RF ліфтинг

Професійне обладнання для клінік та салонів краси

RF ліфтинг

ГоловнаБлог — RF ліфтинг

RF ліфтинг
17.03.2019

Що тільки не ходять жінки на збереження краси, молодості і здоров’я шкіри. Втім, пропозиція іноді перевищує попит: у прайс-списках салонів краси і косметологічних клінік можна знайти лише величезну кількість різних процедур, які іноді просто вражають уяву. Звичайно, хтось може зробити тільки домашнього догляду, хтось більше підходить ін’єкційний косметологія. Але апаратної косметології все ще залишається лідером в цій галузі. І сьогодні ми розповімо вам про таку процедуру, як РФ-ліфтинг, а також про те, чи варто це чи не треба це робити, про те, які переваги і недоліки процедури.

РФ-підйом: що це таке?

Це антивікові процедури, яка діє на шкірі з електричним струмом або електричного поля. В іншому випадку він може бути названий теплової або радіочастотного підйому. Це безболісна процедура, яка дозволяє впоратися з багатьма естетичними проблемами, наприклад, для поліпшення стану шкіри, для лікування Ліподістфію. Ефект, який ви побачите відразу після сесії, і стійкий омолодження може бути досягнуто через кілька тижнів. Частота процедур регулюється індивідуально, відповідно до вказівок. Частота визначається вашим косметологов і ніхто інший.

Механізм РФ-підйому: що це з?

Високочастотний струм забезпечує нагрівання і жорсткість тканин. На відміну від пластичної хірургії, яка бореться зморшок через резекцію надмірної шкіри, RF підйому сприяє тому, що, завдяки формуванню нових волокон колагену, тканини, що прилягуються до м’язів щільніше.

Основні переваги російської процедури підйому:

  • Надзвичайно висока ефективність;
  • Безболісно
  • Робота в декількох напрямках: РФ підйому вирішує різні проблеми зі шкірою, іноді-в той же час.
  • Процедура має мало протипоказань.

Загалом, серед показань до процедури найчастіше виділяються втрати тургор, еластичність шкіри, наявність зморшок, погіршення овалу обличчя, все це пов’язане з втратою шкірних волокон колагену через початок процесів старіння. Звичайно, є протипоказання, процедура не може здійснюватися при вагітності і грудному вигодовуванні, при наявності цукрового діабету, онкологічних процесів. Повний перелік протипоказань можна дізнатися з вашого косметолога, а також обов’язково проконсультуватися зі своїм лікарем перед процедурою.

RF-ліфтове обладнання: де я можу купити?

Якщо ви перебуваєте в пошуках якості апарату для підйому РФ, ви легко знайдете його з системи PrimeLaser. Висока якість, широкий вибір, виключно сертифіковані, найсучасніші апарати, можливість навчальної роботи по них для вас і ваших співробітників. З нами ввести процедуру РОСІЙСЬКОГО підйому у вашій клініці або салоні-це просто!

Категорії
Нові публікації
phone chat
close
phone
chat
×××
Назва:
Ціна:
Потужність:
Колір: