Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Судинні сітки на ногах

ГоловнаБлог — Судинні сітки на ногах

Судинні зірочки і сіточки, особливо на ногах, це – досить поширена проблема. Найчастіше вона зустрічається, звичайно ж, у жінок і саме жінки схильні боротися з ними максимально активно: як мінімум, тому, що це – ще й косметичний, досить неприємний дефект. Але крім естетичної сторони питання, варто пам’ятати також про те, що і в цілому, корисного в них мало. У цій статті ми б хотіли трохи більш докладно розглянути, чому, як правило, з’являються судинні зірочки і сіточки на ногах і як з ними боротися.

Судинні сіточки та зірочки на ногах: що вони з себе представляють?

В рамках медичної термінології, це явище називають телеангіоектазіями. За фактом, це – стійке розширення дрібних судин, які наповнюються кров’ю і стають максимально помітними на поверхні шкіри. Через що вони виникають?

Судинні зірочки і сіточки на ногах: через що вони виникають?

Більшість жінок впевнені, що судинна сітка на ногах є першою ознакою розвитку варикозу. В цілому, в деяких випадках, це схоже на правду. Це, звичайно, може бути початком даного захворювання, але тільки в одному випадку з десяти, в інших причини зовсім інші.

В цілому, виникнення судинної сіточки може бути пов’язано з гормональними проблемами, вони можуть також з’явитися внаслідок зловживання солярієм, внаслідок травм, хімічних пілінгів, постійним навантаженням на ноги (причому, як пов’язаної з постійним стоянням, так і з постійним сидінням).

Як визначити причину виникнення судинних сіточок?

Щоб встановити причину появи судинних зірочок і підібрати курс лікування, потрібно звернутися до лікаря-флеболога. Це – той випадок, коли відвідування лікаря – обов’язково, просто так, прийшовши з вулиці в клініку, видаляти судинні сіточки не варто по ряду причин. Він проводить огляд, виявляє кількість і поширеність судинних зірочок, фактори ризику розвитку варикозної хвороби. Обов’язково проводить ультразвукове дуплексне сканування – це дослідження, яке дозволяє побачити напрям і швидкість кровотоку в поверхневих і глибоких судинах. Тільки після цього лікар може дати свій висновок і говорити про прогноз. У деяких випадках, судинні сітки є виключно естетичним дефектом і, якщо вони вам заважають, їх цілком можна видалити. Наприклад, використовуючи лазерні технології.

Існує міф, пов’язаний із судинними сіточками, – це думка, що позбутися від них неможливо. Не можна сказати, що це помилка не має під собою жодних підстав – дійсно були часи, коли засобів боротьби з судинними зірочками і сіточками не було. Однак сьогодні їх поява на тілі – привід не для розладу, а для активних дій. Тим більше, що за допомогою сучасних технологій, судинні сіточки видаляються цілком успішно. Зокрема – за допомогою лазера.

Як боротися з судинними сіточками на ногах?

Перш за все, варто завжди пам’ятати про те, що кращий спосіб боротьби з будь-яким захворюванням – це профілактика. Тому, якщо судинна сіточка ще не стала вашою головною проблемою, постарайтеся вжити всіх заходів для того, щоб не допустити появу сіточки на ногах. Зокрема, обов’язково регулюйте навантаження на ноги, не зловживайте солярієм і хімічними пилингами, займайтеся в міру спортом, а також стежте за гормонами, вчасно проходите діагностику у лікаря-ендокринолога. Також регулярно приймайте контрастний душ, правильно харчуйтеся. При схильності до судинної сіточки можна носити спеціальні панчохи.

Як лікувати судинні сіточки?

Терапія телеангіоектазій повинна бути спрямована не тільки на чисто косметичний усунення цього симптому, а обов’язково на причину прояви судинної сітки, щоб запобігти появі нових утворень в майбутньому. Але і усунення косметичного дефекту також повинно мати місце.

Часто для лікування судинних сіточок використовується мікросклеротерапія. Цей спосіб лікування має на увазі введення в вени спеціального препарату, як би склеює збільшений посудину. Але безумовно, набагато більш прогресивним і сучасним варіантом є видалення судинної сіточки з допомогою лазерних технологій. Лазерний промінь впливає на гемоглобін, в результаті чого, розширений посудину зникає.

Також може застосовуватися так звана елос-коагуляція. Спеціальний апарат впливає на судини через шкіру, через що розширені капіляри згуртовуються, а через якийсь час і зовсім зникають.

Лазерні і апаратні методики в видаленні судинних сіточок хороші тим, що вони, по-перше, дозволяють видалити проблему, за фактом, за один сеанс. По-друге, вони досить болючі, а спосіб, сам по собі – вельми ефективний.

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14.02.2020
Судинні сітки на ногах
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup