Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Поєднання ін’єкційної та апаратної косметології: чи можливе це?

ГоловнаБлог — Поєднання ін’єкційної та апаратної косметології: чи можливе це?

Сучасна косметологія постійно розвивається і знаходить все нові способи збереження та примноження здоров’я та краси шкіри. Різні апаратні методики, мануальні – такі, як масажі, різноманітні чищення, ін’єкції – наприклад, ботоксу або гіалуронової кислоти, все це працює на максимальне збереження краси та молодості шкіри, а також дозволяє в міру скоригувати пропорції обличчя, якщо в цьому є таке питання.

Проте багато жінок запитують – а чи можна комбінувати різні методики в косметології? Спробуємо розібратися.

 

Поєднання ін’єкційної та апаратної косметології: чи можливе це?

Ідея комплексного омолодження цілком закономірна. Загалом, комплексні методики у питаннях краси працюють непогано. Наприклад, гіалуронова кислота – важливий елемент позаклітинного матриксу, який забезпечує здоровий стан дерми. Часто цей компонент можна зустріти у засобах домашнього та професійного догляду за шкірою. Це також важливий компонент філерів. І поєднувати ці філери можна і іноді навіть потрібно з різноманітними апаратними методиками.

Першим популярним комплексним методом стало поєднання абляційного шліфування шкіри на вуглекислотному або ербієвому лазері з наступним введенням ін’єкції гіалуронової кислоти. Інтервал між процедурами становить два тижні. За такого омолодження можна досягти двох цілей. По-перше, прибрати з поверхні шкіри сліди від зморшок і змусити організм виробляти колаген. По-друге, додати необхідний об’єм шкіри, щоб забезпечити пружність.

Таким чином, поєднання цих двох методик грамотного косметолога дозволяє запустити природні ліфтингові здібності шкіри. Причому цей ефект зберігається протягом декількох місяців, після чого процедури можна повторити.

Звичайно, цей метод – не єдиний. Декілька досліджень показали, що ефект від комплексного омолодження можна досягти, якщо поєднувати ін’єкції гіалуронової кислоти. з RF-терапією. Фахівці навіть допускають застосування двох процедур під час одного відвідування косметологічного кабінету. В одному порівняльному дослідженні учасникам експерименту видаляли носогубні складки. З одного боку, в шкіру вводили ін’єкцію. З іншого боку, шкіру спочатку піддали невибірному прогріву високочастотним електромагнітним полем, а потім вводили ін’єкцію гіалуронової кислоти. Результати виявилися досить передбачуваними: шкіра обличчя виявилася більш підтягнутою з того боку, де застосовувалася комплексна методика.

 

Що потрібно знати про поєднання різних методик у косметології?

Але із поєднанням деяких методик також варто бути обережними. Наприклад, “свіжий” ботокс може постраждати від масажів – шкоди від цього швидше не буде, але будь-якої користі для краси шкіри теж. Ефект від ботоксу може бути нівельований масажами. Те саме стосується різного роду масажів – ручних та апаратних після уколів гіалуронової кислоти. Особливо, коли йдеться не про біоревіталізацію або мезотерапію, а про філерів – наприклад, у вилицях або кутах нижньої щелепи. У кращому разі філер просто розсмокчеться, у гіршому – він може мігрувати, пропорції особи можуть бути порушені і доведеться розчиняти філер за допомогою спеціальних ін’єкцій.

Саме тому дуже важливо знайти “свого” кваліфікованого лікаря косметолога, який не наживатиметься на вас, рекомендуючи всі процедури підряд, а забезпечить для вас оптимальний результат, що підходить саме для вашого типу шкіри, для вашого типу старіння. Враховуйте, що не всі комплексні напрямки досить вивчені, тому робити такі процедури важливо у людини, яка читає відповідну літературу і регулярно проходить підвищення кваліфікації у іменитих лікарів.

(Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16.06.2022
Поєднання ін’єкційної та апаратної косметології: чи можливе це?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup