Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Скільки коштує відкрити салон краси

ГоловнаБлог — Скільки коштує відкрити салон краси

Індустрія краси завжди була і буде привабливим джерелом заробітку для бізнесменів-початківців. Щорічно, бажаючих відкрити свою власну справу збільшується на 10-15%, створюючи постійну зростаючу конкуренцію на підприємницькому ринку. Для формування успішного бізнесу, необхідно вкласти не менше 15 тисяч доларів. При цьому, більшість салонів через кілька місяців, йдуть в мінус і закриваються.

Для початку потрібно розібратися чи вигідно відкривати такий бізнес і які популярні помилки люблять здійснювати підприємці?

Рентабельно відкривати салон краси?

Багато підприємців, перед початком створення своєї справи, з’ясовують головні питання: скільки потрібно грошей, де знайти дешеву орендну плату і як зареєструвати свій корпоративний центр?

Людям з достатньою кількістю грошей, можна інвестувати будівлі, зробити ремонт, купити обладнання і найняти працівників. Така схема потребують внесок, не менше 60 тисяч доларів.

За підсумком, дохід від такого бізнесу буде залежати від послуг, що надаються салоном і кількості клієнтів. В середньому, при правильному освіті стартапа і хорошому підрахунку, в місяць виходить від 1000 до 6000 тисяч доларів.

В цілому, при відкритті свого салону, доведеться акцентувати увагу на такі характеристики:

 • здійснити вибір: особистий бізнес або франшиза;
 • виробити концептуальну стратегію;
 • сформувати фінансову модель;
 • провести реєстрацію бізнесу;
 • орендувати приміщення;
 • зробити проект, закупити обладнання і здійснити ремонт;
 • найняти працівників;
 • надати, необхідні документи;
 • зайнятися просуванням салону.

Всі перераховані вище пункти необхідно якісно виконувати з урахуванням всіх вказівок.

Занесення бізнесу в реєстраційний облік

Перед відкриттям салону, необхідно здійснити реєстрацію в спеціальних органах. На першому етапі, варто визначитися з правовою формою і організаційними питаннями, пов’язаними з медичними послугами.

Косметологічні типи процедур вимагають наявність ліцензії від відповідних медичних закладів.

Планування і облік цільової аудиторії

Первісною проблемою багатьох потенційних власників салонів, є пошук певної ніші, яка буде популярною серед населення. До питання складання бізнес-плану, необхідно підійти з особливою пунктуальністю, так як від цього пункту залежить рентабельність майбутнього підприємства.

Існують цільові споживачі, які здійснюють запити, пов’язані з різними видами послуг. Спочатку, потрібно обробити всю інформацію самостійно, або залучити кваліфікованого фахівця.

Оренда приміщення.

Підписувати орендний договір, варто після вивчення території і перевірки всіх комунікаційних характеристик.

За експертної думки, приміщення необхідно локалізувати для великих потоків людей, доповнюючи якісним зв’язком та безкоштовним паркінгом. Також, при виборі приміщення краще заздалегідь обміркувати інші види рішень у бік розвитку бізнесу в подальшому майбутньому.

Розрахунки та рекламні послуги

Головною складовою невеликого бізнесу, є – фінансова складова. Більше 90% людей, які відкривають свою справу роблять попередні розрахункові функції. Другим, не менш важливою властивістю, є – рекламні послуги приміщення. Тут важливо враховувати параметри закладу і місце розташування салону. Хорошим варіантом буде роздача листівок по поштових скриньках, розташованим поруч із закладом. Вивіска і покажчики, також стануть величезною перевагою. Салони, розташовані в центрі потребують додаткового маркетинговому просуванні, пов’язаних з введенням соціальних мереж.

Для залучення клієнтів можна здійснювати наступні способи:

 • не використовувати пасивну рекламу;
 • проводити щомісячні акції і знижки;
 • займатися блогом в інтернеті;
 • здійснювати бонусну програму для постійних клієнтів;
 • цікавитися сферою краси, вивчаючи інноваційні методи володіння бізнесом.

Ці правила, допоможуть вивести початківець проект на новий рівень у підприємницькій сфері.

Придбання обладнання

Техніка для салону досить обширна, тому до її вибору варто поставитися дуже відповідально. Фахівці, підбирають обладнання під конкретну спеціалізацію. Кожен прилад має документи і паспорти, що підтверджують його якість і державні норми, встановлені Міністерством охорони здоров’я.

Важливо пам’ятати, що техніка і обслуговування, забезпечують, потенційно хороший дохід.

Гроші на відкриття бізнесу

Відповідно, починати відкриття бізнесу потрібно з пошуку фінансів. Просто чудово, якщо у вас на руках, є необхідна сума. Але найчастіше, бізнесмени-початківці не володіють чималим капіталом тому в даному випадку, можна спробувати залучити інвестиційних керівників.

Крім того, можна взяти кредит. Але, це не особливо вдалий варіант, так як виплачувати доведеться набагато більше і довше.

Кращим рішенням буде, допомога з боку рідних і близьких, або відкриття невеликого заклад зі старою технікою.

Скільки буде коштувати відкрити салон?

За підсумком, для невеликого закладу, на 3-4 місця доведеться витратити 20-25 тисяч доларів. Окупиться такий бізнес, не раніше ніж через 2-2,5 року.

Мінімальна сума, для обладнання приміщення на одне робоче місце, буде коливатися в районі 5 тисяч доларів. Варто розуміти, що відкривати заклад необхідно на 3-4 місця, відповідно сума зростає в кілька разів.

В цілому, фінансова частина залежить від декількох показників:

 • місця розташування об’єкта;
 • кількість робочих місць;
 • обладнання;
 • рекламних послуг;
 • професіоналізму працівників.

Для відкриття салону краси, важливо перебувати в вдалому місці, тоді і витрати окупляться досить швидко. Пам’ятайте, спочатку потрібно працювати на імідж компанії, щоб надалі отримувати високі доходи.

Головне знати, що робота над собою і своїми помилками – запорука ідеальної комерційної діяльності.

FAQ

Чи можна відкрити бізнес з мінімальними інвестиціями?

Відкриття салону краси можливо, навіть з мінімальною сумою, так як підбір місця і покупка обладнання може значно відрізнятися від розташування приміщення.

Де взяти гроші на відкриття салону краси?

Звичайно, краще володіти такою сумою самостійно, адже так можна уникнути, від непередбачених ситуацій. На початку, краще звернутися за допомогою до рідних і близьких людей. Потім, пошукати інвесторів, охочих вкластися в потенційно-прибуткове закладу. Якщо ж, ці варіанти не підійдуть, тоді можна взяти кредит. Але, за статистикою, такий заробіток відбиватися буде дуже довго.

Чи вигідно відкривати такий бізнес?

При правильному плануванні і створенні високопрофесійного закладу з усім необхідним обладнанням, відкриття салону краси є вигідним рішенням.

Для початкового відкриття салону, варто звернутися до фахівців, для надання всієї необхідної інформації.

Скільки фінансів необхідно для створення підприємницької діяльності?

В цілому, для закладу на 3-4 робочих місця, потрібно витратити близько 25-30 тисяч доларів. Всі фінансові можливості, повністю залежать від розташування, обладнання та працівників. Відбити таку суму, можна протягом 2-2,5 років.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

09.05.2021
Скільки коштує відкрити салон краси
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup