Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Способи видалення волосся у пацієнтів з діабетом

ГоловнаБлог — Способи видалення волосся у пацієнтів з діабетом

Через діабет багато людей змінюють свій звичний спосіб життя, це стосується і такої делікатної теми, як догляд за собою. Через самої хвороби і препаратів, які людина приймає під час курсу лікування, якась частина хімічного складу змінюється. Шкіра стає більш чутлива до зовнішніх подразників або звичних методів догляду.

Лазерна епіляція не заборонена людям з діагнозом цукрового діабету, але є безліч ключових факторів і можливо наслідків, які можуть привести вчасно або після процедури.

Звичайно, до кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід. Налаштування обладнання під тип вашої шкіри або особливостей організму, але все ж неможливо дати стовідсоткову гарантію людям, з характерними захворюваннями, адже хвороба поводиться з кожним по-різному.

Але якщо дотримуватися стандартних і ефективний приписів, можна зменшити значний ризик.

Приписи лікарів, показання та побічні ефекти.

 • Лікар проводить процедуру, повинен знати все про стан вашого здоров’я. Вам повинні видати анкету, в яку ви предпішіте всю потрібну інформацію про ваше здоров’я і ліках, які приймаєте під час курсу лікування. Повна інформація про ваше здоров’я може запобігти небажаним наслідкам вчасно процедури видалення волосся лазером.
 • Ви повинні розуміти, що приймаючи такі рішення, під час хвороб, ви можете стати жертвою наслідків. Як поведе себе хвороба при тому чи іншому розкладі передбачити дуже важко, і коштувати бути готовим, що проведення лазерної процедури у людини може розвинутися шкірна хвороба.
 • При діабеті, з прийняттям прописаних препаратів, ваші нервові закінчення чутливі, як ніколи, ви повинні строго дотримуватися наданими рекомендаціями і бути впевненим в кваліфікації свого майстра, інакше справа може закінчиться володарем і опіками.
 • Лазерна епіляція – це ураження волосяних фолікул, за допомогою лазерного променя, «шукає» пігмент в волосяному покриві. Іншими словами, лазер пропалює цибулини, що призводить до зменшення росту волосся. Все це звичайно, добре, але у людей з діабетом процес регенерації досить низький, тому процес загоєння буде проходити довше, а значить, що є ймовірність проникнення інфекційних захворювань.
 • У людей з діабетом, приплив крові до поверхні шкіри куди нижче, ніж у інших людей, тому їм підійде менш виражений ефект епільована, результат через це буде не настільки потужним, але настройки лазера зобов’язані бути нижчими.

Перед початком процедури у пацієнта з діабетом, майстер зобов’язаний попросити у вас висновок вашого лікуючого лікаря, в якому будуть вся необхідна інформація про загальний поданні стан здоров’я і шкіри. Якщо ж у клієнта з діабетом, після вивчення знайшлися ознаки невропатії (стан, при якому нервові закінчення пошкоджені), майстер відповідає за лазерний апарат повинен буде відрегулювати налаштування процедури лазера, беручи до уваги оніміння і сприйнятливості до болю клієнта. Незначні, больові відчуття самі по собі необхідні під час процедури, вони допомагають майстру встановити параметри. Люди, з діагнозом діабету дуже чутливі до болю, що може привести до небажаного результату процедури, адже потужність апарату, що тягне за собою недостатні налаштування за типом шкіри і волосся будуть зменшені до мінімуму.

Так само не будемо забувати, що чутлива шкіра набагато легше піддається травмуванню, що згодом може привести до хворобливих відчуттів і опіків.

Ще існує тонкість в тому, що деякі ділянки шкіри можуть реагувати гостріше інших, все тому що діабетична невропатія може виникнути в будь-якій ділянці нашого тіла, певні ділянки, уражені хворобою реагуватимуть гостріше.

Перед процедурою рекомендуємо пройти повну перевірку у лікаря. Ті, хто ризикує зайнятися лазерної епіляції в домашніх умовах повинні порадитися з фармацевтом і проконсультуватися з лікарем, адже деякі препарати світлочутливі, і при їх прийомі ви ризикуєте викликати небезпечні реакції через лазерного випромінювання. Люди з цукровим діабетом більш схильні до сухості шкіри і проблем зі шкірою, тому необхідний ретельний пост процедурний догляд за шкірою.

Лазерне видалення волосся не слід робити на шкірі з відкритими або повторюваними виразками, так як енергія лазерного випромінювання буде спрямована не на волосяний фолікул, а на відкриту ділянку шкіри.

Але скільки про рекомендації та протипоказання не говори, все це марно, якщо ви в першу чергу серйозно не поставитеся до вибору майстра. Який проведе дану процедуру. Переконайтеся, що ця людина, досить кваліфікований для подібного роду діяльності. Виберіть лікаря, до якого вже ходили ваші знайомі і були задоволені результатами. Але найголовніше, переконайтеся, що обладнання, яке використовує ваш майстер професійне і якісне, адже техніка яку ви використовуєте – це цілих 50% результату!

PRIMELASER SYSTEM – компанія, що надає майстрам в косметологічних сферах обладнання більше п’яти років!

PRIMELASER SYSTEM найкращий варіант, який ви можете собі дозволити. У це компанії тільки найкраще і нове обладнання у всій Україні! Переходячи на сайт ви самі можете в усьому переконається!

 • Надійність – компанія надає косметологів з різних галузей з 2017 року. Ви можете почитати відгуки і поспілкуватися з майстрами, які придбали у них техніку, ще ніхто не скаржився на придбаний товар!
 • Гарантія на якість – PRIMELASER SYSTEM відбирає тільки новітні винаходи зі світового ринку, їх перевіряють тільки найкваліфікованіші співробітники, ретельно відібрані і навчені самою компанією.
 • Уважність – PRIMELASER SYSTEM приділяє увагу кожному своєму клієнтові окремо. Вони знайдуть для вас свій індивідуальний підхід.
 • Технічна підтримка – гаряча лінія працює 24/7! Ви можете проконсультуватися про зацікавив вас товар в будь-який час дня і ночі, все що вас потрібно зробити, це перейти на сайт і набрати вказаний номер телефону.

Вибираючи PRIMELASER SYSTEM – ви вибираєте безпеку, надійність і якість!

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18.03.2021
Способи видалення волосся у пацієнтів з діабетом
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup