Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Семінари для косметолога: яку роль вони відіграють і як вибрати

ГоловнаБлог — Семінари для косметолога: яку роль вони відіграють і як вибрати

Індустрія краси розвивається шаленими темпами. Сучасна мода нам диктує стандарти краси, яких неможливо досягти самостійно в домашніх умовах. Саме тому представниці прекрасної статі не економлять кошти на відвідування косметологічних кабінетів. У зв’язку з таким ростом попиту, пропозиція теж набирає обертів. Постійно відкриваються все нові кабінети краси. І для того, щоб утримати свою позицію в даній сфері, косметологів необхідно постійно самовдосконалюватися. Інакше, якщо вони не будуть дізнаватися новинки на ринку, нові технології проведення процедур, їх “вичавлять” більш прогресивні і обізнані фахівці. Саме тому так важливо відвідувати різні семінари, призначені для косметологів. Як косметолога знаходити семінари, які допоможуть їм дізнатися щось нове і корисне, не «пустивши на вітер” при цьому ні гроші, ні час?

Навіщо косметолога відвідувати семінари

Як вже було згадано вище, відвідування семінарів грає важливу роль. Так як завдяки їм він не відстає від своїх колег, знаходиться в курсі останніх новинок, інноваційних методик і технік. Постійно покращуючи свої професійні якості, людина стає лідером на ринку косметологічних послуг. Завдяки цьому він може підвищувати вартість своїх послуг, не боячись втрати клієнтів через невідповідність співвідношення ціни-якості.

Тобто, узагальнюючи все, стає зрозумілим, що відвідування будь-яких семінарів, курсів та інших заходів є певним інструментом для нарощування клієнтів, а також особистих доходів.

Зараз можна знайти безліч заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації фахівця. Ми не будемо в даній статті розглядати школи, які навчають косметологів і які займаються нарощуванням практичних годин, необхідних для того, щоб фахівець отримав сертифікат і дозвіл на самостійну роботу з клієнтами. Тут ми розглянемо виключно те, що призначене для вже практикуючих фахівців.

Зазвичай такі заходи проводять люди, які є постачальниками професійного обладнання та косметики.

На що звертати увагу при виборі семінарів для косметолога

Його розташування

Багато фахівців саме за цим критерієм вибирають семінари. Погодьтеся, що абсолютно не хочеться “кататися” в інший кінець міста або взагалі в інше місто або країну. Але не варто орієнтуватися на цей критерій. Якщо ви бачите, що курс дійсно вартий, скажіть собі доросле і рішуче “потрібно їхати!”. Такий досвід безсумнівно принесе вашій кар’єрі тільки плюси.

Вартість заходу

Кожну людину приваблює слово “безкоштовно” або “дешево”. Але ви повинні розуміти, що якщо постачальники готові витрачати свій час і не брати за це гроші (або брати маленьку суму), значить вони мають на меті не розповісти вам щось нове, а змусити вас купити їх продукцію. Звичайно, навіть якщо семінар платний, постачальники сподіваються роздобути вас в якості своїх покупців. Але, як показує практика, тут подається набагато більше цінної інформації, а не тільки реклама і “їзда по вухах”.

Викладачі – найважливіший критерій вибору

Складно знайти захід, проводити яке буде не менеджер з продажу, мета якого, як уже згадувалося вище, впихнути вам свою продукцію, а обізнана людина. Важливо, щоб викладачем був висококласний професіонал, який володіє багажем знань вище, ніж люди, що прийшли на семінар. Він повинен сам використовувати ті методики, про які розповідає, а також він повинен розповісти вам як про їх достоїнства, так і про недоліки. Він не повинен уникати “незручних” запитань.

Організація заходу

Організаційна частина відіграє не найважливішу роль при виборі семінару, а й далеко не останню. Адже чашка гарячої кави, встановлені кондиціонери в приміщенні, відсутність проблем з пропусками і багато інших подібних нюанси є особою заходу. Якщо компанія не змогла найняти кваліфікованих організаторів, то де гарантія того, що до підбору викладачів вони поставилися більш відповідально? До того ж, семінар – це можливість поспілкуватися зі своїми колегами. А якщо ви постійно терпите незручності, ваш настрій буде не найкращим, що може стати перешкодою до спілкування і створення нових знайомств.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

24.07.2020
Семінари для косметолога: яку роль вони відіграють і як вибрати
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup