Содержание статьи:
Індустрія краси завжди була і буде привабливим джерелом заробітку для бізнесменів-початківців. Щорічно, бажаючих відкрити свою власну справу збільшується на 10-15%, створюючи постійну зростаючу конкуренцію на підприємницькому ринку. Для формування успішного бізнесу, необхідно вкласти не менше 15 тисяч доларів. При цьому, більшість салонів через кілька місяців, йдуть в мінус і закриваються.
Для початку потрібно розібратися чи вигідно відкривати такий бізнес і які популярні помилки люблять здійснювати підприємці?
Багато підприємців, перед початком створення своєї справи, з’ясовують головні питання: скільки потрібно грошей, де знайти дешеву орендну плату і як зареєструвати свій корпоративний центр?
Людям з достатньою кількістю грошей, можна інвестувати будівлі, зробити ремонт, купити обладнання і найняти працівників. Така схема потребують внесок, не менше 60 тисяч доларів.
За підсумком, дохід від такого бізнесу буде залежати від послуг, що надаються салоном і кількості клієнтів. В середньому, при правильному освіті стартапа і хорошому підрахунку, в місяць виходить від 1000 до 6000 тисяч доларів.
В цілому, при відкритті свого салону, доведеться акцентувати увагу на такі характеристики:
Всі перераховані вище пункти необхідно якісно виконувати з урахуванням всіх вказівок.
Перед відкриттям салону, необхідно здійснити реєстрацію в спеціальних органах. На першому етапі, варто визначитися з правовою формою і організаційними питаннями, пов’язаними з медичними послугами.
Косметологічні типи процедур вимагають наявність ліцензії від відповідних медичних закладів.
Первісною проблемою багатьох потенційних власників салонів, є пошук певної ніші, яка буде популярною серед населення. До питання складання бізнес-плану, необхідно підійти з особливою пунктуальністю, так як від цього пункту залежить рентабельність майбутнього підприємства.
Існують цільові споживачі, які здійснюють запити, пов’язані з різними видами послуг. Спочатку, потрібно обробити всю інформацію самостійно, або залучити кваліфікованого фахівця.
Підписувати орендний договір, варто після вивчення території і перевірки всіх комунікаційних характеристик.
За експертної думки, приміщення необхідно локалізувати для великих потоків людей, доповнюючи якісним зв’язком та безкоштовним паркінгом. Також, при виборі приміщення краще заздалегідь обміркувати інші види рішень у бік розвитку бізнесу в подальшому майбутньому.
Головною складовою невеликого бізнесу, є – фінансова складова. Більше 90% людей, які відкривають свою справу роблять попередні розрахункові функції. Другим, не менш важливою властивістю, є – рекламні послуги приміщення. Тут важливо враховувати параметри закладу і місце розташування салону. Хорошим варіантом буде роздача листівок по поштових скриньках, розташованим поруч із закладом. Вивіска і покажчики, також стануть величезною перевагою. Салони, розташовані в центрі потребують додаткового маркетинговому просуванні, пов’язаних з введенням соціальних мереж.
Для залучення клієнтів можна здійснювати наступні способи:
Ці правила, допоможуть вивести початківець проект на новий рівень у підприємницькій сфері.
Техніка для салону досить обширна, тому до її вибору варто поставитися дуже відповідально. Фахівці, підбирають обладнання під конкретну спеціалізацію. Кожен прилад має документи і паспорти, що підтверджують його якість і державні норми, встановлені Міністерством охорони здоров’я.
Важливо пам’ятати, що техніка і обслуговування, забезпечують, потенційно хороший дохід.
Відповідно, починати відкриття бізнесу потрібно з пошуку фінансів. Просто чудово, якщо у вас на руках, є необхідна сума. Але найчастіше, бізнесмени-початківці не володіють чималим капіталом тому в даному випадку, можна спробувати залучити інвестиційних керівників.
Крім того, можна взяти кредит. Але, це не особливо вдалий варіант, так як виплачувати доведеться набагато більше і довше.
Кращим рішенням буде, допомога з боку рідних і близьких, або відкриття невеликого заклад зі старою технікою.
За підсумком, для невеликого закладу, на 3-4 місця доведеться витратити 20-25 тисяч доларів. Окупиться такий бізнес, не раніше ніж через 2-2,5 року.
Мінімальна сума, для обладнання приміщення на одне робоче місце, буде коливатися в районі 5 тисяч доларів. Варто розуміти, що відкривати заклад необхідно на 3-4 місця, відповідно сума зростає в кілька разів.
В цілому, фінансова частина залежить від декількох показників:
Для відкриття салону краси, важливо перебувати в вдалому місці, тоді і витрати окупляться досить швидко. Пам’ятайте, спочатку потрібно працювати на імідж компанії, щоб надалі отримувати високі доходи.
Головне знати, що робота над собою і своїми помилками – запорука ідеальної комерційної діяльності.
Відкриття салону краси можливо, навіть з мінімальною сумою, так як підбір місця і покупка обладнання може значно відрізнятися від розташування приміщення.
Звичайно, краще володіти такою сумою самостійно, адже так можна уникнути, від непередбачених ситуацій. На початку, краще звернутися за допомогою до рідних і близьких людей. Потім, пошукати інвесторів, охочих вкластися в потенційно-прибуткове закладу. Якщо ж, ці варіанти не підійдуть, тоді можна взяти кредит. Але, за статистикою, такий заробіток відбиватися буде дуже довго.
При правильному плануванні і створенні високопрофесійного закладу з усім необхідним обладнанням, відкриття салону краси є вигідним рішенням.
Для початкового відкриття салону, варто звернутися до фахівців, для надання всієї необхідної інформації.
В цілому, для закладу на 3-4 робочих місця, потрібно витратити близько 25-30 тисяч доларів. Всі фінансові можливості, повністю залежать від розташування, обладнання та працівників. Відбити таку суму, можна протягом 2-2,5 років.
Залишити відповідь