Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Сонцезахисний крем: чи краще вищий SPF?

ГоловнаБлог — Сонцезахисний крем: чи краще вищий SPF?

З настанням літнього періоду настає час засмаги і виникає необхідність придбання сонцезахисного крему. Однак, при нинішньому достатку, крані складно підібрати для себе оптимально підходящий варіант. Так як відміну сонцезахисних кремів може полягати в типі інгредієнтів, які використовуються в ньому, а також за рівнем пропонованої захисту. Тому вкрай важливо мати інформацію що стосується відмінностей і впливу на ваш організм.

На користь сонцезахисних кремів виступає поширених аргумент. Йдеться про рейтинг SPF, його ще називають фактором захисту від сонячних променів. Зазвичай рівень його коливань варіюється в межах від 15 до 50, хоча зараз існують крему, які мають, більш високий індекс. Коефіцієнт SPF призначений для вказівки здатності сонцезахисного крему забезпечити захист від впливу променів UVB.

Як зрозуміти SPF

Визначення показника SPF базується на тривалості дозволяє людині, використовуючи його, знаходиться під впливом сонячних променів без ризиків отримання опіків. Однак, слід звернути особливу увагу на той факт, що не існує універсального рівняння, з цієї причини вкрай важливо визначитися з типом свого шкірного покриву. Це потрібно для прийняття рішення, пов’язаного з вибором кращого з них, здатного забезпечити захист саме для вас.

Скажімо, зазвичай поверхню вашої дерми схильна горіти орієнтовно через десятихвилинний інтервал перебування в променях сонця. Звідси випливає, що необхідно помножити ваш SPF на загальний час, необхідний для згоряння, в даному випадку ми говоримо про десяти хвилинах – дозволяє орієнтовно визначити кількість часу, протягом якого ви можете перебувати під сонцем. У теорії, якщо вами використовується засіб SPF з показником 15, це означає, що час, проведений на сонці, без ризику отримання опіки становить 150 хвилин, це еквівалентно двом з половиною годинах. По закінченню цього періоду необхідно буде здійснити повторне нанесення.

Слід звернути особливу увагу на те, що при використанні цього рівняння, велика ймовірність допущення помилок. У разі, коли людина займається чимось, що викликає інтенсивне потовиділення або ви опинитеся у воді, ефективність кошти буде дещо знижена. Крім того важливим фактором є інтенсивність сонячних променів, від цього залежить наскільки тривалим може бути ефективність препарату.

Крім іншого, обсяги завданих сонцезахисного крему, рекомендовані до використання виробником, набагато більше, ніж використовується людиною середньої статури, тому можуть бути різні результат.

Чи у всіх випадках, більш високий рівень SPF означає, що крем краще

На перший погляд, просте застосування гранично допустимого SPF могло б дати відповідь на питання про те, наскільки відповідає даний продукт, описуваних якостям, виправданий чи інтерес, викликаний до нього за останні кілька років. Після впровадження ультрависоких SPF виник цілий ряд питань, пов’язаних з ефективністю блокування впливу на шкіру сонця.

Журналом Американської академії дерматології були проведені дослідження, які показали, що люди, які застосовуються SPF 50 з одного боку тіла і SPF 100 з іншого боку, довели максимальну ефективність сонцезахисного крему SPF 100. Підводячи підсумки проведених досліджень фахівцями було доведено, що при нанесенні покриття SPF 50 опіки трапляються в 10 разів частіше, ніж у випадках використання SPF 100.

Цей факт повністю підтверджує, що чим вище коефіцієнт SPF, тим відповідно вище його ефективність. Однак, слід брати до уваги інші фактори забезпечують захист від впливу сонячних променів. Фахівці в даній сфері застерігають, що високий SPF здатний вселити почуття удаваної безпеки. Навіть за умови використання високого SPF все одно вкрай важливо бути впевненим в тому, що вами використовується правильне кількість і засіб застосовується в певних інтервальних проміжках, втім, як і SPF з більш низьким рейтингом.

У будь-якому випадку при використанні високого SPF, у вас може скластися враження повної захищеності. Однак, в дійсності описується засіб потребує регулярного повторному нанесенні, а також необхідно стежити за ліберальним кількістю при його використанні. В іншому випадку є ризик пошкодження поверхні шкірних покривів, причому людина може не зрозуміти важливість ситуації, до моменту, коли буде вже пізно щось змінити.

Крім того, важливо переконається, що використовуваний вами крем володіє широким спектром дії, здатним забезпечити захист не тільки від UVB, але також і від шкідливого впливу UVA-променів. При використанні коштів, що не володіють захисним ефектом від UVA великий ризик отримання сонячних опіків.

Як підібрати засіб, який підійде саме вам

Якщо ви бажаєте підібрати засіб, який оптимально підійде саме вам, спочатку проведіть домашнє дослідження. Це допоможе переконатися в отриманні дійсно надійного продукту. Порадьтеся зі своїм дерматологом або зайдіть на перевірений сайт, на якому розміщені огляди та відгуки, щоб ознайомиться з тим, як показав себе обраний вами SPF в процесі об’єктивного тестування.

Ознайомтеся з інгредієнтами, що входять до складу засобу, яке вас зацікавило. Постарайтеся триматися якнайдалі від сонцезахисних кремів, виконаних на хімічній основі, краще підберіть продукт містить оксид цинку. Оскільки ці крему відрізняються безпекою і ефективністю, до того ж вкрай низька ймовірність виникнення шкірних реакцій при їх використанні. Оптимальним варіантом вважається продукт, який містить як мінімум 20% оксиду цинку або 15% оксиду цинку з 7, 5% діоксиду титану.

Навіть в разі, коли вами прийняті всі запобіжні заходи, все одно постарайтеся бути гранично обережними, перебуваючи поблизу води, снігу і піску, так як всі вони схильні до відбиття сонячних променів і підсилюють їх вплив.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18.03.2021
Сонцезахисний крем: чи краще вищий SPF?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup