолютно переконані, що максимум часу повинна приділятися саме відпрацюванню практичних навичок. Якщо якусь тему з теоретичної частини вам дадуть надто поверхово, в принципі в цьому немає нічого страшного. Ви зможете заповнити ці знання пізніше самостійно. Тому що ви протягом всього життя будете читати професійну літературу – журнали, книги для косметологів, відвідувати семінари. І таким чином ви заповните ці прогалини. Ясна річ, що косметолога треба вчитися постійно і на майстер-класах, і на семінарах. А ось що стосується практичної частини, після того як ви закінчите курси, відпрацьовувати практичні навички з викладачам ви вже не зможете.
 2. Вивчіть кваліфікацію викладача. Звичайно ж, деякі сертифікати можна і “намалювати”, але технічно, це все ж важкувато. І чим більше у вашого викладача буде досвіду – тим краще. Незайвим буде також ретельно вивчити портфоліо. Естетичні погляди з викладачем у вас повинні збігатися. Якщо ви – любитель натуральних ефектів і втручань, які не кидаються в очі, а викладач робить “все краще відразу”, то навряд чи ваше навчання у такого викладача буде скільки-небудь ефективним.
 3. Намагайтеся придбати найбільш затребувані навички. Багато косметологи, навіть дуже відомі в своєму регіоні і кваліфіковані, іноді дотримуються, багато в чому “старої школи” в процедурах і препаратах, а ринок, в будь-якому випадку, диктує свої умови. Якщо зараз популярна апаратна косметологія і ряд ін’єкцій, то має сенс вчитися саме цього.
 4. Кількість людей у вашій групі – не менш важливо. Якщо група занадто велика, то дуже висока ймовірність того, що вам просто не вистачить уваги викладача, що ви не встигнете поставити всі ваші запитання по темі.
 5. Гнучкий графік занять. Особливо це актуально для тих, хто вирішив міняти сферу діяльності, але поки не готовий кинути з тих чи інших причин попередню роботу.
 6. Устаткування класів. Якщо вам потрібно буде самостійно купувати препарати, якщо класи не будуть обладнані потрібними апаратами для практики і вивчення, то задумайтеся, за що ви платите гроші – якщо по факту, не зможете навіть толком попрактикуватися.
 7. Різноманітність марко препаратів і косметики. Нерідкі випадки, коли косметолог працює на якійсь конкретній марці косметики та препаратів, то він може бути і дистриб’ютором цієї марки, а отже – особою зацікавленою в продажах. А починаючому косметолога дуже важливо “помацати” кошти різних марок і зрозуміти, чим вони принципово відрізняються між собою.
(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Алиса, 2020-11-24 19:44:24

Косметологу лучше регулярно посещать курсы, ведь постоянно появляются новые интересные процедуры, которые нужно уметь делать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

28.07.2020
Стати косметологом: як правильно вибрати курси?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup